Mor Çatı’nın sitesinde skandal açıklamalar! Erken yaşta evlenenlere 'Tecavüzcü' diyen ahlaksızlar 13 yaşında nikahsız ilişkiyi 'Flört' diyerek meşrulaştırıyor

Eşcinsel savunucusu Mor Çatı, “aileyi yıkma projesi” olarak tepki çeken Toplumsal Cinsiyet Eşitliği faaliyetleriyle toplumu zehirlemeye devam ediyor. İnternet sitesinde “Flört şiddeti” başlığı altında sözde kadına şiddet konusunu anlatan Mor Çatı’cılar, Flört yaşını 13-23 olarak tanımlarken, “cinsel şiddet” başlığı altında gayrı meşru ahlaksızlığın şiddet içermediği sürece normal olduğunu yazdılar. 16 yaşında evlenen erkeklere “tecavüzcü” damgası vuran Mor Çatı ve benzeri sözde STK’lar, nikahsız ilişkide ise 13 yaşı “Flört” adı altında meşru göstermeye kalktılar.

15 Temmuz 2019 Pazartesi 13:45
Mor Çatı’nın sitesinde skandal açıklamalar! Erken yaşta evlenenlere 'Tecavüzcü' diyen ahlaksızlar 13 yaşında nikahsız ilişkiyi 'Flört' diyerek meşrulaştırıyor

 Oğuzhan Çağlar  yeniakit.com.tr 

Erken yaşta evlenenleri, “tecavüzcü” gibi göstererek ceza almaları için mücadele eden Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı, 13-23 yaş arasında yaşanan gayrimeşru ilişkileri “Romantik Dönem” adıyla normalleştirmeye çalışıyor. 13-23 yaş aralığı ilişkileri “Flört” olarak adlandıran Mor Çatı’cılar, bu dönemde şiddet içermediği müddetçe cinsel ilişkiyi de normal saydılar. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projelerinin gönüllü taşeronluğunu yapan Mor Çatı ve benzeri sözde kadın STK’ları, AB destekleriyle ahlak dışı birliktelikleri ve eşcinsel sapkınlığı yaygınlaştırmaya ve meşrulaştırmaya çalışıyor. Mor Çatı, eşcinsel sapkınları meşrulaştıran İstanbul Sözleşmesi’nin daha etkin uygulanması toplantılarına da katılarak Lut Kavmi’nin torunlarına destek oluyor.

Genç yaşta evlilik “Tecavüz”, gayrimeşru ilişki “Flört”

İstanbul Sözleşmesi’nin getirisi olarak erken yaşta evliliğin suç olarak görülmesi gerektiğini savunan Mor Çatı, aile ile sonuçlanmış erken evlilikler için gündeme getirilen affa karşı da “Tecavüz ve istismarcıları cezasızlaştırmaya çalışmaktan derhal vazgeçilmeli.” ifadelerini kullanarak, erken yaşta evlenenleri tecavüzcü olarak nitelendirmişti. Eşçinselliği meşrulaştıran İstanbul Sözleşmesi’nin etkin uygulanmasına yönelik toplantılara katılıp sapkın LGBTİ faaliyetlerini normalleştirmeye çalışan Mor Çatı, 13-23 yaş arasında yaşanan gayrimeşru ilişkileri “Romantik Dönem” adıyla tanımlarken, bu dönemde yaşanan cinsel birlikteliği şiddet içermediği sürece normal saydı. 13 yaşındaki çocukların gayrımeşru ilişkilerini normalleştiren Mor Çatı ve benzeri sözde STK’lar, Haçlı Batı’nın desteği ile ahlaksızlığın ve fuhuşun yaygınlaşmasında etkin rol oynuyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Temmuz 2019 Pazartesi 13:45

YORUM YAZ

 • Soru yorumSoru yorum2 ay önce
  Evlilikle flört u ayırt ediyoruz ahmak adam. Ayırt edemeyen sensin. 10-13 yaşında çocuklar flört ediyor 13-14 yaşında erkek çocuk 10-11 yaşında kızla flört ediyor sevgili oluyor her haltı yiyiyor ilişkiye giriyor. Ortaokul tuvaletlerinden prezervatifler Doğum kontrol hapları fışkırıyor. Küçük yaşta Evlenince ceza var, tecavüz deniyor, çocuk tecavuzu deniyor , madem öyle flört e niye ceza verilmiyor onun cevabını ver bana imansız Allahsız kitapsız. Flortte ilişki çocuk tecavüzü oluyor mu. 10-13-15 yaşında çocuklar her haltı cinsel iliskiyede girsin her b..u yesin ama evlenmesin. Sizin derdiniz bu. Toplumu ifsad etmek. Aileyi bitirmek. Ahlaksizligi toplumda yaymak. Sapikligi normal hale getirmek millete alıştırmak kanitsatmak. Ondan kuduruyorsunuZ. Nikahsiz yaşamayı hayvan gibi önüne gelenle ilişki yaşamayı ozendirerekmilletin çoluk çocuğunu orospu pezeveng yapmak sizin derdiniz. Milleti dinden imandan etmek sizin derdiniz. Sizde kabahat yok. Dindar diye muhafazakar diye oy verdiklerimiz bunlara izin veriyor önlem almıyor sizin gibi ahlaksizligin bayraktarligini yapanlara dokunmuyor ya kabahat bizde. Allah bu milletin dinine ahlakını aile hayatına kastedenlerin ve elinde bu durumu engelleyebilecek güç olupta izin verenlerin kılını kipirdatmayanlarin göz yumanlarin belasını versin. Hele Bunu Oy kaybetmemek için yapıyor gozyumuyorlarsa bin belasını versin.
 • gggggggg2 ay önce
  Hala evlilikle florti ayirtedemiyorsaniz yuh olsun size
 • Doğrusu...Doğrusu...2 ay önce
  MOR ile yatan "mor"arır..! KADEM de kadem'ine/ayağ'ına pek dikkat etmelidir..! Fıtrat'a aykırı her şey ifsâd ve idlâl eder..!
 • meçulmeçul2 ay önce
  herkes ... çoçuğu olamaz bunlar olur....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019