İKDER, 12 ülkeden 400 katılımcıyı ağırlayacak

İKDER tarafından her yıl düzenlenen Uluslararası İslam ve Ekonomi Sempozyumu, yarın İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde başlayacak.

07 Aralık 2018 Cuma 15:59
İKDER, 12 ülkeden 400 katılımcıyı ağırlayacak

İstanbul İktisatçılar Derneği (İKDER) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası İslam ve Ekonomi Sempozyumu bu yıl 10. defa kapılarını aralıyor.

12 ülkeden 400’den fazla akademisyen, bürokrat ve sivil toplum kuruluşu temsilcisinin katılacağı sempozyum yarın İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde başlayacak.

AK Parti Genel Başkan Vekili  Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Yardımcısı Nurettin Nebati, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak ve İKDER Başkanı Mustafa Bolat’ın açılış konuşmalarını yapacağı sempozyumda 6 farklı oturum düzenlenecek. Sempozyum , 9 Aralık Pazar Akşamına kadar devam edecek.


Yeni Akit Gazetesi

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 07 Aralık 2018 Cuma 15:59

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019