• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kılıçdaroğlu bir işe yaradı! CHP liderinin TÜRGEV'e katkı sağlayacağı ortaya çıktı

Yayınladığı video ile TÜRGEV'i hedef alan Kılıçdaroğlu, Man Adası yalanları nedeniyle ödeyeceği 100 bin liralık tazminatı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bağış yapması nedeniyle TÜRGEV'e ödeyecek.

Yeniakit Publisher
2022-05-26 22:43:00 -
Kılıçdaroğlu bir işe yaradı! CHP liderinin TÜRGEV'e katkı sağlayacağı ortaya çıktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Man Adası iddialarını ortaya atmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tarafından açılan davada toplamda 100 bin liralık tazminat ödeyecek.

Erdoğan'dan anlamlı bağış

Mahkemenin kararının ardından TÜRGEV’den yapılan açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun ödeyeceği 100 bin liralık tazminatı TÜRGEV’e bağışladığı ifade edildi.

TÜRGEV’den yapılan açıklamada “Son olarak Sayın Cumhurbaşkanımız, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun mahkeme tarafından kendisine ödeme cezasına çarptırıldığı manevi tazminat bedelini TÜRGEV’e bağışlamıştır.” ifadelerine yer verildi.

Dün irtica paranoyasıyla bugün ahlaksız iftiralarla ülkenin vakıflarını sindirmeye çalışıyorlar

Ayrıca Twitter’dan açıklama yapan TÜRGEV “Dün irtica paranoyasıyla bu ülkenin vakıflarına zulmeden zihniyet, bugün gönüllülük esasıyla gençlerimiz, çocuklarımız için çalışan biz sivil toplum kuruluşlarını baskı altına almaya, bizleri ahlaksız iftiralarla sindirmeye çalışıyor.” ifadelerini kullanarak Kılıçdaroğlu’nun yayınladığı videoya tepkisini yineledi.

Açıklamada “Sivil toplum, güçlü birey, güçlü aile ve güçlü toplum için bir imkandır. Ancak güçlü bireyden, güçlü aileden ve güçlü toplumdan korkanlar sivil toplum düşmanlığı yaparlar. Bize kin ve düşmanlık besleyenlere sesleniyoruz. Bizden korkmayın.” denildi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Maraşlı

Abd ye para göndermek elbette yerine göre marifet sen sahip çıkmaz isen gençlerimize işte orada devreye fettoşiler girerek pırıl pırıl gençlerimizi zehirlemkte devlet olarak reis gençlerimize sahip çıkıyor anlayın artık.

Son Not

Son Not: Kilicdaroglu kasitli olarak yalan soyletiliyor, son virajda oldurulecek. Sucu tabiiki AKP/Hukumetin uzerine atacaklar ve bir tasla bir kac kus vuracaklar.  
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23