• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İpini koparan casus Brunson zırvaladı: 2016'da gördüğüm rüya gerçek oldu

ABD ile Türkiye arasında krize neden olan casus Andrew Brunson, 2016 yılında gördüğünü iddia ettiği rüyayı ABD medyası ile paylaştı, "Türkiye, İran ve Rusya’nın karanlık bir ittifakta buluştuklarını görmüştüm” diyerek iyice zırvaladı.

Yeniakit Publisher
2019-10-12 11:14:00 -
İpini koparan casus Brunson zırvaladı: 2016'da gördüğüm rüya gerçek oldu

15 Temmuz darbe girişimi sonrası FETÖ ve PKK suçlaması yöneltilen ve yaklaşık 1.5 yıl hapis yattıktan sonra serbest kalan casus Andrew Brunson, yine sahnede.

Tanrıyla konuşup Türkiye'yi zorlukların beklediğini söylemişti

Daha önce 2009 yılında tanrının kendisiyle konuştuğunu ve Türkiye'yi zor zamanların beklediğine dair uyardığını söyleyerek dikkatleri üzerine çeken Brunson, bu kez de yazdığı kitap ve son anlattığı rüya ile gündemde.

Türkiye'de yaşadıklarını anlatan kitap yazdı

20 yıla yakın bir süre bulunduğu ve son iki yılını hapiste geçirdiği ülkemizde yaşadıklarını, ‘Tanrı’nın Rehini: Çile, Hapis ve Sabır Merkezli Gerçek Bir Hikaye’ (God’s Hostage: A True Story of Persecution, Imprisonment and Perseverance) adı verilen bir kitap çıkardı.

Kitap tanıtımı için televizyon kanallarını dolaşan Brunson, hem Suriye'deki gelişmeleri değerlendirdi, hem de 2016 aralık ayında gördüğünü iddia ettiği rüyayı anlattı. Yazar Fehmi Koru da bu konuya ilişkin ayrıntıları köşe yazısında aktardı:

İttifak zırvası

Gece rüyamda Türkiye, İran ve Rusya’nın karanlık bir ittifakta buluştuklarını görmüştüm” diye anlatıyor rüyasını… Sırılsıklam terlemiş ve nefes alamaz hale geldiğini fark etmiş uyandığında. İlk görüşmelerinde eşi Norine’e “Rüyam gerçekleşmeden önce beni buradan kurtarmalısın” demiş.

Anlattığı kişiler rüyasının gerçek olabileceğine inanmamışlar. Türkiye ile İran’ın ve Türkiye ile Rusya’nın pek çok konuda birbirlerine ters konuşlandığını, politikaları arasında çelişkiler bulunduğunu söylemişler. Rüyayı aktardığı kişilerden iki Amerikalı diplomat da, “Türkiye’nin çıkarı Batı ittifakı içerisinde bulunmasında, bu olamaz” tepkisini vermişler.

O şimdi “Rüyam gerçek çıktı” demekte…

Yakında Trump ile Brunson’un aynı kare içerisinde dünya medyasına fotoğraf verdiklerini görebiliriz gibime geliyor."

Serbest kaldıktan sonra ABD'ye dönen Brunson Beyaz Saray'da ağırlanmıştı. Trump'a ve yönetimine serbest bırakılması için teşekkür eden rahip, kameralar önünde Trump için dua etmişti.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

abdullah

Bu da evanjelik FETÖ sünün papazı/hahamı! AYnı usuller ha sümüklü Pensilvanyalı ha bu ...işleri gerçekte casusluk-siyaset-din maskeli faaliyet, başvurdukları yöntem RÜYA! dikkat et trumpu neocumlardan kurtarmak için saldık seni, bir daha yakalarsak MUCK MUCK!
 • Yanıtla

abdullah

yeni dünya kuruluyor, güçlü bağımsız Türkiye milli-yerli-dostların rüyası olduğu gibi, işte böyle evanjelik-siyonistlerin ise KABUSUDUR:)
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı