Onursuz ibnelerden kriz algısı: "Ekonomi ne ayol?"

Onursuz LGBT'liler, 27. İstanbul LGBTİ 'Onur Haftası'nda tema olarak 'Ekonomi ne ayol?' konusunu işleyeceklerini duyurdular.

09 Haziran 2019 Pazar 10:50
Onursuz ibnelerden kriz algısı: "Ekonomi ne ayol?"

İstanbul LGBTİ+ 'Onur' Haftası Komitesi, 'onurlarını' kutlayacakları 24- 30 Haziran tarihleri arasında 'ekonomik kriz' algısı yürüteceklerini duyurdu. Ahlaksız yaşam tarzlarına atıfta bulunan komite açıklamasında, "LGBTİ'lerin birbirine yükselmesinden daha hızlı yükselen döviz karşısında eriyen Türk Lirası ve giderek kötüleşen Türkiye ekonomisi, 7’den 70’e Türkiye’de yaşayan herkesi etkiliyor. Bu durumdan da payını en çok alan LGBTİ'ler oluyor" ifadelerini kullandı.

Ekonomi üzerinden algı oluşturmaya çalışan LGBTİ 'Onur' Haftası Komitesi, yaptığı yazılı açıklamada AK Parti hükümetini hedef göstererek, şu ifadeleri kullandı:

"Bugün kimlik ayırt etmeksizin herkesi mağdur eden bu krizin ekonomik olduğu kadar aynı zamanda politik olduğunu, kendi hayatlarımızdan biliyoruz. Yaşamımızı sürdürmek için televizyonlardan açıklanan ekonomi paketlerinden medet umamayacağımızın farkındayız. Tam da bu noktada ayakta durabilmek için nelere ihtiyacımız olduğunu konuşmak için soruyoruz: Ekonomi ne ayol?"

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Haziran 2019 Pazar 10:50

YORUM YAZ

 • TerbiyeTerbiye3 ay önce
  Dur bakalım orada. Bu gazeteyi evde çoluk çocuk oluyoruz. Bu üslupla giderseniz sizden bi halt olmaz. Kahve ağzı ile gazete mi olur. Siz utanmıyor musunuz kendi elinizden, ana babanız ve çocuklarınızdan?
 • Kemal Kemal 3 ay önce
  Hepsinin ...tina sokacaksin siseyi..
 • AtamanAtaman3 ay önce
  Bu sapkınların durumlarını sergilemeleri toplumsal ahlaki çöküşe ivme verir. Milli değerlerimiz en mükemmel ve şaşmaz pusulamızdır. Milleti yok etmek için önce değerlerini yok et. O zaman millet kimliksiz ve pusulasız bir insan kalabalığı olur.Sonra da gündemini (ikinci defa yok etmek de dahil) sen tayin edersin.
 • Mesut SarpMesut Sarp3 ay önce
  Ekonomi durup dururken bozulmaz. Yalan, dolan, faizcilik, rüşvet, irtikap, zina ve yolsuzlugun kol gezdigi bi memleket tabii ki Rabbin Rahmet ve Bereketinden mahrum kalacaktır. Bence ekonomiyi Lut kavmi ibnelerin diline düşürenler kimse onlardan hesap sorulması gerekirdi. Allah sonumuzu hayır eylesin vesselam.
 • Ilker guzey Ilker guzey 3 ay önce
  Insanoğlu gariptir,herbi lafi kaldırmaz.. ibne dersin kızar!..sin aldırmaz...
 • Ömer Ömer 3 ay önce
  İ..eler hdpli başkandaOrda ortağı Yok ama
 • fetösavarfetösavar3 ay önce
  hastalıklı tipler karantina altına alınıp tecrit edilmeli... halk sağlığı açısından tehlikeli de ondan...
 • Abdullah MuratAbdullah Murat3 ay önce
  Bu ve benzeri kötülüklere tavır imanla kurtuluşla alakalıdır. Küfür ülkesinde küfre tabi yaşamak küfre sebep haramdır. Bunlarla beraber yaşama aynı toprak parçasında karseşçe ve barış içinde yaşama temennisi ise bunların içinde bulunduğu hastalıklı halden daha çirkindir. Allahın hükümleriyle sağlanmayan bir yönetimde yaşamak gibi.Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem’ i şöyle buyururken işittim dedi:“Kim bir kötülük görürse, onu eliyle düzeltsin. Şayet eliyle düzeltmeye gücü yetmezse, diliyle düzeltsin. Diliyle düzeltme de gücü yetmezse, kalbiyle buğz etsin, bu imanın en zayıf derecesidir.”
 • MalatyaMalatya3 ay önce
  Lut kavmi gibi sizde bir gün yerle yeksan olacaksınız işe yaramaz haysiyetsiz ahlaksız terbiyesiz insanlar topluluğu
 • YunusYunus3 ay önce
  Akepe lgbt lilerin oyunu almak için bile herşeyi yapar
 • Sizi doğuranlar taş dogursalardiSizi doğuranlar taş dogursalardi3 ay önce
  Ekonomi ne biliyormusunuz..... ekonomi iyi olunca insanlar ne b.kyiyeceklerini sapitip azip sizin gibi dotu göbeği ortalığa saçarlar beni yapan yokmu, dot benim dotum derler. Yani azarlar. Allah sizi açlıkla sinasin bakalım oranızi buranizi düşünecek vaktiniz oluyormu. Azdiniz çok geliyor bu dünya size.
 • HarunHarun3 ay önce
  Hollandadayim bunlarin cok oldugu bir ulke soganin kilosu 1.5 euro en ucuz kira 700 euro saglik sigortasi 150 euro belediye ve araba vergileri almis basini gitmis on yildirda ayliklara zsm yok ekenomik kriz var diye burdaki ibnelerin agzinda birsey varki hic sesleri cikmazken bizdeki ibneler agzinda peynir olan karga gibi hergun gagliyorlar....bunlara bu kadar kuspe fazla gelmis tayyip baba birak biraz ac kalip gevinsinler belki o zaman akillanirlar nokta...
 • Abdulcabbar Abdulcabbar 3 ay önce
  Onlar üzerine düşeni yapıyor.... Peki siz neden onların reklamını yapıyorsunuz?
 • NurNur3 ay önce
  Allah hepinizin belasını versin lanet olsun size iğrenç yaratıklar sapıklar
 • DÜSTERDÜSTER3 ay önce
  TÜRKIYEDE ÜSTÜ KAPALI DAHA COOK VE YÜKSEK MERTEBELI IBNE VAAR ISTE BUNLAR TÜRKIYENIN KUYUSUNU KAZIYORLAR KIMLIKLERINDE ERKEK YAZIYOR FAKKAAT KICLARINA DAMGA VURDURUYOR BU NALETELER VE BUNLARDAN CIKAN PICLER TÜRKIYEMIZI KARALIYOR .
 • sincarsincar3 ay önce
  Giyim kuşamları, ekonomiden etkilendiklerini göstermiyor. Burjuva bir yaşam biçimini gösteriyor. Bunlar birer sapık ve sapkınlıklarını herkese yaymaya çalışan sapkın bir güruhtur.
 • HakkiHakki3 ay önce
  Bu şerefsiz de...uslara diyecekve hakaret edilecek laf bile yok okadar aşşagiliklarki son cumle bu oluyor bu pic kurularina. .

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019