• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kaftancıoğlu sapkınlara da destek çıktı

İslam karşıtı mesajlarıyla bilinen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, son olarak da LGBTİ sapkınlarına destek çıktı.

Yeniakit Publisher
2021-06-27 15:57:00 -
Kaftancıoğlu sapkınlara da destek çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), LGBT Hareketi'ne desteğini sürdürmeye devam ediyor. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da sosyal medya hesabından LGBT'lilerin Onur Haftası'nı kutlayarak, "Nefret söyleminin silindiği, ayrımcılığın yok olduğu, eşitliğin ve özgürlüğün hüküm sürdüğü bir dünya mümkün.. #Pride2021 #OnurHaftası" ifadelerini kullandı.

LGBT'lilerin Onur Haftası'nı kutlama paylaşımı yapan CHP'li Canan Kaftancıoğlu'na sosal medyadan tepki yağdı. Sosyal medya kullanıcısı Rumeysa Soğanyemez, "Sizin özgürlük anlaşınız batsın" derken, Erhan Balcı, "Atatürk'e Atatürk deme, terör guruplarının elebaşlarını komutan diye paylaş, Türkler Ermenilere soykırım yaptı imasında bulun, CHP'de taciz tecavüz mağdurlarını görmezden gel... En sonunda da sapkın, çukur, rezil eğilimleri normal göster. Senin bir tane doğru işin olmaz mı?" diye sordu.

Sabah'ta yer alan habere göre, Sosyal medya kullanıcısı olan Eyüp Gökhan Özekin ise Kaftancıoğlu'nun paylaşımını alıntılayarak, "Yaza 18 yaşa kadar aşılanır' diyen Sağlık Bakanına nefretle hakaret ettiği twet duruyor. Özür dilemedi. Lideri daha dün nefretle sınav iftirası attı, yalan çıktı, özür dilemedi. Hayatları nefret, ayrımcılık, iftira. Bu 'erdem' anca LGBT için akıllarına geliyor. Ne denir ki?" ifadelerini kullandı.

Bir diğer sosyal medya kullanıcısı Umut Nimet Ataş ise Kaftancıoğlu'nun LGBT paylaşımına tepki göstererek, "Alın size onursuzluğu onur diye tanıtan bir siyasetçi! Çok şey söylenir ama susuyorum çünkü bu ülkede bunlar her şeyi özgürce söyler biz söylersek nefret söylemi onların ifade özgürlüğü" dedi.

Başka bir sosyal medya kullanıcısı Abidin Erdemsoy ise "Şehit analarına göstermediği ilgiyi topa, lezbiyene gösteren Cehape zihniyeti" diyerek tepkisini dile getirdi.

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Kaftancıoğlu'na sosyal medyadan "Onursuz insanların onurdan bahsettiği dünyada, el birliği içinde LGBT ve bütün Türk- İslam düşmanlarını kutsayan siyasi taşeronlar CHP, HDP, İP, TİP, TKP. Katil taşeronlar FETÖ, PKK, sol örgütler ve türevleri burası Türkiye Cumhuriyeti ne Hollanda'ya benzer ne Küba'ya..!" diyerek tepki gösterdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mustafa kaya

BU KARI BU CESARETI NERDEN ALIYOR. HÜKÜMET NEDEN CEZA VEREMIYOR
 • Yanıtla

Boşişler tayfası

Kişi sevdiğinle beraberdir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23