• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

"Millet aç" edebiyatıyla 5 bin 500 liralık konser tavsiyesi! Karanlık Odatv'den görülmemiş algı operasyonu!

Türkiye'de konser verecek olan İngiliz Indie rock grubu Arctic Monkeys'in biletlerinin bir dakikadan kısa sürede tükendiğini haber yapan Odatv, kara borsaya düşen biletlerin fiyatları üzerinden Türkiye ekonomisini hedef aldı. 'Millet aç' edebiyatı yapan karanlık Oda, 'Z kuşağı'nın bilet bile alamadığını iddia ederek 5 bin 500 TL'ye yakın konser tavsiyesinde bulundu.

Yeniakit Publisher
2021-11-24 23:59:00 -
"Millet aç" edebiyatıyla 5 bin 500 liralık konser tavsiyesi! Karanlık Odatv'den görülmemiş algı operasyonu!

 yeniakit.com.tr 

Gençlerin bilet bile alamadığını iddia eden karanlık Odatv, Batılı bir sözde şarkıcı grubun konser biletlerinin 1 dakikada bittiğini belirterek Türkiye'ye yönelik yok artık dedirten bir algı operasyonuna başvurdu.

Kara borsaya düşen biletleri alamıyorlarmış

Doların 12 lirayı geçtiği dönemde İngiliz Indie rock grubu Arctic Monkeys'in biletlerinin kapış kapış satıldığı haberini yapan Odatv,  'z kuşağı'nın karaborsaya düşen biletleri "dövizin yükselmesi" nedeniyle alamamasından yakındı. Haberde, biletlerin resmi satıcıda tükenmesinin ardından, konserin biletleri ise karaborsada 6 bin ile 22 bin lira arasında satışa çıktığı görüldü.

Öte yandan 5 kategoride satılan ve fiyatları 418 TL ila 748 TL arasında değişen etkinlik biletlerinin 1 dakikada tükendiği belirtildi.

5 bin 500 liralık konser tavsiyesi

Kara borsadaki bileti Türkiye'den almak yerine Prag'a gitmenin daha ucuz olduğunu iddia eden Odatv, "Yani bu sonuç Türkiye'de kara borsadan bilet almak yerine, Prag'da konseri izlemenin yaklaşık 500 TL daha ucuza geldiğini gösterdi..." ifadesinde bulundu.

Z kuşağının bir şey yapamadığını ve "millet aç aç" propagandası yapan Odatv'nin, "Ne ev, ne araba, bilet bile hayal" manşetiyle 5 bin 492 TL tutan Prag'daki konseri tavsiye etmesi pes dedirtti. 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gülem gülem bi daa gülem

Para bunları sokmuş atacak yer arıyorlar....)))))))) hele aç lara bak benm iki aylık maaşı nereye harcıyorlar türkiyede bunlar dan ve mislinden çook var yoksa aç kalırmı millet heryer üretime elverişli...
 • Yanıtla

Feri

Kemalizm terörizm i saman boş beyni boş tutmus z kuşağı z kuşağı yılardır her secimde sıfır oy alıp fos oluyor z z diye diye o zler kartlasip ihtiyar oldu insan yerine bile koymaz bile bunları Din yok iman yok kemalizm teröristin yine çıktı piyasaya z kuşağı z kuşağı din siz imansız lar bu terim turkiyede yoktur zorlamayın turkiyede ıdeolojik tabanlar var aile bileşimi Azıda var ekonomi olarak aile ekonomosi riske görse parti fark etmez
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23