• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kurulan tezgah ortaya çıktı! 'İYİ Partililer beni kandırdı'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Adana'da gerçekleştirdiği ziyarette, kendisini çiftçi gibi gösterip bir çuval soğanı yere dökerek 'Para etmiyor' diyerek tepki gösteren Mehmet Bülbül İP'lilerin kendisini kandırdığını söyledi.

Yeniakit Publisher
2021-06-22 10:15:00 -

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in geçen haftaki Adana ziyareti sırasında, çiftçi olduğu izlenimini veren bir kişi, bir çuval soğanı, para etmediği gerekçesiyle Akşener'in önüne döktü. Ancak, "İsyankâr" çiftçinin soğan üreticisi değil emekli Mehmet Bülbül olduğu ortaya çıktı. Ceyhan'da yaşayan 2 çocuk babası Bülbül, şöyle konuştu:

"DSİ'den emekliyim. Torunlarımla birlikte eve dönmüştüm. Meral Akşener geliyor, çiftçilerin eylemi var dediler, ben de gittim. 3 torba soğan vardı. İYİ Partililer, beni dolduruşa getirip, 'Meral Akşener geldiğinde soğanları dök' dediler.

Nasıl döktüğümü de hatırlamıyorum. Soğanlar da benim değildi. Herkes gidince ben de çöpe gitmesin diye soğanları toplayıp sahibine verdim. Keşke oraya gitmez olaydım. Hatasız kul olur mu? Yaptığımdan çok pişmanım. İYİ Partililer, beni siyasete malzeme yaptılar.

Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Devlet Bahçeli'den, bakanlardan ve milletvekillerinden özür diliyorum. Biz MHP'liyiz.

Başka insanlar da bunların provokasyonuna gelmesinler. Oğlumu yeni evlendirdim. Bu nedenle kredi çekmiştim. İki katlı evimiz, bir traktörümüz, bir otomobilimiz ve bir kamyonetimiz var. Köyümüzde de zeytin ağaçlarımız var. Maddi durumumuz kötü değil."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ülkücü

Vallahi kodese gönderilmekle tehdit edilmiştir. Çocuk mu kandırıyorsunuz hey ırkçı ve derin yerlerin sesi akit. Abbası yolcu edeceğiz bilesiniz.
 • Yanıtla

06 pursaklar

Yapmayın kardeşim bu ne terbiyesizlik, devlet yönetmeye talip oluyorsunuz, şu yaptığınız rezilliğe bak. Aklımızla alay ediyorsunuz, nasıl oy verelim size
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23