LGBTİ'li azgınlar itiraf etti! Lut kavmi artıklarına en büyük destek CHP ve Cumhuriyet’ten

LGBTİ'li azgınlar, sözde '2019 yılı Onur Haftası'nın istatistiklerini yayınladı. Lut Kavmi artıklarının aktardığı bilgilere göre, onlara en çok destek veren yayın organları din karşıtı Cumhuriyet paçavrasıyla FETÖ'nün sesi T24 oldu. Sapkın güruhun en sıkı siyasi destekçisi de CHP olarak açıklandı.

10 Temmuz 2019 Çarşamba 16:04
LGBTİ'li azgınlar itiraf etti! Lut kavmi artıklarına en büyük destek CHP ve Cumhuriyet’ten

 Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr 

Lut Kavmi'nin azgın torunları, Kaos LG adlı internet siteleri üzerinden aylık rapor yayınladı. Açıklanan bilgilere göre azgınlara en çok destek veren yayın organı FETÖ'nün sesi T24 ile din düşmanı paçavra Cumhuriyet oldu. LGBTİ'li azgınların aktardığına göre sapkınların faaliyetine en çok itiraz eden haber kuruluşu ise yeniakit.com.tr'ydi.

'Hakkımızda yapılan her şeyi kayıt altında tutuyoruz'

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu başta olmak üzere birçok CHP'li belediye ile İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, HDP'li milletvekilleri ile yöneticiler ve Avrupa Birliği'nin desteğini arkasına alan homolar, yeniakit.com.tr liste başı olmak üzere hedef gösterdikleri bazı yayın kuruluşlarına hitaben, "Hakkımızda yapılan her şeyi kayıt altında tutuyoruz." ifadeleri ile açıkça tehditte bulundu. Azgınlar öte yandan yeniakit.com.tr tarafından haklarında yapılan tüm haberlerin linklerini kamuoyuyla paylaştılar.

Lut Kavmi'nin artıkları Akit Medya Grubu için, "Nefret söylemi üretme, yayma ve teşvik yayın organı Akit, Haziran Onur Ayında coştu, nefretiyle kendinden geçti." ifadelerine yer vererek rezilliklerini örtbas etmeye çalıştı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Temmuz 2019 Çarşamba 16:04

YORUM YAZ

 • İsaİsa2 ay önce
  İmamogluna oy verdiğini sananlar 15 temmuzda abdest alınan suya seçim zaferiyle içkiler döküldü şişeler atıldı şimdi lgbt ler haydi elinize kina yakın ufak menfaatinizin olduğunu sandiginiz şeyde müslümanlara ne kadar zarar verdiniz.
 • halilhalil2 ay önce
  peygamberimiz bunları öldürün diyor o kadar bitmiştir
 • İhsanİhsan2 ay önce
  sayın editör ''Lut artıkları'' olmamış mümkünse ''Lut kavmi artıkları'' şeklinde değiştirin,peygamber isimlerini dikkatli kullanalım.
 • kibarcikkibarcik2 ay önce
  beslendıgı haram sutunungeregınıyapoıyorlarveselam
 • müslümmüslüm2 ay önce
  Bu İstanbul sözleşmesi neden iptal edilmez. Bu iktidar samimi ise neden halenbu sözleşmenin uygulamadaki aksaklılklarının giderilmesi ıiçin toplantı yapar.
 • MuhafazakarMuhafazakar2 ay önce
  Olsun CHP için oy gelsinde kimden gelirse gelsin yeterki oy versinler
 • alparslanalparslan2 ay önce
  ya abi ALLAH aşkına bu milleti silahlandırin ve bilinçlendirin.bu lut kavminin torunları ve köktendinsizler çarşıyı karıştırdıklarında dananın kuyrugu kopsun ve ne olacaksa olsun artık. bu memleketin öz evlatları garip garip yaşam sürüyo ve bu kanıbozuk ibneler bu milletin hem kanını emiyo, hem ahlakını bozuyo ve hemde oksijenini tüketiyo. bunlarin karşısına bırakın halkı ve bakin bakalım bir tanesini göruyor musunuz??? vallahi hepsi çarşafa girerler ve camilerden çıkmazlar. yemin ediyorum bıraksinlar bu millete bu ibneler ve köktendinsiz laikler hepsi alim olurlar, alim.
 • Ali kavurmaciAli kavurmaci2 ay önce
  Siz şuna hz.peygamberin adini kariştirmadan HOMOLAR deseniz bence daha dogri olur.LUT A.S ŞEREFLI BIR PEYGAMBRDIR ÇÜNKU
 • Ali kavurmaciAli kavurmaci2 ay önce
  Siz şuna hz.peygamberin adini kariştirmadan HOMOLAR deseniz bence daha dogri olur.LUT A.S ŞEREFLI BIR PEYGAMBRDIR ÇÜNKU
 • hasanhasan2 ay önce
  Bilin bakalim LGBT'lilere karsi en cok nefret sucu isleyen, ulkede adalet olsa simdiye coktan kapanmis olacak olan gazete hangisi?
 • İs-hakİs-hak2 ay önce
  Vay beeeee CHP i ..emi oldu i...lerin partisimi inanamiyorum bu partiye rey verelllçş
 • Emine Altin Emine Altin 2 ay önce
  Bunlar hacli siyonist usaklari hacli siyonistlerin amaci ne muslumanlarin aile yapisini bozup sapkinlastirmak dagitmak o yuzden kendimize gelelim
 • OkunsunOkunsun2 ay önce
  İyi ya, siz bu haberleri okunsun diye yazmadınız mı? Topluca linkini vermişler işte, neyin tehdidi? Sabah akşam manşet atarak bunları "trend topik" yapan siz değil misiniz?
 • hizipsavarhizipsavar2 ay önce
  herkesin safı belli oluyor. velevki ibenler dedik inandıramadık şimdi herkes kendi görsün.
 • receprecep2 ay önce
  bu tür olaylara ve oluşumlara, dinsizlere allahsızlara teröristlere karşı yazmakla çizmekle seyirci kalmakla bir yere varılmaz. gereken neyse hemn yapılmalı
 • SmilieSmilie2 ay önce
  LGBT yi bitirmek istiyorsanız üniversitelere el atmanız lazım o da bu kadro koltuk makam peşindeki rektörlerle maalesef mümkün değil.Sağda solda yazmanız fayda getirmez.Üzüm üzüme baka baka kararır adamların çoğu üniversitede resmi toplulukları, klüpleri var nefsine yenik düşen gençliği ağlarına düşürüyorlar maalesef. Üniversitelerde atanmaya layık doğru düzgün akademik insan bulamayacağınız için de bu sorun bitmez büyüyerek devam eder. En dindar olanı bile makam mevki peşinde o derece, sonrada bunlardan birini al rektör koltuğuna oturt :D Önünde prof. doç. olan kimseye güvenmem ben bu toplumda çoğu hatta hepsi diyelim düzenbaz kibirli ıslah olmaz tipler.
 • aykaanaykaan2 ay önce
  "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
 • ferdiferdi2 ay önce
  onlar verevki ibne lezbiyen o..pu.sizene sizi rahatsız eden şey neyse,gerçeği ……..den ölen baş yazarınızda arayın birazda.ensarda arayın çocuk tecavüzlerinde.arayın ak-it.bazen dürüst olmak gerekir,tepeden tırnağa her yeriniz oynuyor.adını da sen koy.
 • AlperenAlperen2 ay önce
  Kanaatimce en büyük destek AB yolunda AK partinin attığı adımlar oldu..Zaten onlar destek veriyorlardı zemini iyice müsait buldular azgınlıkları arttı..A be kardeşler yıllık 50 milyon turist hedefi olan ülkede bunlar gayet normal..
 • Kadir Kadir 2 ay önce
  ..Lut aleyhisselam artığı sözü yerine Lut KAVMİ artığı olması lazım

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019