Muharrem İnce kavgası başladı! CHP'li isimler yumruk yumruğa birbirine girdi

Karabük'ün Eskipazar ilçesinde Muharrem İnce'yi eleştiren CHP İlçe Başkan Hüseyin Şahin, İl Başkanı tarafından şiddete maruz kaldığını iddia ederek ilçe başkanlığı görevinden istifa etti.

13 Temmuz 2018 Cuma 21:32
Muharrem İnce kavgası başladı! CHP'li isimler yumruk yumruğa birbirine girdi

Karabük Eskipazar'da, İnce'yi eleştiren CHP İlçe Başkanı Hüseyin Şahin ile "Partide görüşeceğiz" diyen il başkanı Abdullah Çakır arasında yaşanan tartışma, kavgaya dönüştü. İl başkanı tarafından şiddete maruz kaldığını ileri süren ilçe başkanı görevinden istifa etti.

İL BAŞKANININ ŞİDDETİNE MARUZ KALDIĞI GEREKÇESİYLE İSTİFA ETTİ

CHP Eskipazar İlçe Başkanı Hüseyin Şahin, parti binasında yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini açıkladı. Şahin,CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ile arasında yaşanan sorunu istifa gerekçesi olarak göstererek, İl Başkanı Abdullah Çakır ve Sayın Milletvekilimiz Hüseyin Avni Aksoy'un 6 Temmuz günü ilçemize teşekkür ziyareti sırasında, parti binasında İl Başkanı Abdullah Çakır tarafından şiddete maruz kaldığımdan dolayı istifa ediyorum yazılı dilekçesini gösterdi.

 

 

"İNCE" PAYLAŞIMI

Şahin, teşekkür ziyareti sırasında yemek yenilirken istenmedik bir olay yaşandığını,Muharrem İnce'nin seçim sonrası bir açıklamasını tasvip etmemesi nedeniyle bir paylaşımda bulunduğunu, bunun konusunun açıldığını belirterek, şunları kaydetti

 

"PARTİDE HESAPLAŞACAĞIZ"

Paylaşımıma Sayın İl Başkanı kızmış, "Asla bunu yapamazsın" dedi. Ben de "Bu benim özelim, kimse özelime karışamaz, ben özgür birisiyim" dediğim halde üsteledi.

Tartışma büyüdü, tartışmanın büyümesi sonucunda benden karar defteri almamı söyledi. "Partide hesaplaşacağız" dedi. Parti binasının önüne geldiğimizde kendisinin sinirli olduğunu gördüm, zaten ben de sinirlenmiştim. "Partiyi açmayacağım" dedim. Teşekkür ziyaretlerimizi yarıda kestik.

 

"PARTİYİ AÇACAKSIN" TARTIŞMASI KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Ondan sonra "İstediğin zaman hesabı çıkartırım, karar defterimi prosedür ne gerekiyorsa yaparım" dediysem de, "Partiyi açacaksın" diyerek kapıya dikildi.

En sonunda açtım. Karar defterini almak için odama girdim ve arkamdan geldi. Ne yazık ki iki tane yumruk vurdu sol gözümün üzerine. Savunmak benim de hakkım. "Sen beni buraya dövmeye mi geldin" dedim, iki tane de ben vurdum. Ne yazık olay hiç istemediğimiz şekilde gelişti.

CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ise itiş kakış var. Ben ona şiddet uygulasam hastaneye gidip darp raporu alırdı. Kamuoyunun takdirine bırakıyorum diye konuştu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 21:32

YORUM YAZ

 • SerdarSerdar8 ay önce
  YIYIN birbirinizi dahada beter olunuz insallahsizlerede böylesi YAKISIRbakalim ERDOGAN DÜSMANLIGI nasil oluyormussizi terörist destekcileri ...
 • Haaaydi Muuho!Haaaydi Muuho!8 ay önce
  Lan Muho; sol elle yakasından tut, çek aşşağı, çenesine diz at, aynı anda üstten eğilip kafa çak! Kesin keklersin, lan marah atma..
 • Cemalettin KarakocCemalettin Karakoc8 ay önce
  KK yi ancak ölüm yada onu oraya atayanlar indirebilir. Aksi mümkün degil. Monarji ile yönetilen parti oldugu icin yeniliklere kapali bir yapi.Incenin ishi zor.
 • ademakyıldızademakyıldız8 ay önce
  muharremyerli bi sosyal demokrat olduğunu düşünüyorum. deniz baykal da öyle idi. ince ile iş yapılabilir ülke için faydalı olcak bazı kararlar alınabilir chp nın başına geçmesini bende olumlu buluyorum.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019