İmamoğlu'ndan 'Erdoğan'ı karşılamada bulunacak mısınız?' sorusuna cevap!

Dün mazbatasını alarak bugün ilk mesaisine başlayan Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin 'Cumhurbaşkanı İstanbul’a gelecek, karşılamada bulunacak mısınız?' sorusuna 'Benim devlet görevim neyse gereğini yerine getiririm, getireceğim.' sözleriyle cevap verdi.

18 Nisan 2019 Perşembe 14:11
İmamoğlu'ndan 'Erdoğan'ı karşılamada bulunacak mısınız?' sorusuna cevap!

Dün mazbatasını alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk mesaisine başlarken basına açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, ilk cümlelerinde "Bugün bismillah diyoruz hayırlısıyla güzel hizmetlerimize başlayacağız." dedi.

'Erdoğan'ı karşılamada bulunacak mısınız?'

Açıklamalarının ardından gazeteciler İmamoğlu'na 'Cumhurbaşkanı İstanbul’a gelecek, karşılamada bulunacak mısınız?' sorusunu sordu. 'Devlet görevim neyse gereğini yerine getireceğim' diyen İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı İBB'ye davet edeceğini söyledi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe 14:11

YORUM YAZ

 • SiccinSiccin1 ay önce
  ADAM SURİYELİLERİN BELEDİYE BAŞKANI DEGİLKİ 16MİLYONUN BAŞKANI ERDOĞAN DA ONLAR DAN BİRİ KARŞILAYACAK TÂBİ
 • ParsPars1 ay önce
  KorSan c baskani muhursuz oy saibeli yle neyi karsila ya can sen itibari ni golge leme mesrulasma pesinde dir muhursuz gecersiz saibeli oy la korsan cumhurbaskani yeni den cumhurbaskani secimi yapilsin
 • CeloCelo1 ay önce
  Ha ha, buradaki nefret hat safhada!
 • keremkerem1 ay önce
  Reisi onun yanında görmek istemiyoruz..14000 oyun çalındığını kendileri de kabul etti..Oyların %10 u sayıldı,%90 ı sayılsa hırsızlığı yolsuzluğu daha çok görürdük..
 • Gelenek görenek Gelenek görenek 1 ay önce
  Önceki yorumuma ek ,oy vermiyor olmam Sayın ERdoğan'ın Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı olduğu gerçeğini değiştirmez değiştiremez.Herkes yapması gereken neyse onu yapar.Devlette küslük olmaz.Daha Genç arkadaşlar hatırlamaya bilir yada görmemiş olabilir 80-90 yıllarda da gene siyasi çekişmeler vardı (Bu kadar sert değildi) ama devlette küslük olmadığını bir çok sefer göstermişlerdi.Merak etmeyin kimse devletin gelenek göreneklerine İstanbul gibi göz önü bir şehirde sırt çeviremez.O yüzden gene söylüyorum bu soruyu sormak gereksiz olmuş.
 • murat murat 1 ay önce
  AKİT GAZETESİNİ TAKİP EDEN BİR SÜRÜ (ÜLKE İNSANIMIZ DEĞERLERİYLE ALAKASI OLMAYAN) BİR CENAH VAR... PARDON AMA SİZİN BURADA İŞİNİZ NE! SİZ EN İYİSİ;SÖZCÜ, CUMHURİYET, KARAR V.S. GAZETELERİNİZE.. TC NİCKİYLE BURADA SALVOLAR YAPAMAZSINIZ..
 • aliali1 ay önce
  Yorumlarda bazı arkadaşlar çalmaktan eserlerden bahsetmiş Çalmak kimlerin fıtratında var onu o arkadaşlar daha iyi bilir ayrıca yapılan eserleri ak parti babasının cebinden yapmıyor sonuçta bizim paramızdan yapıyor ve de bi okadarda götürüyor bilmem anlatabildimmiAyrıca Ekrem İmamoğlu adam gibi adam Geleceğinb Reisi vede bunu Reis kendi eliyle doğurdu Bunun önüne asla geçemez Allah yar ve yadımcısı olsun
 • serdarserdar1 ay önce
  Turkey is not a BANANA REPUBLIC.Muz cumhuriyetimi burası.Devlet gelenekleri görenekleri vardır ve bunlar neyse uyulur sormaya bile gerek yok.
 • BozokBozok1 ay önce
  Uyan tc rumuzu ile yorum yazan bizabs kalintisi bari tc yi kullanma senin tc ile alakan yok sen eminim turkde degilsin. Sen pravaktorsun devamli yorumlarini ayni tarzdayapiyorsun senin soy kutugune bakma imkaniolsa da gorsek. Reis dusmanligin o zaman cikar.
 • t.şahint.şahin1 ay önce
  uyan tc...rumuzlu  kendine gel..
 • Asil Asil 1 ay önce
  Onun yanına gidipte oralarda çevre kirliliği yapma
 • Sıradam bir vatandaşSıradam bir vatandaş1 ay önce
  E...k gibi hemde
 • ayşe gülayşe gül1 ay önce
  ak partinin yaptığı eserlerin açılışına asla davet etmeyin bunları üzülürüm.
 • kalelikaleli1 ay önce
  çok büyütmeyin.bb başkanı olmuş.o kadar.nedir bu adamı havalara çıkardınız.sizden fazla abartan var mı acaba.ne gereği var kardeşim.
 • avbavb1 ay önce
  çalmayacağına dinin imanın namusun üzerine yemin et o zaman inanırım.
 • ÖmerÖmer1 ay önce
  Mecbur ne yapacak ki başka ...
 • uyan tcuyan tc1 ay önce
  ben yerinde olsam kendini beğenmiş reis kasıntısını hiç davet etmez karşılamazdım. göz boyayan 25 kuruşluk naylon parti akp vede başkanı tayyo. ha chpkk iyim al birini vur diğerine. zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır.chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir.
 • işlemişlem1 ay önce
  çokda fifi...gelse negelmese ne..bizim için yok hükmündedir bu münafık
 • SelimSelim1 ay önce
  Kuzu kuzu hemde.
 • IsmailIsmail1 ay önce
  Erdoğan sık sık Saraçhane'ye geliyor, davet edecek misiniz? sorusuna "Kesinlikle davet edeceğim. Bu ülkenin her makamı, her kişisi buraya davet edilmelidir. Bir arada iş üretmeliyiz. Bizden kimse partizan bir dil beklemesin. Biz bu şehri barıştırmaya geliyoruz" yanıtını verdi.Haberi oldugu gibi vermek herkeisn tarzi olmuyor tabi, bunu yapabilen var yapamayan var
 • HaticeHatice1 ay önce
  Ya.ak eli mahkum belki sahte sevgi gosterisiyle kucaklamak bile isteyip onu gosteris icin cumle aleme gostermeye calisir aslinda binali bey icin boylesi daha hayirli oldu onun sessiz sakin hizmet edecegi bir gorev alir no problem gercek problem ise kafirlerin ulkemizin bolunmesi icin tezgahi beni kaygilandiriyor secimde nasil tezgah kurdularsa simdide tezgah kuruyorlardir sahsen bir vatandas olarak kaygiliyim
 • mehmet akmehmet ak1 ay önce
  siz neyin kafasını yaşıyorsunuz kardeşim kendiniz zannetmeyin herkesi,o sizler gibi,erdoğan gibi kindar ve öfke kusmaz,makamının ve görevinin geğei ne ise onu yapar,ama sizler gibi asla yalakalık yapmaz
 • zülfikar Hayberzülfikar Hayber1 ay önce
  helal olsun hemşehrime ülkeyi germiyor çalışsın başarılı olursa yeniden seçilsin olmazsa gider
 • Cevat Cevat 1 ay önce
  Kripto suratsiz insallah icki icerken bogulup geberirsin....
 • mahoagamahoaga1 ay önce
  Zır-Zır-Oğlu emziği alınca havaya girdi, sanki şaibeli sonuç karara bağlanmış ve kesin kazanmış gibi!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Mayıs 2019