• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hıncal Uluç evli adamla basılan Ece Erken'i RTÜK'e şikayet etti: Yaptığı zina ve suç!

Gazeteci Hıncal Uluç, evli olan iş adamıyla ilişkisi ortaya çıkan sunucu Ece Erken'i RTÜK'e şikayet etti. Uluç “Yaptığının adı hem yasalarımızda, hem inançlarımızda zina ve suç.” dedi.

2020-02-27 15:15:00 - 2020-02-27 16:34:08
Hıncal Uluç evli adamla basılan Ece Erken'i RTÜK'e şikayet etti: Yaptığı zina ve suç!

Sunucu Ece Erken'in Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı.

Skandal savunma

Skandalı canlı yayında itiraf eden Erken, "Ortada yasak bir şey yok, herkes biliyor" savunmasını yaptı.

Tepki çeken olaya ilişkin bir yorum da gazeteci Hıncal Uluç'tan geldi.

Uluç: Yaptığı zina ve suç!

Sabah Gazetesi'ndeki yazısında Ece Erken'in skandalına değinen Uluç, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'e "Halkın manevi değerlerini" tarif edin, sorusunu yönelterek, "Ece Erken, Beyaz TV kanalındaki kendi sunduğu programda 'Evli ve iki çocuklu bir zengin adamla' birlikte yaşadığını açıklamış. Oysa, yaptığının adı hem yasalarımızda, hem inançlarımızda (İslam, Müslüman, Yahudi olun fark etmez, hepsinde) zina ve suç. Suçu teşvik etmek ise Türk Ceza Kanunu'nda bile suç. O zaman Sayın Şahin, Ece Erken'in yaptığı iş, bana tarifini hala yollamadığınız sizin manevi değerlerinize uygun mu düşüyor?" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

HASAN

BU RTÜK MÜ KÖRKÜTÜK MÜ BUNDAN HINCAL ULUÇ BİLE CEVAP ALAMADIYSA KAPATIN GİTSİN KARDEŞİM İŞE YARAMAYAN BU YERİ,HERKES BAŞININ ÇARESİNE BAKSIN...
 • Yanıtla

ozelimol-bdn

Hıncal uluç haklı aslında, Haklı olmasına haklı da ortada rtük denen bir garabet var Adı olan ama ilkesi ve görevi olmayan bir kuruluş var, televizyonlar türk aile yapısını tahrip etmek için yarışıyor adeta...Benim beş yaşında torunum Yeni başlayacak olan öğretmen adlı dizinin fragmanını izledikten sonra Ben okula gitmeyeceğim gidersem de öğretmeni öldrüeceğim demeye başladı,,Bu ve bunun gibi şeyleri görmüyormu bu olmayan rtk ün üyeleri.???
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı