• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Özyeğin Üniversitesi'nden skandal eşcinsellik sempozyumu

İstanbul Özyeğin Üniversitesi, 12-14 Eylül tarihleri arasında '2. Uluslararası Erkekler ve Erkeklikler Sempozyumu' adı ile skandal bir etkinlik gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Yahudi konuşmacıların da katılacağı sempozyumda, "Sünnet karşıtı Müslüman erkekler, cinsiyetçilikle mücadele sürecinde muhalif erkeklikler, toplumsal cinsiyet, bilinçli erkeklerin 'erkekliği dönüştürme' stratejileri ve handikapları, İstanbul’da bir alan araştırması ve Türkiye’de trans erkeklik" gibi akıl almaz başlıklar üzerinde konuşulacak.

Yeniakit Publisher
2019-09-10 17:58:00 -
Özyeğin Üniversitesi'nden skandal eşcinsellik sempozyumu

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

İstanbul Özyeğin Üniversitesi '2. Uluslararası Erkekler ve Erkeklikler Sempozyumu' adı ile skandal bir etkinlik gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Eşcinsel sapkınlığın tüm detayları ile masaya yatırılacağı sempozyum 12-14 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. Etkinlik, Eleştirel Erkeklik İncelemeleri İnisiyatifi (EEİİ), Özyeğin Üniversitesi ve Research Worldwide İstanbul ile Raoul Wallenberg Enstitüsü işbirliğinde düzenlenecek.

Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi'nde gerçekleşecek sempozyumda "Sünnet karşıtı Müslüman erkekler, cinsiyetçilikle mücadele sürecinde muhalif erkeklikler, toplumsal cinsiyet, bilinçli erkeklerin 'erkekliği dönüştürme' stratejileri ve handikapları, İstanbul’da bir alan araştırması ve Türkiye’de trans erkeklik" başlıkları yer alacak.

Ücretsiz ve halka açık gerçekleşecek sempozyumda Kaos GL'nin katılımıyla erkekliklerin belirsizliği ve akışkanlığı, queer, performativite, feminist ve LGBTİ+ hareketlerin erkeklik çalışmalarına etkisi ve yakınlıkları başlıkları da konuşulacak.

Sempozyumda 'İsrail medyasında maskülenite, playboy, feminizmle mücadele, erkeğin cinsel bakılarını muhafaza etme' gibi konuları da Yahudi akademisyenler anlatacak.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sinan

Yahudilerin, toplumları kendilerine benzetme çabaları. Bunlarda ib..e çok zaten.
 • Yanıtla

Rasim DUMAN

OZYEGIN beni hic sasirtmadi. Son yapilan BILDERBERG toplantisina da, KOC'larla beraber, kendi elemanlarini da gondermislerdi. "Darbeci" olduklarini zaten biliyoruz da, son zamanlarda "ihanet ve hiyanetleri" daha bir "gorunur" olmaya basladi. Biz de elbette "herseyi" NOT EDIYORUZ ... !
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı