NATO sonuç bildirisi açıklandı! Kritik Türkiye ayrıntısı

NATO sonuç bildirisi açıklandı. Bildiride, Türkiye'ye tehditlere karşı önlemlerin arttırılacağı belirtildi.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 18:37
NATO sonuç bildirisi açıklandı! Kritik Türkiye ayrıntısı

NATO Zirvesi sonuç bildirisi açıklandı. Bildiride, " Türkiye'ye yönelik tehditlere karşı önlemleri artıracağız. Terörle mücadelede dayanışma içerisindeyiz" ifadesi yer aldı.

"TÜRKİYE'YE YÖNELİK TEHDİTLERE KARŞI ÖNLEMLERİ ARTIRACAĞIZ"

NATO zirvesi sonuç bildirisi açıklandı. Bildiride, "Müttefikler terörle mücadelede birlik ve dayanışma içinde duruyor. Gelen tehdit ve meydan okumalara karşı birlikte duruyoruz. Müttefikler olarak birbirimizi savunmada sorumluluklarımızı adil paylaşacağız. Türkiye'ye yönelik tehditlere karşı önlemleri artıracağız" denildi.

Bildiride şu maddeler yer aldı:

Müttefiler olartak birbirimizi savunmada sorunlulukları adil paylaşacağız.

Türkiye'ye güney sınırından gelecek tehditlere karşı önlemleri arttıracağız.

Müttefikler terörle mücadelede birlik ve dayanışma içinde duruyor.

Türkiye'nin son 4 yılda Suriye'den yapılan roket atışları ile vurulmasından doğan kaygımız devam ediyor.

Suriyeden gelen füze tehdidini izlemeyi ve değerlendirmeyi sürdüreceğiz.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Temmuz 2018 Çarşamba 18:37

YORUM YAZ

 • mehmet yilmazmehmet yilmaz8 ay önce
  bu ne anlama geliyor, sayin dilipak bu konuda bizi aydinlatirsa seviniriz
 • nostaljinostalji8 ay önce
  Türkiye hem Pkk ya silah veren Abd ye karşı hemde çağrıldığında koşa koşa NATO toplantına gidiyor resiniz. Biri sizi fenişletiyor Bunlar ne NATOdan çıkar nede Amerikan üsleri kapanır.Hayal kurmayın.Yola devam Yaşasın resi deyin, soğana 7 TL ete 70 TL verin Yarın yurt dışından Buğday gelemez iseekmek bile alışamayacağız.Yola devam.!::.
 • Alp erenAlp eren8 ay önce
  NATO denen yalancı örgüte güven olmaz. Bunlar Türkiye düşmanı. Terörle mücadele edeceğiz diye,Yine yalan söyleyip teröristlere destek olmaya devam ediyorlar. Bıktık artık bunlardan...
 • MehmetMehmet8 ay önce
  Masada ve sahada bükemediğiniz bileği kameralar karşısında bükmeye çalışmak , egonuzu tatmin etmekten ileriye gidemez.Şimdi yüzümüze bakıp gülümsüyorsunuz.Emellerinizi başka bahara mı ertelediniz?Hiç ümitlenmeyin o hesapta tutmaz.
 • Hy-hyHy-hy8 ay önce
  Olum noluyor lan size o tehditlerin bir çoğu bertaraf edildi.Sadece sizin picleriniz ve 5000 tır vermiş olduğunuz cephane kaldı.Gölge etmeyin yeter.
 • mevlütmevlüt8 ay önce
  anlatın anlatın heyancanlı oluyor....inandık....hem de çok...gavur bizi koruyacakmış...hâla inanıyormusunuz bu sapkınlıklara....gavurun amacı zaten burayı parçalamak....
 • Cemalettin KarakocCemalettin Karakoc8 ay önce
  Utanmazlar, kendi yaptiklarinizdan aciklama yapin, yapacaklarinizdan vaz gecin, Türkiyede terör olmaz. Asi anne gibi hem döver ve sonrasinda korur gibi bir yaklasim. Türkiye üzerindeki planlari iptal etsinler, rahatliyalim.
 • yavuzyavuz8 ay önce
  tedbirler bahaneyeni darbelerde darbe girişimlerinde müdahele ve işgal için şartları oluşturmak şahane bu Tür kiyenin ve türk ve islam aleminin düşmanı bu çeteden acil kurtulmamız lazım

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019