Organize değil halk! Yumruk atan şahıs şehidin köylüsü çıktı

PYD'ye terör örgütü diyemeyen, terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile ittifak kuran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruk atan şahsın kimliğinin belli olduğu bildirildi. Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren şahsın şehidin köylüsü ve çiftçilik yapan bir vatandaş olduğu ortaya çıktı.

22 Nisan 2019 Pazartesi 01:05
Organize değil halk! Yumruk atan şahıs şehidin köylüsü çıktı

Şehit cenazesinde linç girişimine uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren birinin kimliği tespit edildi. Vatandaşın Akkuzulu köyünden O.S olduğu belirlendi. Bu durumda halkın provoke edilip edilmediği bilinmezken CHP'nin 'organize' bir saldırı olduğu iddiası boşa çıktı.

Cumhuriyet'in haberine göre Kılıçdaroğlu'na Çubuk'un Akkuzulu Köyü'nde vatandaşların birileri tarafından provoke edilip edilmediği bilinmezken öfkeli halkın galeyana gelmesi ilgili soruşturmayı Çubuk İlçe Jandarma Komutanlığı yürütüyor. 

Organize değil halk! Yumruk atan şahıs şehidin köylüsü çıktı

Görüntüler üzerinden yapılan inceleme sonucunda 6 vatandaşın kimliği belirlendi.

Organize bir linç girişimi olduğu iddia edilen olayda Bu kapsamda yumruk atan kişinin Akkuzulu Köyü'nde çiftçilik yapan O.S olduğu tespit edildi. Vatandaşın çiftçi olması ve şehidin köylüsü olması acılı vatandaşların tepkisi olduğunu kanıtladı.

Emniyet de araştırıyor

Ankara Emniyeti'nin Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de olaydan önce sosyal medyadan saldırı için çağrı yapılıp yapılmadığını araştırıyor.

Ankar Valiliği soruşturma başlattı 

Ankara Valiliği şehit cenazesinde 'güvenlik önlemi'nde zaafiyet olup olmadığı yönünde idari soruşturma başlattı.

Kılıçdaroğlu PKK'nın kanalına sahip çıktı

Dağ: Kılıçdaroğlu PKK çizgisinde

Kılıçdaroğlu PKK'ya kızdı: HDP'yi baraj altında bırakacaksınız

Kılıçdaroğlu PKK’nın kucağında

Kemal Kılıçdaroğlu terör örgütü PKK ile bağlantılı 325 adaya sahip çıktı!

Kılıçdaroğlu teröristleri savundu

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Nisan 2019 Pazartesi 01:05

YORUM YAZ

 • mutmainemutmaine1 ay önce
  AKP li bakana yumruk atıldığında DEMOKRATİK HAKTIR, YUMRUK TERAPİSİ diye başlık atıyorlardı..kimdi onlar buraya hırsını alamayıp gelip çirkefçe yorum yazanlar YAZSIN.
 • Ahmet Faruk ÇarıkcıoğluAhmet Faruk Çarıkcıoğlu1 ay önce
  Şehit aileleri rahatsız edilmemeli.
 • mustafamustafa1 ay önce
  ALLAHIM BU ZATIN ELİNE EVİNE BEREKET YADIR. BU YUMRUĞU TÜM İSLAM ALEMİ ADINA ÇAKTI. ÖLMÜŞ ŞEHİTLER ADINA ÇAKTI. ADAMI GÖRÜNCE SANKİ HZ. ÖMER MEZARDAN ÇIKTIDA KAFİRE YUMRUK ATTI ZANNETTİM. YARABBİ BÖYLE HZ. ÖMER CESARETLİ İNSANLARI ARAMIZDA ÇOĞALT. ARAMIZDAKİ KIZILBAŞ GİBİ ALÇAK OLAN CHP GÜRUHUNUDA HELAK EYLE YARABBİ. KAMALİSTLERİ YERİN DİBİNE GEÇİR FETÖCÜ ALÇAKLARI KAHRI PERİŞAN EYLE SOYLARINI SOPLARINI KURUT YARABBİ. BU YUMRUĞU ATAN O ŞEREFLİ İNSANIN KÖYÜNEDE BİN BEREKET YADIR YARABBİ. VARSA GÜNAHLARINIDA BU ATTIĞI YUMRUK İÇİN BU HAKSIZLIĞA KARŞI BU TERÖRİSTLERE KARŞI KORKMADAN DİMDİK DURDUĞU İÇİN AF EYLE. HELAL OLSUN AMCAMA NE YÜREK BE GEMİ KAZANI GİBİ.
 • engineerengineer1 ay önce
  Hazer kıl kırma kalbin kimsenin canını incitmeEsir-i gurbet-i nalan olan insanı incitmeTarik-i ışkda bi-çareyi hicranı incitmeSabır kıl her belaya hâne-yi Rahman’ı incitmeFelekde hasılı insan isen bir canı incitmeGünahkar olma fahr-i âlem-i zî-şanı incitmeElin çek meyl-i dünyadan eğer aşık isen yareMuhabbet camını nuş et asıl Mansur gibi dareMisafirsin felek bağında bendin salma efkareDüşersin bir belaya sabrı kıl Mevla verir çareFelekde hasılı insan isen bir canı incitmeGünahkar olma Fahr-i Alemi Zişanı incitme.
 • SelimSelim1 ay önce
  Adam artık ne dolduysa iyi çakmış. Yaptığı doğru değil ama biraz da neden yaptı, olayları bu noktaya kim getirdi diye sormak lazım. Zira şehitlerin geldiği bir dönemde HDPKK ile iş birliği yapmak bunun en büyük tetikçisi.
 • millimilli1 ay önce
  bu millet aptal değil pkk lılarla beraber hareket edecen şehit edecen sonra cenazeye katılcan bu millet azbile etti bide cenaze sahibi gelme diyo sen milletle alay edergibi cenazeye katılıyon
 • CanerCaner1 ay önce
  Elin kolun var olsun dayi... Yahudi usaklarına fiziki atılmış ilk yumruk . Bu mahseriin 4 atlısı (Meral ,Kemal Selo., Karamollaoglu) iblisler ayağını denk alsin
 • SOlculara geçiş yokSOlculara geçiş yok1 ay önce
  Hak ettiğini almış
 • abdrhmnabdrhmn1 ay önce
  çok iyi yapmış benim içinde girdirseydi birkaç tane
 • mevlanamevlana1 ay önce
  mücahit, hakaret edip, şerefsiz şerefliden yumruk yeme sonra.
 • nostaljinostalji1 ay önce
  Gayet organze,haktan olması organize değiller diyebi şey ifade etmez. 15 Temmuzu gerçekleştirenlerde halktan kişilerdi,Milletin imamı,milletin hocası,milletinaskeri,polisi çıktılar. bu teröristler Onlar Hangi halktan idı? Gercekşu kio halkı orada galyena getiren şey Erdoğan ın seçim öncesi kullandığı nefret ve gerginlik söylemi ve ayrıştırıcı dildir. Abdullah Gül bununçok güzel bir şekilde ifade etmiştir. orada Kılıçdaroğlu ölse idi fatura Akp ve Erdoğana çıkacak ve ülke belki 100 yıl sürecek bir iç savaşa gidecek ve galyana gelecek diğer kesim içine sızacakSARAYI da Da yıkın yakın diyen deçıkabilirdi. Rüzgar eken fırtına biçer diyen aşağıdaki yorumcuya daşunu diyelim şu anda ekilen kin ve nefret tohumudur yani fırtınadır yakında tornada biçilmesi muhtemeldir. Bu olaya sevinen bazı Akpliyorumcularaşunu diyorum. . Darısı başınıza. Tez elden inşallah.
 • HasanHasan1 ay önce
  Demekki neymiş ? Martın sonu bahar değil,tokatmış
 • OsmanOsman1 ay önce
  Rüzgar eken fırtına biçer...
 • meyyidmeyyid1 ay önce
  olur mu hiç.adam özel eğitim almış binbir kılığa girebilen özel yetiştirilmiş bir ajan ne köylüsü canım..
 • udjghgudjghg1 ay önce
  hırsınızdan çatlıyorsunuz nereye saldırıcağınızı bilemiyorsunuz mahlukatlar
 • BenBen1 ay önce
  Bu tepkiyi koyan VATANDAŞ a denmedik kalmamış fakat kimse de dememiş ki durup dururken ÇİFTÇİ KÖYLÜ SIRADAN BİR VATANDAŞ neden saldırıyor? Sizde evladınızı kaybetseydiniz anlardınız. Orada KK. Ye saldırmaları bir tarafa Erdoğana saldırsalar yine mazur görülmeli yine mazur görülmelidir. Nokta.
 • CHP nin sonuCHP nin sonu1 ay önce
  halk partisinin sonu Halktan olacak
 • zeynepzeynep1 ay önce
  Evet görev tamam.Kimse şehitlerimizi konuşmuyor kılıçtaroğlu arkadaşlık görevini ifa etti.
 • Muhammed TürkoğluMuhammed Türkoğlu1 ay önce
  Bu olay Tamamen hükümetin suçudur. Yarım akıllılar ordusu Chp = Pkk diyenlere inandı ve sonuç bu.
 • ayşe gülayşe gül1 ay önce
  ölen şehitlerimizi konuşmuyoruz şu yumruk kadar. meşhur medyaları başladı.
 • DokunsmazlarDokunsmazlar1 ay önce
  pkk ortağı şehit cenazesine gitmemeli halk haklı. Tepki veren köylü bu işi acısıyla yapmış hemde şehit yakını. kılına zarar gelsin o chp yi kafanıza geçirtmeyen namerttir hem daha başbağların hesabını vermediniz
 • Halk Partisi Halk Partisi1 ay önce
  halk partisi halka bindiriyordu bu sefer tersi okdu. Al sana Halk! Halk partisi!!!!!!!
 • 145314531 ay önce
  Gitmeyeceksin sayın KILIÇDAROĞLU,daha öncede gönderdiğiniz çelenk'i atmşlardı biliyorsunuz,şehit yakını seninle yan yana durmak istemedi,bunları bilmiyor olamazsın,çok iyi biliyorsun,lakin bunlar sizi güdenlerin kulağınıza üflediği stratejiler.
 • yazmıyorumyazmıyorum1 ay önce
  oyumruğu şahsen ben o kılıçdaryan melun hınzırın suratına atmak isterdim elleri dert görmesin şehit katillerine sa
 • yazmıyorumyazmıyorum1 ay önce
  oyumruğu şahsen ben o kılıçdaryan melun hınzırın suratına atmak isterdim elleri dert görmesin şehit katillerine sa
 • okan okokan ok1 ay önce
  Bu saldırıyı yapanları adalet cezalandırmazsa bundan sonra herkes kendi adaletini kendi sağlamak durumuna gelecektir, buda ülkeyi kaosa sürükler. Işid zihniyetiyle yapılan bu saldırı çok tehlikeli sürece girdiğimizin göstergesidir.
 • NihalNihal1 ay önce
  Vah vah vah.Gandi çok üzüldüm ya!o kadar üzüldüm ki gülme krizine tutuldum.HDP ile oylarıiyi topluyordun vatandaşın bu güzel kaynaşmaya tepkisi normal normal.
 • TarıkTarık1 ay önce
  Allah cc.hazretleri heva ve heveslerini, iktidar hırslarını,din ,vatan ,millet diye yutturmaya çalışanları ıslah etsin.Şerlerinden de bizleri korusun amin.
 • vatansevervatansever1 ay önce
  Hdp ile ittifakın sonu budur işte Türkiyeyi bütün dünyaya karaladı Allahtan adam yerine koymuyorlarda Türistler geliyor buna kimse inanmıyor
 • Güngör Güngör 1 ay önce
  Teşekkürler Akit Adamın sadece isminin baş harflerini vermişsiniz başka gazeteler direkt ismini verip adamı teşhir etmişler bu duyarlılığınız için sağ olun. adam kendi köylüsü arkadaş canı yanmış
 • Deli İboDeli İbo1 ay önce
  Bu K.K.'nun yeni misyonu herhalde Halkı tahrik edip, galyana getirerek, iç kargaşa ve kaos çıkartmak gibime geliyor.Yada bu malın kafası böyle ince işlere basmaz, efendilerinden bu yönde talimat aldı.Mit uyuma bu herifi devamlı takip et.
 • Gündem saptırma sahtekarlarGündem saptırma sahtekarlar1 ay önce
  Sahtekarlıkla almaya çalıştıkları istanbulun iptal omaması için gündem saptırma. Erdoğanın bu sahtekarlara istanbulu bırakmayacağını umuyoruz
 • ÖmerÖmer1 ay önce
  Halkmış öyle mi? Linçi halk gerçekleştirir ise, linç değil adaletmi oluyor? Sivas olayıdamı halktı? Gezi'demi halktı? Hendek olaylarıdamı halktı? 15 Temmuz darbe girişiminde halktı? Adalet denen birşey var. Eyyyy Akit siz hangi dine mesupsunuz? İslam'a uygun tarafınız yok.
 • CanCan1 ay önce
  ne olursa olsun yumruk halk diye yazmayin. Yarin öbür gün akp li siyasetciler yumruk yiyerse ne diyeceksiniz. Fetö hain vs... Bu halki kutuplastirmanin bedeli hayirli olmadi.. Kin nefret nasil müslümanliga sigar.. Merak ediyorum savci ne kadar hapis isteyecek ve o adam derhal göz altina alindi mi? Burada esitlik ve hukuk devleti calisir mi diye görecegiz...Yoksa o da mi hikaye diye
 • vatanvatan1 ay önce
  pkk yı savun savun sonra git orda riyakarlık yap
 • Allahın bir kulu Allahın bir kulu 1 ay önce
  Aslında chp nin hedefi sayın soylu yu zayıf gösterip onu koltuğundan etmek. Çünkü bakan soylu pkk üzerine kararlı giden birisi olduğu için onu yıpratmak. Bu tuzağa düşmemek gerekir. Burada acaba bu kalabalığı kışkırtan hiçmi chp yoktu veya halkı galeyana getirenler kimlerdi.
 • hirsiz varhirsiz var1 ay önce
  emmi saglam oturtmus. dhkpc li kilictaroglu malesef fetöcü imamapulosun korsan mintingini gölgelemek icin kendine hedef olarak sehit cenazesini secmis. bir taraftan da apocular hani bana diyor.
 • MücahitMücahit1 ay önce
  Ulan ayıptır be,bu kadar küçülmeyin.tepki gösteren dediğiniz o şerefsiz köylü görecek dünyanın kaç bucak olduğunu
 • mutmainemutmaine1 ay önce
  hdp ile ittifak mı kurmuşlar !!! o yüzden mi hdp bazı illerde aday çıkarmadı !! bak sen şu işe
 • fetösavarfetösavar1 ay önce
  aksırmış gandi bi şey yok... hadi...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Mayıs 2019