O çocuk Allah'a her şeyi anlatmış! Ümmetin ordusu o çocuğun intikamını almaya geldi

2014 yılında Katil Esed'in attığı bombalarla yaralanan 3 yaşındakiSuriyeli çocuğun ölmeden önceki son sözleri, 'Gidince Allah'a her şeyi anlatacağım' olmuştu. Jandarma Özel Harekat, o çocuğu selamlayarak Suriye'deki operasyona başladı.

11 Ekim 2019 Cuma 18:54
O çocuk Allah'a her şeyi anlatmış! Ümmetin ordusu o çocuğun intikamını almaya geldi

Suriye iç savaşında emperyalistler ve onların kukla olarak kullandıkları yönetimler eliyle bu zamana kadar yüzbinlerce insan yaşamını yitirdi. Ölenleri çoğu kadınlar ve çocuklar. Suriye’de böylesine bir katliam devam ederken dünya ülkelerinin sessizliği ise vicdanları yaralıyor.

Katil Beşar Esed'in attığı bombalarla hayatının son günlerini yaşayan bir çocuğun 'Gidince Allah'a her şeyi anlatacağım' sözleri, 2014 yılında Türkiye'de gündem olmuştu.

Barış Pınarı Harekatı kapsamında operasyona başlayan Jandarma Özel Harekat, Suriyeli küçük çocuğun o sözlerini anımsatarak yola çıktı.

Hareketa başlayan JOH, "Hani üç yaşında Suriyeli bir çocuk vardı, ölünce Allah'a her şeyi anlatacağım diyen. Anlatmış. Allah'ın ordusu çocuğun intikamını almaya geldi" sözleriyle Suriye'ye giriş yaptı.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2019 Cuma 18:54

YORUM YAZ

 • YigitYigit3 gün önce
  insallah bu yine Abd Türkiye hazirladigi BOPtuzagi degildirAmerika büyük seytan ne yapacagi belliolmaz Yüce Allah Peygamber efendimizin sancagini tasiyan Türk ordusuna yardim ve muzzafer eylesin
 • Yavuz 1517Yavuz 15173 gün önce
  cem rumuzlu tip; alevi yobazlarından mısın? Yani, gizli ermeni.
 • Sivaslı Sivaslı 4 gün önce
  Allah'ım bu milleti, bu orduyu koru, gözet. Yüreğimdeki bu sevdayı hep diri tut. Vatan yolunda, islam yolunda beni şehit olma şerefine ulaştır.
 • MalatyaliMalatyali4 gün önce
  Allahu ekber
 • Cem denen yolsuzCem denen yolsuz4 gün önce
  Kaz dağının kazı cem telaybatta resulayn da kütük kesiliyor. Toki ev yapacakmış..
 • eyüp yılmazeyüp yılmaz4 gün önce
  zalim'ler için yaşasın cehennem...bugün ordumuzun mücadelesinde şöyle veya böyle zırvalayıptenkid eden herkesşüphesiz vatan hainidir.. makamı kimliği her ne ise, bunlara anladıkları dilden en sert şekilde cevap vereceğiz. topyekün milletin dini , namus ve şerefi tehdit altında iken en yakınınız dahi olsa acımayın... .....siz kanı bozuklara... 
 • müminmümin4 gün önce
  Seferberberlik bekliyoruz yeniden osmanlı yeniden İlayı Kelimetullah içinAllahın izni ve yardımıyla Allahın hak ve hakikat yolunda.
 • DELİ DUMRULDELİ DUMRUL4 gün önce
  cem rumuzlu; bayrak düştüğü yerden kalkar. Bu ordu hep Allahın ordusuydu. Zoruna gitmesin. Adları ne olursa olsun , her erimiz "Mehmetçik" adıyla anıldı ve anılmaya devam ediyor ve de edecek
 • OvalıOvalı4 gün önce
  Rumuzu cem olan yorumcu.sana ne battı ümmetin ordusu varmı itirazın ?Adam gibi adam olmalı halife olsa ne olur Cumhurbaşkanı olsa ne olur?
 • Hasanali koseHasanali kose4 gün önce
  Evet ummetin ordusu geldi insAllahbitecek tomuz suruleri kaciyor kacin kacin tomuzlar Allahu Tealanin arslanlari geliyorarslanlar gelince tomuzlar kacacak telik ararlar
 • FEYZULLAHFEYZULLAH4 gün önce
  Cem denen yorumcu .........!!! siz nasıl bir ..........sınız laaannn !!
 • ALPEREN BOZKURTALPEREN BOZKURT4 gün önce
  ALLAH IM SİZİ MUZAFFER EYLESİN CENABI ALLAH IN ASKERLERİ; TERÖRİSTLERİ TARUMAR EDİN VE SAĞ SALİM EVİNİZE DÖNÜN,,,ALLAH IM O MAZLUM ÇOCUKLARI VE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ PEYGAMBER EFENDİMİZ H.Z MUHAMMED S.A.V E KOMŞU EYLESİN...........
 • Yener Bal Yener Bal 4 gün önce
  Bu yazıyı okuyup gözyaşı dökmeyen insan değildir. Seferberlik olup da kaçanda adam değildir. Bu milleti evelallah kimse dize getiremez. Allah yar ve yardımcınız olsun Aslanlar... Zafer yakındır inşallah. Allahuekber.
 • Allah'ın bir kuluAllah'ın bir kulu4 gün önce
  Böyle orduya can kurban olsun, Allah yardımcı olsun.
 • Yavuz 1517Yavuz 15174 gün önce
  ALLAH ( cc ), saf ve temiz duygulara sahip bu büyük MİLLETİ hep sevdi ve korudu. İSLÂM'ı bu büyük MİLLET ile yaydı ve korudu. Her bakımdan İSLÂM'ın bu son büyük ordusu yine zaferden zafere koşacaktır. cehape'nin lâik'çi yobazları, fetö'cü ip'çiler, ingiliz temel'in tayfası ve pkk, ypg'nin sivil tayfası ise mal mal seyredecekler. TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ'nin gelmiş-geçmiş en büyük lideri BAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'a saygılarımızı ve sevgilerimizi sunuyoruz.
 • Huseyin Huseyin 4 gün önce
  Gozyaslarimla yaziyorum. Mescidi aksayi alana kadar durmayacagiz. Seferberlik ilan edildigi an milyonlarca Allahin ordusunun neferleri olarak intikam alinacak biiznillah. Emirlerinizi bekliyoruz Sultanim
 • Çapanoğlu Çapanoğlu 4 gün önce
  Sizi oraya gönderen Rabbim ayağınıza taş değdirmesin inşallah yiğitlerim ...
 • hercaihercai4 gün önce
  Gozlerimden yaslar geldi bu sehit cocugun ve sozlerini duyunca. Evet, kesin Allah duydu ve biz simdi Suriye'deyiz.
 • Murat gözükaraMurat gözükara4 gün önce
  ALLAH İSLAM ORDULARINA HER YERDE YARDIMCI OLSUN.. AMİN..
 • cemcem4 gün önce
  ordu türk ordusu. ümmetin ordusu ise reyiziniz de halife mi oluyor yani

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ekim 2019