NIKE’ın satışından sapıklara bağış

Türkiye’de büyük bir bayi ağı olan Amerikan menşeli spor giyim üreticisi Nike’ın 2019 Pride serisinin ‘Be True’ modelinin LGBTİ ahlaksızları temsil eden renklerden oluştuğu belirlendi. Nike’ın bu ayakkabıların satışından elde ettiği kârın 2.5 milyon dolarını Amerika’da faaliyet gösteren sapkın derneklere bağışladığı öğrenildi.

14 Haziran 2019 Cuma 09:23

İslam aleminin son kalesi Türkiye’de, LGBTİ sapkınlığını yaymak isteyen ahlaksızların şimdi de gençlerin ilgi gösterdiği spor giyim markalarını kullandığı ortaya çıktı. Amerikan merkezli Nike’ın yeni sezon spor ayakkabılarının “Be True” modelinin LGBTİ renklerinden oluştuğu ve satıştan elde edilen gelirin ABD’deki sapkın homolara gönderildiği bildirildi. Nike’ın, bu sayede her yıl yaklaşık 2.5 milyon doları ABD’de faaliyet gösteren sapkın derneklere aktardığı belirlendi. Türkiye’deki sapkınlarla işbirliğine giderek söz konusu ayakkabıları üreten Nike’in amacının, ülkemizde sapkınlığın meşrulaştırılmasına katkı vermek olduğu kaydedildi.

Ahlaksızlık meşrulaştırılıyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Dindar nesil’ projesini engellemek isteyen şer odakları akla hayale gelmeyecek her türlü kirli oyunu sahnelemekten çekinmiyor. Hayvanların bile birbirine yapmadığı eşcinsel ahlaksızlığı Türkiye’de yaygınlaştırmak için akıl almaz bir çaba gösteren LGBTİ’li sapkın oluşumlar, gençlerimizi ağlarına düşürmeye çalışıyor. Amerikan menşeli spor giyim üreticisi Nike da, ahlaksız homolara kol kanat germekten çekinmiyor. Yaz ayının gelmesiyle birlikte spor giyim ürünlerine rağbetin artmasını fırsat bilen Nike, LGBTİ’li ahlaksızlara yönelik ayakkabı üretiyor. Üstelik söz konusu ayakkabılar da birçok gencimiz tarafından bilinçsizce alınarak, adeta sapkınlığın kurbanı haline getiriliyor.

Sapkınlara para desteği

Nike’ın 2019 Pride serisinin ‘Be True’ modeli, ahlaksız sapkınları memnun etmek amacıyla, LGBTİ renklerini kullanarak tasarlanıyor. Hali hazırda satışta olan skandal ürünlerin satılması ise ahlaksızlığın meşrulaştırılması anlamına geliyor. ‘Alışın her yerdeyiz’ sloganlarıyla topluma sapkınlıkları dayatan ahlaksızlar, subliminal mesajlarla da eşcinselliği meşru hale getirmeye çalışıyor. Nike’ın skandallar silsilesi ise bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Her yıl ürettiği ayakkabıların satışından elde ettiği gelirin 2.5 milyon dolarını ise ABD’deki sapkın derneklere bağışlıyor. Nike’in gençlerimizi zehirlediği yetmiyormuş gibi, ülkemizden elde ettiği geliri de ‘bağış’ adı altında kaçırarak, sapkınlara peşkeş çekiyor.

Hedef gençlerimiz

Sapkınların haber portalı KAOS GL’deki bir haber ise, ahlaksızlığın spor giyimi üzerinden yaygınlaştırılmaya çalışıldığını gözler önüne seriyor. Haberde, LGBTİ renklerini taşıyan ve ‘gerçek renklerini göstermekten korkma’ mottosu işlenmiş tişörtlerin, ‘1başkadünya’ isimli Instagram hesabından satıldığı hayasızca anlatılıyor. Söz konusu tişörtleri üretmekteki amaçları ise şu sözlerle itiraf ediliyor: “LGBTİ+ görünürlüğünü sağlamak ve LGBTİ+’lar için istihdam alanı yaratmak amacıyla tekstil alanına gökkuşağı renklerini taşıyan 1başkadünya’nın tişörtleri

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2019 Cuma 09:23

YORUM YAZ

 • AliAli2 ay önce
  Almayın bu Yuhudi mallarını. Hatta gıcıklık olsun diye çakmalarını alın.
 • BU da tvBU da tv2 ay önce
  ''Hasan''cım NETİCEN açıkta kalmış senin geleni geçeni daha fazla rahatsız etme embesil sen gitte ANAN gelsin
 • hasanhasan2 ay önce
  mahoaga 50 TL ye aldığın çakma ayakkabıları mı boykot edeceksin
 • hasanhasan2 ay önce
  yaşayan bilir demek ki malik bacı,,,allah kolaylık versin sana
 • ODA TVODA TV2 ay önce
  yorumcular arasında yorum yazan ''2. malikin'' tarifsiz acısını annesi bile çekmemiş anlattığına göre. vazelin tankını almaya çalış sen yavrum acını anca keser
 • mahoagamahoaga2 ay önce
  O ipne destekçileri kafalarını kumdan çıkarttıkça, bizler de o şirketleri BOYKOT'lar listesine ekleyeceğiz. Shell'den sonra Nike'a da 'zırnık' yok artık.
 • abdulmetinabdulmetin2 ay önce
  Ahlaksız yaratıklardan her şey beklenir, onların ürünlerini almamak lazım, buna çok dikkat etmeli
 • malikmalik2 ay önce
  yorumlarda E nolcak yeaa diyen tiplerin bu sitede işi olmamalı gidip karanlık oda birgün mirgün falan takip edin siz ne işiniz var burada müslüman mahallesinde salyangoz mu sattıracağız size . Allahın hükümlerine savaş açanların karşısında Müslümanlar mücadele etmekle mükelleftir Ayet ile Rabbim tehdit etmiş, sizin gibi tiplerin burada ortalığı kokuşturmasına müsaade edemeyiz
 • Mustafa DurduMustafa Durdu2 ay önce
  Ne var lolipop yemekte yani?
 • Mustafa DurduMustafa Durdu2 ay önce
  Lgbti nedir? İnsan kendisini milletiyle diniyle memleketiyle tanımlar. Komünistsen hangi sınıftansan ona göre tanımlarsın. Kimse kusura bakmasında k.çını sapıklıkta kullanma şekliyle kendisini tanımlayan müptezelin önde gidenidir. bu topaçlar aids felan oluyorlar başkalarına da bulaştırıyorlar. Toplum sağlığına tehditler.Gençleri çocukları ağlarına düşürmek dikkat çekmek için rezil ve sırnaşık hareketlerde bulunuyorlar. Her türlü yılışıklık ve kepazelik bunlarda. Utanmadan biz böleyiz kabul edin diyorlar. Etmiyoruz deyincede kuduruyorlar. Tam yüce kitabımız Kur’anda anlatılan lut kavmi gibi azmışlar. Avrupanın amerikanın peşinden gidilirse haçlılara siyonistlere şirin gözükmek için etcep metcep gibi melanetleri ülkeye sokarsan her çocuğa özel imam hatip de açsan dindar nesil felan yetiştiremzsin. Batının peşini bırakacaksın memlketetteki sapıkları da hormon, psikiyatrik tedavi altına alacaksın. Direnen olursa hadım edeceksin. Memleket o zaman düze çıkar
 • AbdullahAbdullah2 ay önce
  Benim anlamadığım bunu giyenler gay mi oluyor? Gaylerin olduğunu öğrenenler gaye mi dönüşüyor? ..
 • Ergün Ergün 2 ay önce
  Ya hocAm işiniz gücünüz yokmu sizin tamam nike yide linç edin

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ağustos 2019