• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mehmetçik cephede CHP düşman safında

Mehmetçik’in İdlib’de ölümüne mücadele ettiği bir süreçte, Başkomutan Erdoğan’a ve MİT’e alçakça saldıran CHP, terör yuvalarına yönelik başlatılan son 4 dört sınır ötesi operasyonda, Kandil ağzıyla Türkiye’yi suçladı.

Yeniakit Publisher
2020-03-06 09:13:00 -
Mehmetçik cephede CHP düşman safında

Büyük Birlik Partisi’nin şehit lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun “Sen bu ülkeye bela mısın?” dediği CHP, adeta 5 kol gibi faaliyet yürütüyor. Emperyalist ABD’den nazi Almanya’sına, siyonist İsrail’den darbeci Sisi’nin yönettiği Mısır’a kadar mazlum halkları kıyımdan geçiren tüm ülkelere destek için koşan CHP, milli duruştan uzak söylemleri ile kanserli bir parti haline dönüştü. Anadolu’nun yiğit askerlerinin cephede göğsünü siper ettiği kritik süreçte bile kirli siyasetinden vazgeçmeyen CHP, Türkiye’nin sınır ötesi harekatlarında Mehmetçik’i hedef haline getiren açıklamalarda bulundu.

Banko Esed’çiler

Fırat’ın doğusundan batısına, Akdeniz’den Libya’ya kadar yedi düvelde beka mücadelesi veren Türkiye, CHP tarafından sırtından hançerleniyor. “İçimiz yana yana evet diyeceğiz” ifadeleri ile sınır ötesi tezkeresine verdiği oyu lekeleyen CHP, hem masada hem de sahada kazanılan başarıyı karalamak için her türlü ihaneti sergiliyor. Mehmetçik’in İdlib’de ölümüne mücadele ettiği bir süreçte, Başkomutan Erdoğan’a ve MİT’e alçakça saldıran CHP, binlerce kadının tecavüz, yüzbinlerce insanın ölümünden sorumlu olan katil Esed rejimine destek vermekten imtina etmedi. Türkiye’nin katil Esed rejimini vurmasını hazmedemeyen CHP’nin İstanbul Milletvekili Sera Kadıgil, “Bugün Suriye’ye savaş açsak banko Esad’ı tutarım’’ diyerek, eli kanlı diktatörü Türkiye’ye tercih etti.

Terörseviciler

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise katıldığı bir TV programında “Esed’in askerleri bizim askerleri koruyor. İdlib’de niye bulunuyoruz? PKK’lı var mı? PKK da yok. Niye orada duruyoruz?” dedikten bir saat sonra katil Esed, 34 Mehmetçik’imizi şehit etti. Eli kanlı rejime yönelik 27 Şubat tarihinde başlatılan Bahar Kalkanı Harekatı ile ilgili açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Millet İttifakı iktidarında şehitler tepesi boş kalacak. Türkiye’nin İdlib’de ne işi var” diyerek şanlı operasyonu karaladı. İstanbul’un ilçe belediyelerindeki CHP’li meclis üyeleri ise ‘Bahar Kalkanı’ operasyonunun gereksiz olduğunu ima eden bir bildiri yayınladı.

CHP'den orduya iftira

Barış Pınarı Harekatı başlar başlamaz “Türkiye DEAŞ’a silah gönderiyor” diyerek kahraman Türk ordusuna iftira atan CHP, operasyona ise ağız ucuyla destek verdiklerini bildirdi. Türkiye’yi DEAŞ’a destek vermekle suçlayan Kılıçdaroğlu, “Suriye’ye dünyanın her tarafından teröristleri toplayıp Türkiye üzerinden gönderdiler. Suriye’de yaralanan teröristleri Türkiye’ye getirip gizli gizli tedavi edip tekrar Suriye’ye gönderdiler” ifadeleri ile çirkin iftiralarda bulundu.

Savaş Politikasıymış

24 Ağustos 2016 tarihli Fırat Kalkanı Harekatı’na da karşı çıkan Kılıçdaroğlu, “Türkiye’nin beka sorunu yok, YPG bize saldırmaz” derken, CHP’nin Selin Sayek Böke, “Yaşananları endişe ile izliyoruz” şeklinde açıklama yaptı. Bir tek sivilin bile kılına zarar gelmeyen Fırat Kalkanı Harekatı’ndan  ‘savaş’ politikası olarak bahseden CHP’li Yıldırım Kaya da, “Kürt sorununu savaş politikalarıyla, silahla çözmeye çalışmak, yaralarımızı derinleştirmekten öteye gitmeyecektir. Birbirimizi öldürmekle, tehditle, sivilleri, askeri, polisi öldürmekle Kürt sorunu çözülemez” demişti. İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise teröristlerin sivilleri hedef alan saldırılarını görmezden gelerek “Savaşa hayır” paylaşımında bulunurken, CHP’li Sezgin Tanrıkulu “Umarım bu karardan geri dönülür” diyerek teröristleri sahiplendi.

Afrin’ Diye Çırpındılar

Terör örgütü PYD’ye sessiz kalan CHP, Erdoğan karşıtı küresel medyanın dahi Türkiye’nin başarısını teslim ettiği Zeytin Dalı Harekatı’nda terör ve terörist savunucusu olarak tarihe geçti. 20 Ocak 2018’de başlatılan Zeytin Dalı’na şiddetle karşı çıkan Kılıçdaroğlu, “Afrin’e girmeyelim” açıklaması ile Mehmetçik’i yalnız bırakırken, Selin Sayek Böke de, “Elimizde PYD’nin terör örgütü olduğuna dair bilgi yok” diyerek milletin aklıyla alay etti. Kılıçdaroğlu, Türk bayrağının Afrin’de dalgalandığı dakikalarda ise “Biz mücadeleyi birlikte veriyoruz. Kahraman ordumuza hep güvendik” ifadesiyle de ikiyüzlülüğünü göstermişti.


Yeni Akit Gazetesi
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Atatürk

Atatürk ile ismet inönü de osmanlıyı içten yıktılar
 • Yanıtla

Bu dünyanın öbür tarafida var

:)))))))))))))))))))))))))). Yazın yazin
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı