Milletten TBMM’ye tepki yağıyor! İstanbul Sözleşmesi’ni kaldırmak yerine daha da pekiştiriyorlar

Sapkınlığın meşrulaştırılması ve aile kurumunun dağıtılması amaçlarına hizmet eden İstanbul Sözleşmesi’nin yürürlükten kaldırılması için STK’lardan birbiri ardına çağrılar gelirken, TBMM’de kurulan “İstanbul Sözleşmesi’nin Etkin Uygulanması ve İzlenmesi Alt Komisyonu” Feminist derneklerle toplantı yaparak uygulamanın daha da pekiştirilmesine hizmet ediyor. Komisyon Başkanı Hülya Atçı Nergis’in paylaştığı toplantı fotoğraflarına vatandaşlardan tepki mesajları yağdı.

04 Temmuz 2019 Perşembe 15:37
Milletten TBMM’ye tepki yağıyor! İstanbul Sözleşmesi’ni kaldırmak yerine daha da pekiştiriyorlar

 Murathan Seyitoğlu  yeniakit.com.tr 

Aile kurumunun köküne dinamit koyan İstanbul Sözleşmesi’nin kaldırılması bir yana daha etkin bir şekilde uygulanması için TBMM’de kurulan “İstanbul Sözleşmesi’nin Etkin Uygulanması ve İzlenmesi Alt Komsiyonu” tarafından dün yapılan 7. toplantı, feminizm destekçisi Mor Çatı, Türk Kadınlar Birliği, Kadın Dayanışma Vakfı ve KADEM temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Komisyon toplantısına ilişkin AK Parti Kayseri Milletvekili ve Komisyon Başkanı Hülya Atçı Nergis’in sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflara tepki yağdı.

Komisyon Başkanı Hülya Atçı Nergis’in paylaşımına tepki yağdı!

Komisyon Başkanı AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis’in “İstanbul Sözleşmesi’nin Etkin Uygulanması ve İzlenmesi Alt Komisyonu 7. Toplantısında KADEM, Türk Kadınlar Birliği, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı ve Kadın Dayanışma Vakfı temsilcileri ile bir araya geldik.” şeklindeki sosyal medya paylaşımına yoğun tepki gösterildi. İşte Komisyon Başkanı Nergis’in o paylaşımı:

İşte vatandaşın tepkileri…!

FETÖ’cü olduğu gerekçesiyle kapatılan Kocaeli Cihan Hukukçular Derneği’nin kurucu başkanı olduğu belirtilen AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis’e gösterilen tepkilerden bazıları şöyle:

- “Hırsız içerden olunca kapı kilit tutmazmış. CHP'li belediyelerin eşcinselleri destekleyen çalışmalarının dayanağı olan İstanbul Sözleşmesi için kurulan komisyona erkek, baba veya aileyi temsilen kimseyi çağırmayıp, Mor ve LGBTİ’lileri çağıtmak; ya gaflet ya da art niyet göstergesidir.”

- “Yeter, hem LGBTİ’ye karşısınız hem zemin hazırlıyorsunuz. Allah ıslah etsin. Bu saçmalıktan vazgeçmezseniz biz sizden vazgeçeceğiz.”

- “Eskiden bize 4 karı alıyorsunuz derlerdi. Şimdi 2 kadın 2 erkek alın diyecekler ha gayret az kaldı.”

- “Maşallah Maşallah Hz. Aişeler kimlerle beraber. Geçen yıl 150 bin yuva yıktınız el birliğiyle bu yıl hedefiniz kaç aceba.”

- “Nafakadan eşi cezaevine giren ikinci evliligini yapan kadınlar kadın, değilmi.

Sizin için değil !!!. Çünkü evli onlar. Siz özgürlük adı altında  fuhuş  yapan kadınlar dernegisiniz. Süresiz zulüm uygulayan kan emici sülüksünüz. Istanbul sözleşmesi fesh edilsin.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 04 Temmuz 2019 Perşembe 15:37

YORUM YAZ

 • Alpasla D.Alpasla D.2 ay önce
  Ey! İman edenler(!) cümleten Allah'a savaş mı actınız. Hesap günü görüşürüz.
 • AlpAlp2 ay önce
  Devletin başı başka eli başka telden çalıyor. KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ. KEŞKE YANLIZ YAPANLAR YANSA;MALESEF BERABERİNDE TOPLUMU YAKIYORLAR.
 • ayşe gülayşe gül2 ay önce
  seçimlerden önce ayasofya açılabilir , i.sözleşmesi nas değildir iptal edilebilir seçimden sonra ses yok. bu gidişle ak parti eriyecek ve bitecek.
 • ÖmerÖmer2 ay önce
  AK Parti, feministlere ve LGBT'nin önünü açtığı için sonu ANAP gibi olacak benden söylemesi. Bir milletin genetik kodları ile oynarsanız ortada millet kalmaz. Eş cinsen sapkınlık sadece Müslümanlıkta değil Hristiyan aleminde de yasaktır. Sadece din ile de açıklanacak durum değil örf ve adetlerimizde yeri yoktur. Nafaka konusu da kısaca diyorlar ki Türk erkeği evlenme dost hayatı yaşa. Türkiye'de hiç bir erkek aklı var ise bu yasalar ile evlenmez. Kadınların bazılarına göre bu yasalar ile evlilik bir ticari mesele haline geldi. Elektrik faturası konusunda AK Parti halkın isyanını dinlemedi inatlaştı oyu düştü emin olun böyle devam eder halkı dinlemez ise kendi tabanını iyice düşürecek.
 • Kutalmışoğlu süleyman Kutalmışoğlu süleyman 2 ay önce
  Bu hükümet için kimseyle düşman olmamak lazım. Baksanıza dinime peygamberime hakwret eden mor çatıyla bir araya gelebiliyorlar. Yok ya bunların muslumanligina artık inanmıyorum ben. Feto bunlar kadar zarar vermedi topluma ya. Vallahi dr billahi de.
 • Ayhan sırma Ayhan sırma 2 ay önce
  Ak partinin yüreği kalmamış misyonundan uzaklaştı reisten müdahale bekliyoruz
 • DervisDervis2 ay önce
  Reisin kuzu postuna bürünmüş bir kurt olduğunu ne zaman anlayacaksınız. Ondan habersiz bu tür şeyler olmaz hala reisi masum gösterenleri gördükçe bu beyinsizler yüzünden bizi helak etme Allahım diye dua ediyorum.
 • Alpaslan DAlpaslan D2 ay önce
  Benim anladığım bu bozuk işler TBMM ile çözülmeyecek. Kendi kanununu kendin yap, kendin çöz yani kendin pişir kendin ye. Bu münafıklarla biz daha çok kadın cinayetlerine tanık oluruz. Vesselam.
 • İbrahim İbrahim 2 ay önce
  ben artık bu devleti ve hükümeti Allaha havale ediyorum...
 • TespitTespit2 ay önce
  Net: Bırakın bu faaliyetin durmasını, İstanbul sözleşmesi denilen melanet kesin olarak ortadan kalkmazsa bir daha Ak Partiye oy yok, partisine hakim olamayan Başkan'a da oy yok. En büyük beka problemimiz, toplumun temel taşı olan ailenin bekasıdır. Toplum dağılacaksa, devlet kim için baki kalmaya devam edecek? Bu KADEM ve türevlerinin verdiği sosyolojik zararı feto verememiştir. Daha da etkinleşecekmiş. Belki ama, o görüşmelerdeki siyasilere söylüyorum, bir sonraki seçimlerde sizsiz...
 • KassamKassam2 ay önce
  .. dinim ile oynayanın
 • meTmeT2 ay önce
  kademtükabmorçatkadav VEengelli platformları,AK PARTİYİ DAR AĞACINA GÖTÜRÜYOR.TÜM İLLRRDE YAPTIKLARI SAHTEKARLIKLARIBELGELİYORUZ.örnek :ÇEVRE BAKANLIĞI, MİLYONLARCA BEZ TORBA YAPTIRDI.millete dağıtılmadı, bu vakıflarca yok edildi.
 • HuseyinHuseyin2 ay önce
  Kadin akpli kadin turbanli.Ulkeyi kim yonetiyor akpImzayi kim atiyor akpNe icin ab ab istiyor akp sak yapiyor.Dini duygular kimin umrunda.
 • ayşe gülayşe gül2 ay önce
  her başı kapalıyı mümin sanmak dan vazgeçin artık.çoğunun içlerin de kopan fırtınalardan haberiniz var mı? bu gidişle taban kayacak haberleri olsun.
 • Bülent yıldız Bülent yıldız 2 ay önce
  Allah Reise yardım etsin. Hertatafını sarmışlsr
 • SüleymançamlıdereSüleymançamlıdere2 ay önce
  Böyle sapkın guruhları destekleyenleri aile yapımıza dinamit koyanları kınıyorum.Bu gibi hareketler Allah CC gazabını üzerimize çeker herkesin haddini bilmesi kendi kimliğimize dönmesi lazım aksi tskdirde İstanbul hezimeti çok daha kötü hüsrana döner
 • turkturk2 ay önce
  DEVLET SAMAN ALTINDAN ISTANBUL ANTLASMASINA BAGLI KALACAKBAKSANIZA SANKI DILI GT KACMIS. SES YOK AIL EBAKANI ZATEN TAM BIR YEMIS YEMISLERDEN BENCE DEVLETTEN BIR IS CIKAMZ SIZE ABD EMIR VERMEDI.. BAKIN DEVLETIN ISTEDIGI EVKENWEMDEN P..YAPMANIZ EVLEMNIRSENIZ SIZI MAHVEDERIZ HESABII
 • teomanteoman2 ay önce
  Başlarına bez parçası takan herkese muhafazakar denilmesi hem İslam'a hem de Muhafazakar insanlara hakarettir...İslami kuralları hiçe sayarak kendi kurallarını öne çıkaran feminist örtülüler en büyük kötülüğü bu millete yapıyorlar...
 • mikiforovmikiforov2 ay önce
  Akp oy kayıplarının hesabını sebebini müsebbibini arıyorsa kendi içine ve yaptığı icraatlere kadem e ve bu tarz Topluma zıt görevleri icraa eden vekil ve komisyon üyelerine / bürokratlarına baksınKADEM 6284 İstanbul Sözleşmesi Ömür boyu nafaka Kadının beyanı esastır annelerin iş hayatına teşvik edilerek Aile kurumunu yıkan bütün zararlı AB uyum yasalarına imza atan herkesten nefret ediyorum . Her seçimde mesaj alındı deyip aynı haltı ısrarla yiyenlerden de düzelme beklemiyorum
 • aslan akbeyaslan akbey2 ay önce
  eskiden fetö vardı. insanlar hükümeti bu örgüt hakkında uyarıyordu. hükümet dinlemiyordu. sonuç şimdi ortda. şimdi de kadem var insanlar hükümeti gene uyarıyor hükümet gene dinlemiyor. mor çatı var o da pkk gezi eşcinsel onları destekliyor. madem ki hükümet chp li gezi zihniyetinde olanlarla bir araya gelip yasa hazırlayabiliyor, hükümet için kimseyle düşman olmamakta fayda var vesselam. bizim davamız hak için. asla rte için değil
 • takiitakii2 ay önce
  AVRUPAYA YALAKALIK OLSUN DİYE YAPILAN İŞLER BAŞIMIZA BELA OLDU
 • AsabiAsabi2 ay önce
  Hükümet kendi kuyusunu kazıyor.
 • OSMANLIOSMANLI2 ay önce
  AKP SON YEREL SEÇİMLERDE NEDEN DUVARA TOSLADIĞINI HALA ANLAYAMADI.ALLAHIN ŞİDDETLE MEN ETTİĞİ ŞEYLERİ YAPMA KONUSUNDA GAYRETLE ÇALIŞAN AİLE İLE ALAKASI OLMAYAN AİLE DÜŞMANI AİLE BAKANI VE ONU ORAYA GETİREN İRADE NASIL HESAP VERECEKLER DOĞRUSU ÇOK MERAK EDİYORUM.İTİBAR KAYBININ NERELERDEN GELDİĞİNİ HALA ANLAYAMADIYSANIZ DEVAM EDİN YAPACAK BİR ŞEY YOK.YOLLAR YALNIZDA YÜRÜNEBİLİR.
 • FeratFerat2 ay önce
  Iblisin yeryüzündeki varisleri Masonlar bu sefer mümin kiligina bürünmüs masonlarin yerli veletleri AK parti eli ile azgin ve bozgunculugu yaymaktalar. AK parti millet vekili olan hülya isimli zaat türbani sadece bir süs ve istismar araci olarak kullanmakta. Kisacasi bunlar masonlarin yerli veletleri ve fsadi yaymak icin masonlarin misyonerligini yapan bozguncularin ta kendileri. Bu avukatlik yapmis olan akp nin kadin millet vekili seküler sisitemin azgin ve bozgun yasalarini ve hukuk sisitemini ezberlemis olabilir. Fakat ona inanmasi ve masonlarin hukluna biyat etmesi basindaki teseddürü cikarmasi gerek.
 • V. Salim789V. Salim7892 ay önce
  Hükümetin aile politikaları tamamen fiyasko!! Değişim şart. Yeter ki gitsinler. Hala yanlışta ısrarlilar. Kadem,e teslim oldular.
 • Talha Ad.Talha Ad.2 ay önce
  Bu hükümetin aile politikaları, feminist derneklere esir olması, bizide bitirdi, kendisini de bitirdi.
 • TcVatanseverTcTcVatanseverTc2 ay önce
  Reis bu konuda nediyor yada niye bişey demiyor.ESAS SORU BU? Bu konu reise sorulmalı...
 • Piri reisPiri reis2 ay önce
  Erkek köle, kadın tanrı!!! İşte iktidarın yaptığı aile yapısı.
 • Osman yangın@Osman yangı[email protected]2 ay önce
  Ocaklarimizi söndüren , İstanbul sözleşmesi nı imzalayan iktidar, asıl niyetini belli etmiştir.
 • Mustafa..Mustafa..2 ay önce
  Hükümet feminist derneklerin güdümünde hareket etmektedir. Yazıklar olsun.
 • Kemal abi!Kemal abi!2 ay önce
  Siyasilerin çocuklarından oluşan kadem gibi dernekler, malesef islam-turk aile yapımızı bozmuştur.
 • yusuf toygunyusuf toygun2 ay önce
  uyan ey müslüman. artık chp ile ak parti arasında bir fark kalmamış, her iki partinin demili ve manevi değerlerimize bakışı eşit konuma gelmiştir...siyaseti ağzı açık takibetme, gözü açık takibet ve aklını hiç bir partiye kiraya verme...
 • ismail_44ismail_442 ay önce
  Elinizden geleni ardinoza koymayın, milleti bitirdiniz ama millet de sizi bitirecek.
 • Fikret T.Fikret T.2 ay önce
  Her fırsatta chp ye laf atan iktidar, 2012 yılında eşcinsellerin ve feministlerin en büyük dayanağı olan İstanbul sözleşmesi nı imzalamıştır.
 • CemaliCemali2 ay önce
  Ak parti kime hizmet ediyor, chp döneminde bile böyle aile katliamı görülmedi, çocuklar babasız büyüyor.
 • Ahmet&Ahmet&2 ay önce
  Allah sizi kahır etsin, perişan eylesin. Bizm yuvamizi yiktiniz,
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 2 ay önce
  Hūlya Atçı Nergis, Belli ki Fetö cū Kimlere Hizmet Ettiği Belli. Biran Önce Bu Görevden Alınmalıdır.
 • aliali2 ay önce
  TAYYİP ERDOĞAN BUNLARI GÖRMÜYORMU ARKADAŞ, NEREDE BİR FETÖCÜ, NERDE FETÖYE BULAŞMIŞ İSİM VARSA AKP İÇİNDE. BİRDE DİYORLARKİ FETÖ İLE MÜCADELEYE DEVAM E OZAMAN ÖNCE PARTİ İÇİNDEN BAŞLA. Komisyon Başkanı AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis NASIL BÖYLE BİR PAYLAŞIM YAPABİLİR. BİZE NAFAKANIN VE 6284 KANUNUNUN KALDIRILACAĞI SÖZÜNÜ VEREN SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN DIR. BU SÖZÜ BEN BİLİYORUMDA BU KADIN BİLMİYORMU. REİSİN SÖZÜNÜN ÜSTÜNE SÖZ OLURMU, BU HAREKETLER TAMAMEN HALK AKP DEN VE SN. RECEP TAYYİP ERDOĞANDAN NEFRET ETSİN DİYE YAPILIYOR. PARTİMDE BÖYLE BİR KADIN İSTEMİYORUM ARKADAŞ.
 • SinanSinan2 ay önce
  Bunlar söz meclisten içeri muhafazakar iktidar mensupları , bunların sol iktidardan ne farkları kaldı.Burdaki gruplar onların taşeronu sahi sol iktidarlar bir şey yaparken müslümanların hiç söz hakkı oluyor mu?
 • ..........2 ay önce
  Para için her boku yiyen insanlar var. Bizim derhal ab safsatasından vazgeçmemiz gerek
 • Ahmet Ahmet 2 ay önce
  Doğru çünkü iktidarda ben varım

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019