• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Herkes bir bir safını tutuyor: T24 yazarı Kabe'ye hakaret eden alçakları seçti

Yeniakit Publisher
2021-01-31 21:05:00 - 2021-01-31 21:13:22
Herkes bir bir safını tutuyor: T24 yazarı Kabe'ye hakaret eden alçakları seçti

LGBTİ'li sapkınların Müslümanların kutsalı Kabe-i Muazzama'ya yönelik hadsiz hakareti sonrasında herkes birer birer safını belli etti. T24 yazarı Pınar Doğu da 'Gökkuşağını silemezsiniz' dedi.

T24 yazarı Pınar Doğu, 'Gökkuşağını silemezsiniz' başlıklı bir yazı kaleme aldı. Doğu, Müslümanların kutsalı Kabe-i Muazzama'nın görselini ayaklar altına alarak büyük saygısızlığıa imza atan sapkınlara destek vererek, "LGBT'ler hep vardı ve var olacaklar. LGBT olmak hastalık değildir, anormallik değildir, sapkınlık değildir. LGBT ve Trans bayrakları legaldir. LGBT hakları insan haklarıdır." dedi.

'Türkiye'de güvende değiller'miş!

Müslümanların kutsalına hakaret toplumun sinir uçları ile oynayan azgınların hedef gösterildiğini iddia eden T24 yazarı, şunları yazdı:

"Gerçek ya da anonim hesaplar LGBT'leri hedef göstererek hakaret, küfür ve tehdit içerikli paylaşımlarda bulunuyor. İtibar suikastinin de ötesinde bir taarruz bu. Kuru gürültü değil. Dünyanın hiçbir yeri LGBT'ler için çok güvenli olmadı hiçbir zaman belki ama Türkiye'de hayatları pamuk ipliğine bağlı."

'Fiziksel şiddete maruz kalıyorlar'mış!

"Ömürleri boyunca psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kalıyorlar, sürekli öldürülme riskiyle yaşıyorlar ama eşitlik mücadelesinde en çok yalnız bırakılan, hak hiyerarşisinde sona kalan grup onlar. Bugün onların en dezavantajlı grup olduklarını söylersek yanlış olmaz. Üstelik örneğin, hem eşcinsel, hem Kürt, hem solcu birinin varlık ve söz alanı iyice daraltılmıştır."
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mustafaoglu

Yani Meyve veren ağaçlar,elbet taşlanır diye Attığınız taşlara, göz mü yumalım yani "LGBT" denilen, üç beş sapık ibneye Kıbleme yan bakana, gül mü atalım yani Erkeklikten utanıp, cins değişen sapıklar Lüt kavmı artıkları, Pompei`ye yakınlar Haddinizi aşmayın ,ey çukur yaratıklar Kabem yere atana, düz mü bakalım yani İsläm hayat nizamı, karşıdır sapıklığa Şehitlerin üstünde, yapılan alçaklığa Gereken yapılmasa, bunca soytarılığa Dinimize çatana, ip mi takalım yani Mustafaoğlu

Ali

Allah bunlarin tümünü bir an önce islah eylesin islahlari mümkün degilse. Allah kahri perisan eylesin insallah.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23