• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İslam’a saldırmayı 'bilim' sanan hokkabaz Candan salyalarını akıttı!

Kimliğindeki ‘İslam’ ibaresini kaldırmakla övünen, üniversitedeki çalışma odasından teröristbaşı Fetullah Gülen'in kitabı çıktıktan sonra KHK ile öğretim üyeliğinden ihraç edilen çakma bilim insanı Candan Badem, Akit'e salyalarını akıttı.

2019-11-10 10:22:00 -
İslam’a saldırmayı 'bilim' sanan hokkabaz Candan salyalarını akıttı!

Geçtiğimiz gün yeniakit.com.tr’de, Fatih’te siyanür ile intihar eden kardeşlerin evinden çıkan “Tanrı Yanılgısı” isimli kitaba dikkat çekilmiş ve insanların ateizm ile uzaktan da olsa ilgilenmesi durumunda karamsarlığa kapılıp çözümü gayri İslamî yollarda aradıklarına vurgu yapılmıştı. Solak kesimin, söz konusu haberi hedef göstermesinin ardından, ateist ve Marksist olmakla övünen ve üniversitedeki odasından teröristbaşı Fetullah Gülen’in kitabının çıkması sonrası KHK ile ihraç edilen eski öğretim üyesi Candan Badem, Akit’e saldırıp adeta salyalarını akıttı.

Akit’e irin kustu!

Candan Badem, Akit’in söz konusu haberini paylaşıp, “Rejim borazanı din tacirlerinin kötü demesinden de anlaşılacağı üzere Tanrı Yanılgısı çok iyi bir kitap gençler. Bu yalancıların sözüne bakmayın o kitapta hiçbir hakaret yok. Sadece sağlam bilimsel mantık var. Okuyun, kendiniz karar verin.” ifadesini kullandı. Aynı zamanda Badem, ‘Akıl ve Bilim’ isimli Twitter hesabının Akit’ye yönelik skandal ifadelerini de kendi sayfasında paylaşarak saldırıya devam etti.

İslam düşmanlığını bilim sanan KHK’lı!

Bir yandan kendisini bilim insanı olarak pazarlayan, diğer yandan ise teröristbaşı Gülen’in kitabıyla meşgul olan Atesit ve Marksist Candan Badem, sosyal medya hesabı üzerinden sürekli İslam’ı ve Müslümanları hedef alan paylaşımlarıyla biliniyor. Din derslerine de saldırmaktan geri kalmayan Badem, “Ben kızımın din dersinden muaf olmasını isteyince rejim bana "din dersi tarafsız ve nesnel" diyor, sadece İslam propagandası olduğunu kabul etmiyor ama? İkiyüzlü din tacirleri sizi.” mesajıyla dine bakış açısını açıkça gözler önüne sermişti. Aynı zamanda Candan Badem, “Dinci faşizmin 6. sınıftaki kızıma zorla okuttuğu din dersi kitabında başı açık tek bir kız resmi yok, hepsi türbanlı!” mesajıyla da başörtüsüne olan nefretini kusmuştu.

Kendisine gelen, “Hem kimliğinizde islam yazar hem de islamı beğenmezsiniz” eleştirisine ise çakma bilim insanı, “Kimliğimden İslamı sildirdim, ateistim.” cevabını vermişti.

KHK ile ihraç edildi

Ateist ve marksist olduğunu söyleyen Candan Badem, üniversitede öğretim üyesiyken, çalışma odasında teröristbaşı Fetullah Gülen’in kitabı çıkmıştı. Badem, 2016’da KHK ile görevinden ihraç edilmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Nur

Ne b... olduysan ol olda islama ve milletin değerlerine saldırma yüce kitabımız senin gibilere hayvandan aşağı yaratıklar diyor
 • Yanıtla

Sher Ez

Bu yızıyı iyi ki okudum, böylece bu adamın düşünceleri ile tanıştım, dogrusu Akit o kadar serbest düşünce özgürlügü taraftarı ki , hiç ayrıntısız yayınlıyor ve bunun sayesinde başkalarıı ne düşündügünü ögrenebiliyoruz.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23