• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Milletin aklı ile alay ediyorlar: Bir yandan kınama, bir yandan destek diğer yandan sessizlik!

Yeniakit Publisher
2021-01-30 23:01:00 - 2021-01-30 23:05:30
Milletin aklı ile alay ediyorlar: Bir yandan kınama, bir yandan destek diğer yandan sessizlik!

CHP yönetimi, Müslümanların kutsalı Kabe-i Muazzama'ya yönelik alçak provokasyona ilişkin açıklamaları ile adeta milletin aklıyla dalga geçti.

Yasa dışı örgütler, HDP ve CHP'nin desteği ile Boğaziçi Üniversitesi'ndeki provokasyon devam ederken, LGBTİ'li sapkınlar Kabe-i Muazzama'nın görselini ayaklar altına alarak büyük hadsizliğe imza attı. Eşcinsel sapkınların bu hareketi toplumda infiale sebep oldu. CHP Sözcüsü Faik Öztrak'tan provokasyona ilişkin bir kınama mesajı gelmişti. Öztrak'ın kınama mesajına karşın CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen ise twitter hesabından yaptığı paylaşımla LGBTİ'li sapkınlara destek verdi.

'LGBTİ Hakları İnsan Haklarıdır'

Duyarlı Müslümanların 'Kabe Kutsalımızdır' hashtagh ile yaptığı paylaşımlara karşın sapkınların 'LGBTİ Hakları İnsan Haklarıdır' hashtagh'ini kullanan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen şunları söyledi: "Hedef gösteremezsin. Kimlikler üzerinden nefret söyleminde bulunamazsın. Kamu kurumlarının ağzından halkın bir bölümünü “marjinal” ilan edemezsin. Renkleri yasaklayamazsın. Bir kez daha:LGBTİ Hakları İnsan Haklarıdır."

Kılıçdaroğlu kör, sağır, dilsizi oynuyor!

Öte yandan CHP yönetimi tarafından yapılan tutarsız açıklamalar karşısında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun sessizliği ise sürüyor.


ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

mehmet soylu

lezbiyen, taciz, tecavüz porno müzesi gibi, işte cuntacı harekat bekarlığa veda partisi

Alp

1001 ÇEŞİT SURET TAŞIYANLARIN SİRETLERİNİ ALLAH BİLİR...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23