Mustafa Kemal'in portresini indiren Aylin Nazlıaka'ya büyük destek! Oy birliğiyle karar aldılar!

3 yıl önce CHP'den ihraç edilen eski Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara'nın tüm ilçe başkanları ve il yönetim kurulu üyelerinin kendisi hakkında oy birliğiyle aldıkları kararı hatırlatarak CHP'ye geri dönüş sinyali verdi.

08 Aralık 2018 Cumartesi 22:58
Mustafa Kemal'in portresini indiren Aylin Nazlıaka'ya büyük destek! Oy birliğiyle karar aldılar!

Parti üyelerine bugün bir SMS gönderen CHP'nin Ankara eski milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara'nın tüm ilçe başkanları ve il yönetim kurulu üyelerinin kendisi hakkında parti yönetimine verdiği dilekçeyi hatırlattı ve "Örgütümüzün vefasına, hak bilirliğine minnettarım." ifadelerini kullandı.

Gerçek Gündem'in aktardığına göre Nazlıaka'nın mesajı şöyle:

Değerli ailem,

Bildiğiniz gibi 3 yıl önce üyesi olmaktan onur duyduğum partimden ihraç edildim. Geçen ay Ankara'nın tüm ilçe başkanları ve il yönetim kurulu üyeleri partiye geri alınmam konusunda OY BİRLİĞİ ile bir karar aldı ve bu kararı yazılı olarak parti yönetimine sundu. Örgütümüzün vefasına, hak bilirliğine minnettarım. Çok teşekkür ederim.

Ben sizlerle olan gönül bağımı hiç koparmadım, koparmam. Hukuki bağımızın da bir an önce yeniden kurulmasını dileğiyle...

Mustafa Kemal'in fotoğrafını indirmişti

CHP Yüksek Disiplin Kurulu, 4 Mart 2016 tarihinde aldığı kararla "bir milletvekilinin odasındaki Atatürk resmini indirdiği" iddiasıyla ilgili Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın partiden kesin ihracına oy çokluğuyla karar vermişti.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Aralık 2018 Cumartesi 22:58

YORUM YAZ

 • AbbazAbbaz3 ay önce
  Haysiyetsiz bunlar
 • vatandaşvatandaş3 ay önce
  m. kemal pasanın resmını ındırdıyse murted olmustur ve chp'ce ... vacibtir. Ancak anıtkabire gidip tövbe eder imanını tazelerse (Bknz: Meral Aksener) birde anıt etrafında 7 kez dönüp tavafını tamamlar hacı olursa, chp vekılı olarak göreve baslayabilir (:
 • 1 isi1 isi3 ay önce
  İstismarcı işine geldiği gibi davranan kişilerin partisi bu CHP kim ne nasıl işine gelirse öyle kullan tek amaç rakı balık goy goy çalgı çengi hainlik gavur usakligi
 • halil45halil453 ay önce
  chp de atatürkü sevenlere yer yok anlamiyorsunuz
 • salihsalih3 ay önce
  ne kadar nursuz bir yüz...
 • arif h.arif h.3 ay önce
  tipi tam negatif enerji dolu birisi, bunlarin kalbi ve ruhu sikintidan daraliyordur eminim,
 • tosuncuktosuncuk3 ay önce
  görkem sen ordamiydin nazlikaya porteryi indirmedigine dair yalanlariniz dünyaca meshur GÖRKEM sende ayni cetenin elemani degilmisin sonunuz zaten cok yakinda hainler birligi türkiyede ekmek yersiniz türkiyeye karsi hainlik yaparsiniz yediginiz ekmekleri zikim olsun almanyada terörirtlerin kuryeleri ile K.K denilen dinsiz bulusmadimi türkiyeye karsi hangi tuzaklari kurdunuz nemrdin cikmalari .
 • bozerenbozeren3 ay önce
  sn nazlıaka indirmedi portreyi. indirenleri ifşa etti diye partiden atıldı.
 • görkemgörkem3 ay önce
  portreyi indiren sn.Nazliaka degil orada calisan bir personel idi ..
 • admadm3 ay önce
  ... bu kadin portreyi indiren kisiyi sikayet etmisti ve olay medyada cok yer alinca partiye zarar veriyor diye disiplin kuruluna verilmisti. sonra da ihrac geldi

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019