• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

HDP'li Fatma Kurtulan'dan iğrenç iftira! AK Partili Özlem Zengin haddini bildirdi

TBMM Genel Kurulu'ndaki 2020 Bütçe görüşmelerinde, HDP'li Fatma Kurtulan ile AK Partili Özlem Zengin arasında "bölücü" ve tecavüzcü "polemiği" yaşandı. HDP'li ismin iğrenç iftiralarına, AK Partili Özlem Zengin'den tokat gibi cevap geldi.

Yeniakit Publisher
2019-12-12 07:16:00 - 2019-12-12 07:45:47
HDP'li Fatma Kurtulan'dan iğrenç iftira! AK Partili Özlem Zengin haddini bildirdi

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç Başkanlığı'nda, Adalet Bakanlığı Milli Savunma Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlıklarının 2020 Mali Yılı Bütçesini görüşmek üzere toplandı.

HDP'li Kurtulan'dan iğrenç sözler

HDP Grup Başkanvekili Fatma Kurtulan, "Afrin'de şu an kadınlar satılıyor ve Kürt kadınları tecavüze uğruyor. Hayır elinizi uzatmayın. Oradaki 'Milli ordu' dediğiniz, maaş aktardığınız tecavüzcüler üzerinden bu yapılıyor" ifadelerini kullandı.

Sadece Kürtlerin temsilcisi değilsiniz

Kurtulan'ın sözlerine tepki gösteren AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, söz alarak şunları kaydetti:

"Burası Türkiye Büyük Millet Meclisi hatırlatırım. Türkiye'deki oy vermiş insanların özgür iradesini temsil ettiğini hatırlatıyorum. Kürtlerden başka ağzınıza hiç kimseyi almıyorsunuz. Anayasal olarak siz sadece Kürtlerin temsilcisi değilsiniz. Bu memlekette yaşayan herkesin temsilcisisiniz. Bize kimse 'tecavüzcü' diyemez, bu ülkenin Bakanlarına hiç kimse 'bölücü' diyemez. Bu ülkenin Adalet Bakanına, Milli Savunma Bakanına siz 'bölücü, terörist' diyemezsiniz."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vatanperver

Bunca hakarete hainliğe rağmen hala konuşabiliyor ya bu yüzsüzler askere ve millete hakaretten dava açilmali idam edilmeli sürgun edilmeli bunlar bir kuruş bile verilmeli milletle dalga geçiyolar resmen m vekilleri de gösteriş yspiyo anca sözde kavga ediyolar sonra beraber yemek yiyolar dostlar işte gorsun popo buyutuyolar otur ye yat ehli olanlar degil parasi olan vekil Allahim sen bize aci
 • Yanıtla

İskender1a*

fatma kurtalan önce dağdaki alçak hain kocasını indirsin,kendisi kürt deyil Lânetlilerden ! alnındaki yazıdan tanıyoruz. Kaybettikleri terörist bir ihanetin acısını dile getirdi,abd'li görevli söyledi" kürtlere size devlet kuracağız demedik,Türkiyeye karşı size yardım vaad etmedik" . Şanlı ordumuz ve Aziz milletimiz kainatın sigortasıdır. 5000 yillık kahramanlık destanlarımızı dağlara taşlara yazmışız,okuyabilirsiniz ! ya siz sürüngen yilanlar nereden çiktınız ??? sizin hahamlarınızın devrat kaynaklı tespit'i 06.02.2022 de LANETLİ yahudi çetenizin sonu !!! ******************* ' AĞLAYİN
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23