İsrail gazetesinde şok itiraf: Adnan Oktar'ı temize çeken hakimler hapse atıldı

Terör devleti İsrail'de yayınlanan Haertz gazetesinde Adnan Oktar'ı konu alan bir yazı kaleme alındı. Gazetede Adnan Oktar'ın FETÖ hakimleri tarafından temize çıkarıldığı yazıldı.

07 Nisan 2018 Cumartesi 23:18
İsrail gazetesinde şok itiraf: Adnan Oktar'ı temize çeken hakimler hapse atıldı

Terör devleti İsrail'de çıkan Haaretz Gazetesi, Adnan Oktar'ı ve örgütünü yazdı. Haberde, "Adnan Oktar’ın lideri olduğu seks tarikatı" nitelemesi yapılırken Adnan Oktar'ın FETÖ'cü hakimler tarafından temize çıkarıldığı da yazıldı.

İsrail gazetesinde şok "seks örgütü" itirafı: Kedicikler Adnan Oktar ile...

Eski örgüt üyelerini konuşturan Haaretz, haberinin o bölümünün Türkçe çevirisi şöyle:

Bir yandan da, Oktar’ın bir tarikat lideri olarak günleri sayılı gözüküyor. Fulya, Erdoğan’la bağlantısı olduğu iddialarının aksine, 2010’da Oktar’ı temize çıkaran tüm hakimlerin hepsinin şimdi hapiste olduğunu söylüyor.

Fetullah Gülen’le ilişkileri olduğu için suçlanıyorlar. Sebep ne olursa olsun; isterse Erdoğan’ın adamlarının Oktar’ı artık kullanışlı bir bağlantı olarak görmemesi, isterse Gülen’le ilişkisi veya isterse Türk yetkililierin hakkında yeterli kanıt toplaması olsun, Oktar’ın üzerindeki baskı artıyor gibi duruyor.

RTÜK kısa süre önce, Oktar’a kestiği cezalar sonucunda uydu yayın ruhsatını iptal etti. Kanalı A9 artık yayından kalktı. Ayrıca Türk yetkililer internetten yayın yapanlara da ruhsat almayı gerektirecek düzenlemeler için bastırıyorlar, -dediğine göre Oktar’ı tamamen susturmak için. Bir de, tarikat üyesi iki kadının babası, tarikat liderini şikayet edip uzaklaştırma kararı çıkarttı.

Beri yandan, Oktar ve ekibi çalışmalarına devam ediyor. İsrailin önde gelen isimlerinin bu “önemli Türk din adamına” (Haham Lau, Oktar’ın kendisine bu şekilde tanıtıldığını söyledi) yapılan ziyaretleri internette.

Ve bir de Sedat’ın öfkeyle sesi titreyerek söyledikleri var: “Biz sadece size içerde neler döndüğünü anlatmak istedik. Çünkü maalesef sizin hükümetiniz ve hükümetinizden insanlar bu adama yardım ediyor, hem finansal olarak hem de başka yönlerden. Bu yardımı almaya devam ettiği sürece, gençlere ulaşmaya ve ailelerini mahvetmeye devam edecekler.”

 

"Sırrımı söylettiniz" diyen Adnan Oktar'dan şok sözler: "Gülen Kahtani'dir"

 

 

Kara para mı aklıyor? "Adnan Oktar'ın müridi" Acun Ilıcalı'yı çıldırtan haber!

Adnan Oktar ahlaksızlığı: Nagehan Alçı'ya bel altı sözlerle şantaj!

Kaçan 'kedicik'ten Adnan Oktar'a büyük şok!

Adnan Oktar ile Acun Ilıcalı arasında şok ilişki!

Diyanet'ten yeni 'Adnan Oktar' açıklaması

Şok 'Adnan Oktar' iddiası: Alıkoydukları reşit olmayan kızlarımla TV'de şov yapıyor!

Günah denizinde yüzen azgın motor

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 07 Nisan 2018 Cumartesi 23:18

YORUM YAZ

  • 11 ay önce
    Yapmak istediğiniz yorumu شبكة yazın.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Mart 2019