• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hemşire alımları 2019 sözleşmeli kamu personel alımı ilanları

Hemşire alımı haberleri: Hemşire alımı ilanları, hemşire alımı sözleşmeli iş ilanları Sağlık Bakanlığı ve üniversite hastanelerinde çalışmak isteyen hemşireler tarafından sorgulanmakta. En son ve güncel hemşire alım ilanları Basın İlan Kurumu üzerinden yayınlanmakta. Sözleşmeli kamu personel alımı ilanlarına göre, Çukurova Üniversitesi Hemşire alım ilanı yayınladı. Peki hemşire alımı başvuruları ne zaman? Hemşire alımı başvuru şartları neler? Hemşire alımı başvuru tarihleri nedir? İşte kamu üniversite sözleşmeli hemşire alım ilanlarına ilişkin detaylar.

Yeniakit Publisher
2019-11-19 09:30:00 - 2019-11-19 09:33:40
Hemşire alımları 2019 sözleşmeli kamu personel alımı ilanları

Hemşire alımı ilanları, hemşire alımı sözleşmeli iş ilanları Sağlık Bakanlığı ve üniversite hastanelerinde çalışmak isteyen hemşireler tarafından sorgulanmakta. En son ve güncel hemşire alım ilanları Basın İlan Kurumu üzerinden yayınlanmakta. Sözleşmeli kamu personel alımı ilanlarına göre, Çukurova Üniversitesi Hemşire alım ilanı yayınladı. Peki hemşire alımı başvuruları ne zaman? Hemşire alımı başvuru şartları neler? Hemşire alımı başvuru tarihleri nedir? İşte kamu üniversite sözleşmeli hemşire alım ilanlarına ilişkin detaylar.

Hemşire alımı başvuru şartları neler?

- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

- Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2018 KPSSP3 puanı esas alınacaktır.

- Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” Hükmüne uygun olması,

- Aranılan Nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeyinden mezun olmak

- Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekmektedir.

- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Sözleşmeli hemşire alımı başvuru belgeleri neler?

1. Başvuru formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır.)

2. Nüfus cüzdanı fotokopisi

3. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin onaylı fotokopisi (e-devlet Çıktısı Kabul Edilecektir.)

4. 1 Adet fotoğraf

5. 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi

*Başvuruda bulunacak adayların, bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde yukarıdaki belgeleri tamamlamak suretiyle; Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz. Yapılmış ise iptal edilir.

Sözleşmeli hemşire alım başvuruları ne zaman?

Başvuru Başlangıç Tarihi : 19/11/2019

Son Başvuru Tarihi : 03/12/2019 Mesai Bitimine Kadar.

- Başvuru tarihinden sonra yapılan müracaatlar ile istenilen belgeleri eksik getiren ve nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

- Başvurular incelendikten sonra, adayların isimleri KPSS puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı adayların isim listesi www.cu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Kontenjan sayısı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazanan atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırasıyla çağırılacaktır.

- Atanmaya hak kazanan aday, sonuçların ilan edilmesinden itibaren 5 iş günü içerisinde istenilen belgeler ile Çukurova Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı, İşçi Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri teslim etmeyen ve müracaat etmeyen adaylar hakkını kaybetmiş sayılır.

- Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

-  İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir.

İlan detayları için tıklayınız

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23