Onursuzlara bir destek de müsveddelerden! 'Aşkın rengi olmaz'

LGBTİ'ler tüm tepkilere rağmen 24-30 Haziran'da 'onur haftası' etkinlikleri düzenlemeye hazırlanırken, sanattan başka her işe müdahil olan aralarında Sezen Aksu'nun da bulunduğu birkaç müsvedde, hazırladıkları video kliple sapkın güruha destek verdiler. 'Aşkın rengi olmaz.' diyerek onursuzlara destek olan müsveddelere GZone adlı sözde kültür dergisi öncülük etti.

10 Haziran 2019 Pazartesi 16:15

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

LGBTİ'ler 24-30 Haziran'da 'onur haftası' etkinlikleri için çağrı yapınca binlerce kişi sosyal medyadan tepki gösterdi. Twitter'da 'LGBTİ Yürüyüşü Yasaklansın' hashtag'i saatlerce gündem oldu.

Sapkın gürüh tepkilere aldırış etmezken bu yılki temalarının 'Ekonomi ne ayol?' olacağını duyurarak, ekonomik kriz algısı oluşturmaya da başladı.

LGBTİ'lere yönelik tepkilere aldırış etmeyen bir grup müsvedde, onlara destek olmak amacı ile video klip çekti. GZone adlı sözde kültür dergisinin öncülüğünde çekilen video klipte müsveddeler tarafından akıl almaz ahlaksızlıklara çağrı yapıldı.

Destek klibinde; Sezen Aksu, Okay Barış, Aynur Aydın, Kalben, Hayal Köseoğlu, Aslı İnandık ve Mercan Şenel, 'aşkın rengi olmaz.' diyerek LGBTİ'lere destek verdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Haziran 2019 Pazartesi 16:15

YORUM YAZ

 • okurokur2 ay önce
  galip yorumcu,bu ibneler doğduklarında ya kadın ya erkekti ALLAH bunları bu şekilde yarattı biz bunu kabul ediyoruz.lakin bunlar hasta olduklarını kabul etmeyip cinsiyetlerini inkar ettikleri için onlara nefretle bakılıyor.eğer 3,cinsiyet olsaydı ALLAH erkek ve kadın harici varlıklarda yaratırdı.bunlar insanlığı,nesli bozan hastalıklı ruhlardır.ve sürekli toplumda iğrenç hareketleriyle ön planda oluyorlar.ALLAH böyleleri tarihde büyük belalara uğratmıştır.sağlıklı nesil ve insanlık için bunlar kabul edilemez.inançlı bir insan bu pislikleri kabul edemez.tedavi olacaksınız,olmazsanız her zaman karşınıza çıkıp size engel olacağız...
 • cccccc2 ay önce
  Şimdi bir şey yazacağım daterbiyem el vermiyor.
 • galipgalip2 ay önce
  chnadlı yorumcu yorumları okuyun ne kadar kin nefret var.bunlar allahın kulu değilmi allah yaratmadımı güya müslümanlar onlara bu hakaret etme küfür etme hakkını kim veriyor.banada imada bulunmuşlar ibne değilim,çoluk çocuğum var ama insanım sadece.ve onlarda insan insan olmayanlara inat.
 • yusuf toygunyusuf toygun2 ay önce
  bu lanetli mahluklara onur hakkı ve yürüyüş hakkını acaba hangi hükümet verdi?
 • Rasatcı Rasatcı 2 ay önce
  Cennet de, Cehennem de yolcularını bekliyor... Bırakın gitsinler, Cehennem yolcusu Luti sapıklar, hedeflerine!.. (Ha, "İslam Ülkesi'nde bu ahlaksızların ne işi var!?" mı diyorsunuz? Bu soruyu, Hilafeti ilga edenlere sorun! Ve bekleyin... Kıyamet'in arefesindeyiz, daha neler olacak...)
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  Allahın tarafında olmazsan şeytanın tarafındasındır Adalet Allahın hükümleridir Müslüman olun. Dostunu düşmanını bilmeyenin dini olamaz. Burda ahlaksılığı büyük günahları eşitlik gibi gösterenler dinsizler imansızlar ve şeytanın yolunda gidenlerdir.
 • Mardinli hocaMardinli hoca2 ay önce
  Vah vah türkiye ve islam aleminin haline ne hale geldik.Utanmadan onur haftası diyorlar.Bu terbiyesizlere dur diyecek yokmu?Birinci görev devlete ve imanlı millete düşer bu terbiyesizler gereken cezayı vermelidir.Yoksa Allah korusun bunların yüzünden haleke uğrarız.Zaten bunların hedefleri toplumu bozmaktır hayvanlastirmaktir Allah cc ümmeti bunların şerrinden muhafaza etsin amin
 • hizipsavarhizipsavar2 ay önce
  ibnelik yapmayın lan bu maya burda tutumaz. chp ve hdp ye rağmen tutmaz. ulan hadi pkk yediniz fetoyu yuttunuz. ulan ibneliği nasıl kendinize yediriyorsunz bu ülke bu ladar sıfırlandıyasa zaten iş bitmiştir.
 • dertaderta2 ay önce
  ISTE TÜRKIYENIN SANATCI DENILEN OROSPU VE IBNELERI TARLADA OTLARLAR OTA PARA YOK BIRBIRINE DÜRTERLER KICA PARA YOK BUNLAR SANATCI OLANA KADAR KIM BILIR KAC TANE YATAK ODASINDAN GECTILER BUNLARI BILEN VARMI HEPSI SANATCI OLANA KADAR YEDIKLERI 5 TANE BOGAZ KÖPRÜSÜ OLURDU.
 • bekirbekir2 ay önce
  ya hu yeter yeter insanlar nasıl üniversiteye , askeriyeye başörtülü giremiyor diye destek arıyordu şimdi aynı şeyibu vatandaşlara yapıyoruz.. Baskı her zaman kaybettirir bugün chp yi nasıl eleştiriyorsak yarın aynı konumda biz olmayalım. Herkesin inancı, duruşu ve diğer tercihleri kendisine
 • cihadcihad2 ay önce
  o kadar aşktan yanaysanız eğer sapkınlık peşinde koşmazsınız hayvanlarda bile erkek erkeğe dişi dişiye cinsellik yokken sizin sapkınlığınız sanatçılığınızamı vurdu madem öyle soyunun bir kadın bi erkek alın yanınıza videoya çekin bizlere gösterin itoğlu itler. lan çocuğunuz varsa erkek çocuğunuzun yanına bi erkek daha koyun oturup izleyin şeref yoksunları. sizin sanatınızı nerede yaptığınızı bilmem fakat bana denk gelirseniz döğüş sanatını sizin suratınıza çizicem
 • ChnChn2 ay önce
  Badem ve galip hayırdır sizde de mi aşkın rengi herkesin daldıracağı cinsten hayvanat aleminde bile böyle bir durum yokken hayvanlardan da aşağı bu güruhu desteklemek neyin nesi...
 • Emine Altin Emine Altin 2 ay önce
  Sizin basta kalbiniz olmak uzere herseyiniz kapkara olmus Rabbim sizin gibi sanatci gorunumlu sapiklardan milletimizi korusun kendi karanliginizda pisliginizde bogulun
 • Samet DurmazSamet Durmaz2 ay önce
  Bu sapkınlar hastalık yayıyorlar ve ahlaki dejenerasyon için yabancı mahfillerle işbirliği içindeler. Kısaca toplum sağlığına ve milli güvenliğe tehdit içeren bir oluşum. Bunlara şarkı türkü yazmak bunu okumak suçu ve suçluyu övmek demektir. İşledikleri hangi suça övgüler düzüyorsa bu şarkı emniyetin ilgili birimleri ve cumhuriyet savcıları harekete geçmeli. Fiili livata övülüyorsa ahlak masası, sapkınlığın lgbtp adı altında kurum haline gelmesi övülüyorsa terörle mücadele birimine havale edilsin. Sağlık bakanlığı olaya el atsın. Hastalık yaymamaları için hadım edilsinler.
 • İs-hakİs-hak2 ay önce
  iki yorumcu serseri ruhlu ibne ruhlu dinsiz şerefsiz yehudi tohumu yunan tohumu orosbu Çocuğu kerhane den peydahlanma pislikler yiyecek vok bulamadılar kuran kurslarına iftira ettiler, bu alçaklara sormak lazım sizi nerede parçaladılar havradamı kilisedemi
 • ........2 ay önce
  İdam gerek
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  Korkusuzlar=imansızlar=dinsizlerMüslüman olun. dinde kardeş. Allahın hükümlerine geçmek zorunluluktur. Kurtuluşa erenler ise kötülükleri düzelten iyilikleri emredenlerdir. Bozgunculuk çıkaranların cezası sınır dışı edilmesi ellerinin kollarının çapraz kesimi veya öldürülmeleri asılmalarıdır.
 • galipgalip2 ay önce
  sizden başka kimse yaşamıyor dimi ülkede babanızınmalı bura.herkese hakaretanarşist fetöcü dönün kendinize bakın. kuran kurslarında vakıflarda olan olayları biliyoruz.
 • BademBadem2 ay önce
  Kuran kurslarında bademleme normal tabi ki
 • Deli İboDeli İbo2 ay önce
  Ben bu memleketi anlamadım gitti.Terör seviciler burda, Bizans seviciler burda, Yahudi seviciler burada, vatan haini seviciler burada, Fetö seviciler burada, ibne seviciler burada, bu ne ya Türkiye sevici olmuş.
 • NamaskarNamaskar2 ay önce
  Öldükleri zaman kendilerine aşkın rengini bildirirler elbet....
 • İbrahim güvenİbrahim güven2 ay önce
  O... lar ibnelere destek veriyor normal adi şerefsiz fa.işeler

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ağustos 2019