• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Koronavirüsü Türkiye’de görmek isteyen tayfa boş durmuyor! 'Çaycı Hüseyin koronavirüsten öldü' iddiası

Çin'den başlayarak dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü Türkiye'de görmek isteyen bazı çevreler, sosyal medyanın denetimsizliğini kullanarak emellerine ulaşmaya çalışıyor. Bunun son örneği, 'Çaycı Hüseyin' lakabıyla tanınan Alparslan Özmol hakkında çıkan haberler oldu. Sosyal medyada Özmol'un koronavirüsten öldüğü haberleri yayıldı.

2020-02-27 10:58:00 -
Koronavirüsü Türkiye’de görmek isteyen tayfa boş durmuyor! 'Çaycı Hüseyin koronavirüsten öldü' iddiası

Sosyal medya hesabı Twitter'da Türkiye gündeminin birinci sırasına yerleşen Alparslan Özmol'un Coronavirüsü nedeniyle öldüğü haberleri birçok sosyal medya kullanıcı tarafından tiye alındı. Alparslan Özmol, daha önce hakkında çıkan ölüm haberlerine YouTube'da yayımladığı bir video espirili bir dille cevap vermişti. 

Özmol, açıklamasında şunları söylemişti:

"Ankara sahillerinde kutup ayısı saldırısına uğramadım, güzide ilimiz Çorum'da gerçekleşen tsunamide de metrelerce sürüklenip can çekişmedim."Sosyal medya kullanıcılarını oldukça özgün bulduğunu ifade eden Özmol, "Sakin olun, eğer ölürsem ben size haber vereceğim. Diğer asılsız haberlere itibar etmeyiniz" diyerek, sevenlerine takipte kalmalarını söylemişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

YİĞİDO

hadi inşaallah ama sadece o tayfa temizlenirse bizce mahzuru yok
 • Yanıtla

Ali

Farkindaysanz bu tayfa nin başını her zamanki gibi sozcu denen yalan haberin ustası pacavra çekiyor bütün dertleri halkı anime sevk etmek inanin virüs gelirse sevinçten göbek atacak bu insanlık düşmanları düşünceleri şu eğer gelirse ekonomide sarsılmaz olabilir bizde bayram ederiz ödenecek halk düşmanı bunlar ha gelir veya gelmez sıkı tedbir alınmalı
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı