• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Karda yolda kalan vatandaş İmamoğlu'na isyan etti: Rezillik!

Tüm yurtta kar yağışı etkisini sürdürürken Bağcılar'da trafik durdu, vatandaşlar yolda kaldı. Kontak kapatan araç sahiplerinden Sami Cengiz, kar çalışması yapılmadığını belirterek, "İstanbul diyorlar, İmamoğlu diyorlar, 2 saattir yoldayım. Ana yollar açılmıyorsa, neresi açılıyor acaba? Bu hal nedir, rezilliğin halini görüyorsunuz." diyerek CHP'li İBB'ye tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2022-01-24 19:57:00 - 2022-01-24 20:47:16

Bağcılar’da akşam saatlerinde araçları ile evine gitmek isteyen vatandaşlar yolda kaldı. Duruma tepki gösteren vatandaşlardan Sami Cengiz, "İstanbul diyorlar, İmamoğlu diyorlar, 2 saattir yoldayım. Ana yollar açılmıyorsa, neresi açılıyor acaba? Bu hal nedir, rezilliğin halini görüyorsunuz. Bu kadar insan zor durumda, bu kadar insan ne olacak” dedi.

Trafik durunca vatandaşlar yürümek zorunda kaldı

İstanbul’da gün boyu etkili olan kar yağışı akşam saatlerinde etkisini artırdı. Mesai saati bitimi nedeniyle araçları ile evine gitmek isteyen vatandaşlar yolda kaldı. Bağcılar Taşocağı Yolu üzerinde trafik nedeni ile araçlar adeta kontak kapattı. Araçlarını yol kenarında bırakan bazı vatandaşların ise yürüdüğü görüldü.

"Rezilliğin halini görüyorsunuz"

Saatlerdir yolda olduğunu ve yakıtının az kaldığını ifade eden Sami Cengiz, “İstanbul diyorlar, İmamoğlu diyorlar, 2 saattir yoldayım. Yolun hali görünüyor, mazotum kalmadı, ben nasıl eve gideceğim onu düşünüyorum. Burası anayol bu nasıl bir çalışmadır. Ana yollar açılmıyorsa, neresi açılıyor acaba? Onu sormak istiyorum. Bu hal nedir? Rezilliğin halini görüyorsunuz. Eğer bu anayol değil de ara yol olsa neyse. Bir araba var mı? Bir tane tuzlama, bir tane kar süpürücü araç var mı? E-5’te aynı otobanda aynı. Allah korkusu olsun insanlarda, bu kadar insan zor durumda bu kadar insan ne olacak” dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

İstanbullu

Konuştuğum İstanbullular çok pişman ama ne diyelim, arzuları "değişiklik olsun" du.  

Birebir

Bütün yetkililer bas bas bağırdı saat verdi hatta dikkat edin özel araçlarla trafiğe çıkmayın diye bende ordaydım ve bir çoğu özel araçla yolda kaldığı için trafigide felç ettiler zincir diye bişe yoktu hiçbirinde
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23