• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kate Winslet'in itirafı LGBT projesinin aktörlerinin maskesini indirdi

Batı eliyle eşcinsellik Türkiye’de meşrulaştırılmaya çalışılırken, İngiliz oyuncu Kate Winslet, Hollywood'da rol bulamama korkusuyla bazı eşcinselerin kendilerini deşifre etmediklerini söyledi. Winslet, "Böyle en az dört aktör tanıyorum" dedi.

Yeniakit Publisher
2021-04-07 16:16:00 -
Kate Winslet'in itirafı LGBT projesinin aktörlerinin maskesini indirdi

Batı basınından Türkiye’deki eşcinsel sevicilerine yönelik tokat gibi haber geldi. Batı elyile Türkiye’de eşcinsellik meşrulaştırılmaya çalışılırken, İngiliz oyuncu Kate Winslet’tan Türkiye’deki Batı sevicilerini üzecek bir açıklama geldi.

Deşifre olmak istemiyorlar

İngiliz oyuncu Kate Winslet, Sunday Times Culture dergisine verdiği röportajda, Hollywood'da rol bulamama korkusuyla bazı eşcinsellerin kendilerini gizlediğini söylerken, "Böyle en az dört aktör tanıyorum" dedi. Winslet, "Ne kadar çok bu durumda olan aktör olduğunu anlatamam. Cinsel kimliklerini açıklamaya korkan ve heteroseksüel rolleri kaybetmek istemeyen, bazıları çok tanınan bazıları yeni başlayan çok oyuncu var" ifadelerini kullandı.

Batı dünyasında durum böyleyken, Türkiye’de ise Batı’nın çeşitli ayak oyunları ile sapkınlık meşrulaştırılmaya çalışılıyor. Sözde özgürlük adı altında pompalanan ve aile tanımını ortadan kaldırmaya amaçlayan bu projeler çeşitli Avrupa ülkeleri tarafından fonlanıyor. Korkudan kendilerini deşifre etmeyen sapkınların olduğu bu ülkelerin Türkiye’de sapkınları meşrulaştırma girişimleri iki yüzlükleirni bir kez daha ortaya koyuyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Abc

Çok temiz bir milletsiniz öyleki sütten çıkmış ak kaşık gibi 
 • Yanıtla

işin aslı...

Tam tersine, şu anda eşcinselliğe karşı çıkanlar, özellikle dışlanıyor. Aksine, eşcinseller ve eşcinsellik kutsanıyor. Acı gerçek, maalesef bu...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23