İşte CHP’nin Ramazan anlayışı! Önce iftar sonra defile

Manevi iklimin en yoğun şekilde yaşandığı mübarek Ramazan ayında milli, manevi ve ahlaki değerlerimiz düzenlenen defile programıyla hedef alındı. Transparan kıyafetlerin sergilendiği programda CHP’li Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli de yerini aldı.

25 Mayıs 2019 Cumartesi 09:58
İşte CHP’nin Ramazan anlayışı! Önce iftar sonra defile

 Haber Merkezi 

İslam aleminin heyecanı ve faziletiyle idrak ettiği mübarek Ramazan ayı, kimi çevrelerce istismar ediliyor. Bir Demet Umut Derneği’nin önceki gün gerçekleştirdiği iftar programı, skandal görüntülere sahne oldu. İhtiyaç sahibi çocuklar için düzenlendiği iddia edilen etkinlikte, iftarın ardından ‘moda defilesi’ rezaleti yaşandı. Milli, manevi ve ahlaki değerlerimizin hedef alındığı programda, kadınların bedeni hayasızca teşhir edildi. Transparan kıyafetlerin sergilendiği, mayolu kadınların podyuma çıkartıldığı skandal program, büyük infiale yol açtı. 

Hançerli, tablo satın aldı

CHP’li Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’nin de katıldığı programda, CHP’li başkan açık artırma ile satışa çıkan bir tabloyu satın aldı. Borç içinde yüzen Avcılar Belediye Başkanı Hançerli’nin tabloya ödediği fahiş ücret gizli tutuldu.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Mayıs 2019 Cumartesi 09:58

YORUM YAZ

 • MeskenMesken24 gün önce
  Dışarıda sigara içen, yemek yiyen su içenler. Tutmuyorsunuz bâri hürmet gösterin. Elin gâvuru bile müslümanların oruç günleri diye hürmet gösteriyorlar. Mecliste su içen CHP'li; Burası Müslüman ülke değil laik ülke demesi ile mutâbık.
 • Eski TürkiyeEski Türkiye24 gün önce
  Osmanlı'da da Ramazan'da iftardan sonra direkler arasına gidilir, kadınların dans ederek söyledikleri kantolara alkış çırpılır, kadınlı erkekli tiyatrolar seyredilirmiş.
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer25 gün önce
  Soytarılar.
 • NurgülNurgül25 gün önce
  Yıllardır Ramazan ayında İstanbul'da genel evleri çalışıyor, İBBye veri ödüyor. Neden görmüyorsunuz akit?
 • PazarcıPazarcı25 gün önce
  Çağdaş şeytan kılıklı bukelemunlar. Daha iyisini beklmiyoruz
 • SelimSelim25 gün önce
  yapıyorsan defileni tek başına yap ramazanı niye alet ediyorsunuz alçaklar.
 • hsnhsn25 gün önce
  chp nin islam anlayışı hıristiyan tipi bir islam. yani islam dini benim hayatıma karışmasın ama ben islam kurallarına yön ve şekil vereyim. bana uymayan islami kurallar yok hükmünde.
 • bekirbekir25 gün önce
  Yahu bakın bu ülkede chp yönetimi türbana kin kustu 50 sene sonra şimdiki yöneticiler bunun cezasını çekiyor toplumda oluşan baskı rüzgarı nasıl tersine döndürdü... Şimdi aynı şeyi cinsiyet eşitliği ve diğer konular için o zaman baskı yiyenler yapıyor... YAPMAYIN KARDEŞİM HERKES NASIL YAŞAMAK İSTİYORSA YAŞASIN - Her kul kendinden sorumlu
 • aliali25 gün önce
  dini siyasete alet ediyorlar. Halkın değerleri ile alakaları olsa bari..ramazan ayı deyince bunların aklına eğlence geliyor. chp li sarıyer belediyesi de ramazanı konserlerle geçirdi.
 • Ahmet unalAhmet unal25 gün önce
  Sasirmamak lazım oradakiler zatenoruç değil zjihniyet chp

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Haziran 2019