Onursuz ibneler resmen duyurdu! 'Tereddütsüz yürüyoruz'

İstanbul 'Onur' Komitesi'nin organize ettiği LGBTİ'lilerin 'Onur Haftası' etkinlikleri bugün başlıyor. İzmir'de yürüyüşleri yasaklanınca taşkınlık çıkaran Lut Kavmi'nin torunları, Twitter hesabından yaptıkları son paylaşımla İstanbul'da da yasak dinlemeyeceklerini duyurdu.

24 Haziran 2019 Pazartesi 11:34
Onursuz ibneler resmen duyurdu! 'Tereddütsüz yürüyoruz'

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Onursuz LGBTİ'liler, yasaklandıkları İzmir'de olduğu gibi İstanbul'da da taşkınlık çıkaracaklarını duyurdu. "27. İstanbul LGBTİ Onur Haftası'nın başlamasına saatler kala hazırlıklarımız son hız devam ediyor." diyen sapkın onursuzlar, "Tereddütsüz yürüyoruz." ifadesini kullandı.

Valiliğin kararına meydan okudular!

İstanbul Valiliği 21 Haziran'da açıkladığı kararla Taksim Meydanı ile birlikte Bakırköy'de de LGBTİ'lilerin yapacakları yürüyüşe izin verilmeyeceğini duyurmuştu. Alınan bu karara öfkelenen sapkınlar, İstanbul Valiliği'ni, 'Hükümete yaranmak istemekle.' suçlamıştı. Kendilerine 'aktivist' adı veren düzen bozucuları da arkalarına alan cinsiyetsiz sapıklar, devletin kararına meydan okuyarak yürüyeceklerini ifade etti.

İbne sevici solak medyanın desteği de arkalarında

Onursuz ibneler, valiliğin yasaklamasından sonra sosyal medya hesaplarından provokatörlük yapmaya başlayarak İstanbul'da çıkaracakları olayların duyurusunu yaptı.

Bu arada geçtiğimiz hafta İzmir'de yine 'aktivist'lerin desteği ile yürümek isteyen sapkınlara polis müdahale etmiş ve yaşanan provokasyondan sonra bazı gözaltılar olmuştu. İbne sevici solak medya, yaşanan olayları 'LGBTİ'lilere şiddet' başlıkları ile duyurmuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Haziran 2019 Pazartesi 11:34

YORUM YAZ

 • SettarSettar2 ay önce
  Bu ahlaksız iğrençlik tarih boyunca insanoğlunun başına bir bela olagelmiş. Eskiden bu müptezellerde bir çekingenlik vardı. Pisliklerini gizli yaparlar fırsat buldukça masum gençlere yılışarak onları da bulundukları b.k çukuruna çekmeye çalışırlardı. şimdiyse bir küstahlık bir şımarıklık geldi bunlara. Ellerinde paçavralar sokaklarda fiili livata diye kıvranıp duruyorlar. Maksat millete aids bulaştırıp soyumuzu kurutmak. Bunlar halk sağlığı tehditi haşeratlardır. Kırım Kongo mikrobu taşıyan keneler gibi tehlikeliler. Bunlara asla geçit verilmemeli. Sırnaşık hareketlerde bulunmaları engellenmeli
 • engineerengineer2 ay önce
  yürüyene değil yürütene bak.
 • KızgınKızgın2 ay önce
  Sopalarla bekler sizi millet
 • HayretHayret2 ay önce
  AKP'ye kizip da oy vermeyenlerin kankalari bunlar.
 • mehmet özçakirmehmet özçakir2 ay önce
  küfür edenlerin hepsi bana göre içlerinde bambaska bastirilmis duygular beslemekteler :) birakin o duygulari, siz de rahatlayin, biz de rahatlayalaim ayol, gizli gizli kim bilir neler neler yapiyorsunuz, sonra eve gidip, hanim ne yemek yaptun bakayum öhöö öhöö, yesinler yavrum, senin gibi kac tanesini be.......dim
 • Alpay Caglar Almanya Alpay Caglar Almanya 2 ay önce
  Bu ib*eler yinede akp lileden daha fazla adamdir. Onurludir yalan söylemez ler. Sizin gibi cakma müslüman degiller
 • meçulmeçul2 ay önce
  bunlara kazık lazım devlet teşviğiyle kazıklar bedava olsun bunlara kazık sokacak insan çok.....
 • ferhatferhat2 ay önce
  Sevgili "NİLHAN" Lut kavmi bu yüzden helak oldu. Sana ne, bana ne dersen onlardansın. Afet geldiğinde o masum bu suçlu diye gelmez. Herkes selin önünde sürüklenir.
 • cihadcihad2 ay önce
  yürüsünler üstüne birde parti kursunlar seçmenleride hazır böyle diyorum çünkü mecliste zaten askerime kurşun sıkanların sözcüleri var onlarda olsunlar meclise çeşitlilik gelsin. Yazık vekil diye getirdiklerimizden şunlara yönelik bi tasarı çıkarıp konuşan yok idam dediler o da aynı yazamıyosanız ben size hazırlayım yazmada iyiyim herhal danışmanlarınızda işe yaramıyo
 • MerveMerve2 ay önce
  Allah belanızı versin inşallah
 • MelikeMelike2 ay önce
  İmamoğluda aralarında destek verir tıpkı gezi gibi
 • YAŞARYAŞAR2 ay önce
  Artık korkuları kalmasın. Büyük destekçileri İBB başkanı oldu. Artık rahat rahat ahlaksızlık yapabilirler. Kimse onlara dur diyemez. Bu İstanbulluların eseri, eserinizle övünün.
 • Hasanali koseHasanali kose2 ay önce
  Lut kavmini helak eden Allahim bun larin yüzunden bızleri helak etme bunlara testek veren herkesi Allahu Tealaya havale ediyorum hesapta namaz kilan fakat kildigi namazin hicbir faydasini giremeyen sahdekar lara Allahu Teala akil versin
 • NİLHANNİLHAN2 ay önce
  DOĞRU KONUŞUN DOĞRUUUUUUUUTERBİYESİZLİK YAPMAYIN KİMENEEEEE SANANE BANANEEEE
 • aa2 ay önce
  senin babanda ibneydi
 • receprecep2 ay önce
  bırakın ibne ibneliğini göstersin. Benim merakım bunların başı , hamisi kim? Mutlakasiyasi abileri devardır. Asıl ben onlaraibne,o.ç. diyeceğum.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019