• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

O isimden Kılıçdaroğlu’na çok zor HDP sorusu: Öcalan’ı hapisten çıkarmayı düşünüyor musunuz?

Gazeteci yazar Hüseyin Gülerce, CHP’nin HDP şantajına sürekli boyun eğitip birlikte yola devam etmesini değerlendirdi. Beyaz TV’de yayınlanan Ortak Akıl programında konuşan Hüseyin Gülerce, “ “Kılıçdaroğlu, FOX TV'de teşekkür ederim. Birlikte yürüyeceğiz’ dedi. Selahattin Demirtaş ise ‘Öcalan’ı hapisten çıkaralım’ diyor. Ben şimdi Kılıçdaroğlu’na soruyorum: 2023’te Allah korusun bu ittifak kazanırsa, beraber yürüme adına, ‘barış’ için Öcalan’ı hapisten çıkarmayı düşünüyor musunuz?” diye sordu.

Yeniakit Publisher
2021-12-05 14:44:00 - 2021-12-05 15:39:45

Gazeteci yazar Hüseyin Gülerce’den CHP-HDP ortaklığına yönelik Beyaz TV’de açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu ‘Demirtaş’a teşekkür ederim. Biz mutlaka beraber gelecek inşa etmeliyiz’ demişti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdarıoğlu, kendisine ‘helalleşelim’ desteğinde bulunan PKK/HDP’li Selahattin Demirtaş’a teşekkür etmesi HDP/CHP ittifakına yönelik tartışmaları alevlendirdi. Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalında konuşan Kılılçdaroğlu, Demirtaş’a yönelik “Teşekkür ederim. Doğruyu görüyor Selahattin Bey. Biz mutlaka bir gelecek inşa etmeliyiz ve beraber inşa etmeliyiz” ifadelerini kullanmıştı. 

Kılıçdaroğlu’na zor soru: Öcalan’ı hapisten çıkarmayı düşünüyor musunuz?

Beyaz TV yorumcusu gazeteci-yazar Hüseyin Gülerce de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na cevap vermesi için dikkat çeken bir soru yöneltti. Kılıçdaroğlu ile HDP’li Demirtaş’ın sözlerine atıfta bulunarak soru soran Hüseyin Gülerce, şunları söyledi: 

 “Kılıçdaroğlu, FOX TV'de teşekkür ederim. Birlikte yürüyeceğiz’ dedi. Selahattin Demirtaş ise ‘Öcalan’ı hapisten çıkaralım’ diyor. Ben şimdi Kılıçdaroğlu’na soruyorum: 2023’te Allah korusun bu ittifak kazanırsa, beraber yürüme adına, ‘barış’ için Öcalan’ı hapisten çıkarmayı düşünüyor musunuz?” 

Hüseyin Gülerce, Beyaz TV’deki programda Kılıçdarolu’na yönelik sorduğu soruya, ‘mertçe, dürüstçe’ cevap istediğini de ekledi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

BAK

FETONUN YILLARCA ….LİĞİNİ YAPMIŞ Ş…SİZ ŞİMDİ HIRSIZIN ….LİĞİNE GÜVENİP BAŞKALARINA SORU SORA BİLİYOR SEFALETE BAK BU ADA MI? LAFINI BOŞ VERİN
 • Yanıtla

Gülerce imkansızı istemiş

Hiç güleceğim yoktu sayın Gülerce.Mertçe, dürüstçe cevap istediğiniz zat namus sözünü çigneyip kulağının üstüne yatmış,yalancılığı mahkeme tarafından onaylanmış,sürekli çark etmesi ile meşhur biri.Böyle biri nasıl mertçe, dürüstçe cevap versin? 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23