• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kenan Doğulu'dan "pes" dedirten sözler! Sezen Aksu'yu "seçilmiş kişi" ilan etti

Şarkıcı Kenan Doğulu, Hz. Adem ve Hz. Havva'ya "cahiller" diyerek hakaret eden Sezen Aksu hakkında "Seçilmiş bir kişidir o ve bizim topraklarımıza denk gelmiştir" dedi. Doğulu'nun "pes" dedirten bu sözleri "Sezen Aksu'yu bir peygamber ilan etmedikleri kaldı" şeklinde yorumları beraberinde getirdi.

Yeniakit Publisher
2022-01-23 17:40:00 -
Kenan Doğulu'dan "pes" dedirten sözler! Sezen Aksu'yu "seçilmiş kişi" ilan etti

Sezen Aksu'nun "Şahane Bir Şey Yaşamak" adlı şarkısında Hazreti Adem ve Hazreti Havva hakkındaki çirkin ifadeleri Türkiye genelinde infiale yol açtı.

Şarkıcı Kenan Doğulu ise "pes" dedirten bir paylaşımda bulunarak Sezen Aksu'yu "Seçilmiş kiş" ilan etti.

Doğulu, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Barışçıl ve üstün empati yeteneği; sevgi, aşk ve hoşgörü kalesi yapısıyla hepimizin kalplerine değmiş bir aile büyüğümüz; erdemli, bilgili ve çalışkan bir Türk kadınımızdır o. Dünyanın her ülkesinde hayranları olan, Türk müziğini pop müzik ile evlendirmiş ve milletimizi gururlandırmış ulusal bir hazinedir. Seçilmiş bir kişidir o. Ve bizim topraklarımıza denk gelmiştir. Şanslı olduğumuzu düşünerek davranmamız ve pamuklara sarıp ödüllendirmemiz gereken, bize sevmeyi öğreten halk ozanımız, canımız Sezen’imizdir."

Öte yandan Kenan Doğulu'nun bu sözleri "Kim bu Sezen Aksu'yu seçenler ve dokunulmaz kılanlar?" sorusunu akıllara getirdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Eren

Abdurrahim Karakoç Dua - 2 Abdurrahim Karakoç Pandora kutusu, zilli musibet.. Dursun da kahrolsun; öldürme yâ RAB! Doksan, yüzyıl değil, ta ilelebet.. Her 'sin' de kahrolsun; öldürme yâ RAB! Küfürde kârı var erken ölünce; Yaşasın, sürünsün kendi yolunca İslâm, dünyamıza hakim olunca, Görsün de kahrolsun; öldürme yâ RAB! Korktuğu nizamı getir başına, Yaşadıkça düşman olsun yaşına. 'Görmezler olaydım' deyip döşüne Vursun da kahrolsun; öldürme yâ RAB! Bu garip duamı kabul et, ne var? Kanaat bulmasın mahşere kadar Artır tamamını, etme payidar... Hırsından kahrolsun, öldürme yâ RAB! Özlesin geçmişi, baksın geriye; İslâm çoğaldıkça dönsün deliye. Ektiğim tohumlar nic´oldu diye, Sorsun da kahrolsun, öldürme yâ RAB! Asr-ı Saadet’e yaklaşır yine; Nur yağsın âleme, nusret ver Din´e! Işığı görünce kaçıp inine Girsin de kahrolsun, öldürme yâ RAB!

Mustafa

Vay ..... vay Allah sizi kahru perişan etsin
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23