Kayyım atanan belediyelere bir şok daha!

Belediye başkanları görevden alınarak kayyım atanan Diyarbakır, Van ve Mardin büyükşehir belediyelerinin internet siteleri kapatıldı.

19 Ağustos 2019 Pazartesi 12:10
Kayyım atanan belediyelere bir şok daha!

İçişleri Bakanlığı'nın HDP'li belediye başkanlarını görevden aldığı Diyarbakır, Van ve Mardin'de büyükşehir belediyelerine ait internet siteleri kapatıldı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesine "Bakım aşamıasında, sitemiz en kısa sürede yayın hayatına başlayacak" notu düşüldü.

Mardin Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesine ise "çok yakında sizlerleyiz" notu yazıldı.

Van Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesinde de benzer şekilde "sitede bakım ve güncelleme çalışaması yapılmaktadır, lütfen daha sonra ziyaret ediniz" notu yer alıyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Ağustos 2019 Pazartesi 12:10

YORUM YAZ

  • hercaihercai27 gün önce
    EVET, O SITELERE ''COK IYI BIR BAKIM'' LAZIM!ADAM HAPISTEN IHTIYAR VE HASTA DIYE SALINIYOR, SONRA DA BELEDIYE BASKANI SECILIYOR! BOYLE ADALET OLMAZ!ZATEN HEPSI KOKTEN PKK LI VE TERORIST DESTEKCISI! BAZI OTEKI BUYUKSEHIRLERE DE KAYYUM LAZIM!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

15 Eylül 2019