Mehmet Bayraktutar’dan sapkınlar için öneri: Bu güruh rehabilite edilmelidir

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, eşcinselliği teşvik eden sapkın yürüyüşlerle ilgili açıklamada bulundu. Toplum ahlakı ve aile kurumunun selameti için eşcinsellerin tedavi edilmesi gerektiğini vurgulayan Bayraktutar, “Sapkın ve ruhsal çöküntülerinin dışa vurduğu eşcinsel güruh, rehabilitasyon sürecine sokulmalıdır.” dedi.

04 Temmuz 2019 Perşembe 16:23
Mehmet Bayraktutar’dan sapkınlar için öneri: Bu güruh rehabilite edilmelidir

 Oğuzhan Çağlar  yeniakit.com.tr 

Toplumun ve İslam’ın temel değerlerine ve felsefesine aykırı düşüncelerin, ahlaksızca vücut bulduğu eşcinsellik güdüsü hakkında açıklama yapan Mehmet Bayraktutar, “Sapkın ve ruhsal çöküntülerin dışa vurumu olarak görülmesi gereken eşcinsel güruhun durumu, tamamen hastalıklı ve tedaviye muhtaç bir hal almış durumdadır.” şeklinde konuştu.

“Bu hastalıklı düşünce hiçbir inançta barınamaz”

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Avrupa’nın da desteğini arkasına alarak güçlenen Lut Kavmi’nin torunları hakkında açıklama yaptı. Bayraktutar eşcinselliği sapkın ve ruhsal çöküntülerin dışa vurumu olarak yorumlarken, “Bugün hiç bir inancın içinde barınamayan bu hastalıklı düşünce şekli, toplumu inançsız bir hale getirme arzusundadır. İnançsız toplum hayalini kuranlar bu kişilerin ellerinden inançlarını nasıl almışsa, yarın vicdanı, arı, namusu, iffeti ve zamanla insanı insan yapan bütün özellikleri de hedef haline getirecektir. Bu hastalıklı durum şiddetle bastırılmayı değil, tedavi ile iyileştirmeyi gerektirir. Toplumun içinde itilmiş, dışlanmış bu kişiler ciddi bir rehabilite sürecine sokulmalıdır.” diye konuştu.

“En büyük temennimiz, insan olmanın doğasına göre hareket etmeleridir.”

Mehmet Bayraktutareşcinsel sapkınlara ilişkin yaptığı açıklamada, şu anki hastalıklı durumun insanı hayvandan daha aşağı bir duruma soktuğuna değindi ve “Bunun yanında uzun zamandan beri kuluçkada olan bu hastalıklı düşünce şeklinin, özellikle tarihsel özelliği olan bu günlerde hortlaması bize toplumu hedef alan bir sürecin artık meydanlarda faaliyete başlayacağını da göstermiştir. Farklı inanç mensubu olan bir çok ülke bu tarz gösteri ve yürüyüşlere izin vermezken, insanımızın gözünün içine sokulmaya çalışılan ar damarı yoksun pankartlar dahi, ne denli ciddi bir tehditle karşı karşıya olduğumuzu göstermektedir. Öncelikle, tedaviye muhtaç olan bu kişilerin tedavi ve rehabilite sürecini kabul etmeleri en büyük arzumuzdur. İnsan olmanın doğası neyse ona göre hareket etmeleri temennimizdir.” diyerek sözlerini tamamladı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 04 Temmuz 2019 Perşembe 16:23

YORUM YAZ

 • BilalBilal2 ay önce
  Yahu kimsede demiyorki bunları önünü açan yasaları kim yapıyor, bunları engelleyen yasaları niye çıkarmıyor? Evet hükümetin, kanunkoyucuların işi değilmi bu? Diyanet istediği kadar tepki versin, sonuçta onlarda islami olamayan laik demokratik devletin kurumu.
 • AsabiAsabi2 ay önce
  Ne rehabiletesi be, itlaf edilmeli
 • malatyalımalatyalı2 ay önce
  Bu ineklerin yüzünden helak olacağız.
 • Kemal Kemal 2 ay önce
  Biraz hos görülü olalim.. Kimseyi zorla Homo lugundan rehabilitation yapamassin...eyer o kisi o yolu sectiyseOnun kendi hakki sayarak saygi duymak lazim... Homo lara en cok kizan nefret eten kisiler gizli Homo lar... Unutmayalim
 • OnurOnur2 ay önce
  İnançlı toplumlar çok daha rahat manipüle ediliyor. Tarih bunun örnekleri ile dolu.
 • Akıbet terkedilmiş avmlerAkıbet terkedilmiş avmler2 ay önce
  Engineer in yorumunun altına imza atılır.Tam mantıklı ve insani yorum.
 • Küçük iskenderKüçük iskender2 ay önce
  Bu nefret söylemi ile hiçbir yere varılamayancağını sizde iyi biliyorsunuz..Hep başkalarını hedef alarak zaten akpartiyi bitirdiniz bravo size..Aynen devam daha fazla yazın lütfen daha fazla lanet ve nefretinizi kusun bayılıyoruz size
 • Aslan akbeyAslan akbey2 ay önce
  Ya sen erkekleri devamlı pis ve kötü taciz ve tecavuzcu mahluklarmisgibi göster medyada. Erkekliği ve erkekleri kanun yollarıyla aşağıla. Sonra da erkekloginden utanıp tacizci ve tecavüzcü olması mümkün olmayan? hükümetin kanunlarla putladtirdigi kadınlığaözenen erkekler tedavi olmalı de. Tutarlı olun önce. Erkek olmanın bedeli ya cezaevi ya ölüm bu ülkede. Tecavüzcü denilen erkeklerin yüzde 70i haksız yere cezaevinde. Ama kadınların hepsi ahlaklı bu ülkede. Sapikliktancezaevinde olan 1 tek bike kadın yok. Modern cağın yusuflaricezaevinde modern cağın zuleyhalari devleti hükümeti ele gecirmis
 • takiitakii2 ay önce
  bu pislik güruhu destekleyenler çocuklarını ilk önce bu gurüha göndersinler
 • KayamanKayaman2 ay önce
  Böyle grubtaki kişiler toplumun yüz karalarıdır. Yanlız sunuda demeden geçemiyeceğim. Genelevin müşterisi olmaz ise yaşayamaz.Bu gruba talep olmaz ise bunlarda yaşayamaz, yeraltına girerler. Demekki onları destekleyenler onlarla konuşarak değil yatarak destek verdiklerinden meydanı boş bularak yürüyüşeyelteniyorlar. Her iki grubuda tedavi etmeli. Bunlara yakın olanların,yüksek mevkide kisiler olduğunu biliyormusunuz.?
 • KızgınKızgın2 ay önce
  Ne rehabilitasyon ne başka sey direk imha etmek lazım. .
 • Serhat demiraySerhat demiray2 ay önce
  Ulan harbi siz kendimizi allahdanda üstün görüyosunuz.kampanyanız kerimcan durmaz denilenle başladı ,hala devam ediyor.insanlar edebinden taa cumhurbaşkanlığına gidiyor ama sanki size hakkı hukuku yaşatmaktan,geçmiş sizi devlet otoritesinden üst görüyor imtiyazı tanıyor.edepli insana edep.her kurumu ve herşeyi alet ediyosunuz.kimseyi bulamıyosunuz bu haberleri yapacak gazetede çalışan gazetecinin görüşü diye yine haber yapıyosunuz.hak ulan hak.her kişiyi yüceltecek olan tarihdede bugünde her bireyi her devleti yücelten tek şey hak adalet.yukarda bi allahın olduğunu hatılıyacak kadar .
 • Tata TongaTata Tonga2 ay önce
  Sadece LGBT liler değil fetö ile birlikte yürüyenler de rehabilite edilmelidir
 • HaliseHalise2 ay önce
  Çok doğru tedavi olmaları gerekiyor
 • FeritFerit2 ay önce
  Bu güruh gösteri yürüyüş sırasında millet tarafından linç edilmelidir.
 • eserbeyeserbey2 ay önce
  BunlarınYasaklayan Kanun YokmuHertürlüKanun CıkaranAKP-MHP niçinÇıkarmıyor
 • CEVATCEVAT2 ay önce
  YA RABBIBU SAPIKLARI DA LUT KAVMINI HELAK ETTIGIN GIBI HELAK ET......BUNLARITASLARAÄ CEVIR .....SEN TEK HÜKMEDEN SIN VE TEK EBEDIYYENKAYITSIZ VE SARTSIZ HAKIMIYYET...........SAHIBISIN...EGEMMENLIKANCAK VE ANCAK SANA AITTIR.................HAKIMIYYETININ .....ORTAGIASLA.....YOKTUUUR......LAA.I.L.A.H.E.I.L.L.A.L.L.A.H.....M.U.H.A.M.M.E.D.I.N.R.A.S.U.L.L.U.L.L.A.H........TEK ...HAKIKIÖNDER VE ÖRNEKBASKAN VE KOMUTAN........S.A.V.......YOLUNDAN GITMEKLE SEREFLENDIMVE SEREF BULDUM......................M.M....S.A.V.......................EBEDEN..
 • engineerengineer2 ay önce
  sapkınlar dikkat: ölüm var ölüm, daha kötüsü ihtiyarlamak ve muhtaç olmak var, daha kötüsü hem ihtiyar , hem düşkün , hem hasta olmak var, kim bakacak sizi? şimdi size sahip çıkanlar sadece sizden istifade ediyorlar, ne yazıkki axir ömrünüzde, gençliğiniz, güzelliğiniz, cazibeniz bitecek, yüzünüze bakılamayacak duruma düşeceksiniz, aileniz bile size sahip çıkmayacak, sapkın zevkler bitecek,vücüt kimyanız iflas edecek, haz ve zevk hormonlarınız tükenecek ve pişmanlık başlayacak ama ne fayda, etmeyin gelin pişman olun, sizi aldatan kandıran ins ve cin şaytanlarından kurtulun, ne diyelim Allah cc kurtarsın, sonu hüsran, bir köşede sahipsiz ve biçare bir ölüm, bu dünyada baki kalan övünsün, diyorum ki; değmez, bir haz uğruna, bir zevk uğruna irdenmiş ve dışlanmış bir biçimde bir kenara atılıp sahipsiz ve biçare kalmak , akibet budur, aksini söyleyen size yalan söyler, Allah cc yaratmış, ama arızalı , ne diyelim Allah kurtarsın ve merhamet etsin, kim evladının bu duruma düşmesini ister?
 • MesutMesut2 ay önce
  Bu güruhu destekleyen Parti'nin adayı İstanbul seçimini kazanda yaniİstanbullular dolaylı olarak bu sapkınlari destekledi.
 • ümitümit2 ay önce
  Lafı evitip çevirmeye gerek yok, Okuduğuma göreİslamdabunların katli vacipmiş.
 • hasanhasan2 ay önce
  Siz bu fikirlerinizle orta cag karanligini gunumuze tasiyorsunuz. Akit nefret soylemlerinde her sene birinci sirada. Eger birisinin terapiye ihtiyaci varsa, o sizsiniz buyuk ihtimal. Bu kokusmus fikirlerinizden biran once kurtulursunuz insallah.
 • takiitakii2 ay önce
  AK PARTİYİ TÜRKİYEDEN ÇIKARMA PROJESİSİNPİSLİK PROJESİ CEHENNEM UŞAKLARI

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019