HDP'li belediyeler, LGBT'li sapkınlarla toplumu ifsad ediyor

Her fırsatta Türk toplumunun ahlaki değerlerine saldıran TMMOB, "Kadın Kurultayı" adı altında aralarında Mardin’in de bulunduğu farklı şehirlerde HDP’li belediyelerin desteğiyle "LGBT etkinliği" gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

13 Haziran 2019 Perşembe 16:35
HDP'li belediyeler, LGBT'li sapkınlarla toplumu ifsad ediyor

Mardin'de halkın ısrarlı bir şekilde karşı çıktığı için her defasında iptal edilen LGBT sapkınlığı etkinliği, bu kez HDP’li Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) tarafından düzenlenmek isteniyor.

Soros destekli bazı eşcinsel dernekler üzerinden yürütülen ifsat projeleri, Türkiye’de sapkın lezbiyen, gay, biseksüel ve translar (LGBT) eliyle yürütülüyor.

LGBT'li sapkınlar, ahlaki değerler başta olmak üzere insanları ifsat etmeye yönelik projeleri yaygınlaştırmak için son yıllarda farklı kurumları da kullanmaya başladı.

Özellikle son birkaç yıldır Mardin’de de ifsat projelerini hayata geçirmek isteyen LGBT'li sapkınlar, farklı dernekler adı altında etkinlikler düzenlemek istiyor.

Ancak her defasında Mardinlilerin ısrarla karşı çıktığı bu etkinlikler, yetkililer tarafından iptal edildi.

En son 18 Kasım 2017 tarihinde, Bianet'in yürüttüğü KAOS GL sapkınlarının destekleyerek içinde yer aldığı "Toplumsal Cinsiyet Odaklı Habercilik Projesi" adı altında düzenlenmek istenilen "Eşcinsellik" etkinliği, yoğun tepkiler üzerine iptal edilmişti.

Şimdi ise Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), "Kadın Kurultayı" adı altında aralarında Mardin’in de bulunduğu farklı şehirlerde İl Koordinasyon Kurulları aracılığı ve HDP’li belediyelerin desteğiyle "LGBT etkinliği" gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

TMMOB’nin etkinlik takvimine göre, 15 Haziran’da Mardin’de, 16 Haziran’da Diyarbakır’da, Van’da ise 29-30 Haziran’da "Yerel Kadın Kurultayı" adı altında programlar düzenlenecek.

Mardin’deki ifsat programının, HDP’li Büyükşehir Belediyesine ait Gençlik Merkezinde düzenleneceği duyuruldu.

Hatırlanacağı üzere, her fırsatta LGBT’lilerin savunuculuğuna yapan HDP’nin İstanbul kadın milletvekili adayları LGBT Hakları Sözleşmesi’ne imza atmış, eşcinsel olan Barış Sulu’yu Eskişehir milletvekili adayı göstermişti.

Allah’ın Kur’an-ı Kerim'de lanetlediği ve Lut Kavmi'nin helakine neden olan eşcinsellik etkinliklerine şiddetle karşı çıkan Mardinliler, kentin adının ahlaksızlıkla anılmasını istemediklerini ve yetkililerden programın iptalini istediler.

(İLKHA)

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Haziran 2019 Perşembe 16:35

YORUM YAZ

 • kuntakintekuntakinte3 ay önce
  siz gazetecisiniz bu yorumu ekleyin suç duyurusunda bulunun niye mi bi defa türk toplumunda bu ahlaki bir suç tur ve ölümüne infial yaratacak şekilde terör suçudur hedefi aile yapısı ve devamında masum toplumdur illa bomba silah olması gerekmez butoplumda ağır şekilde infial panik korku endişe yaratır üstelik destekleyen parti ve partiler chpkk dır hdp törör desteklidir tabi ki toplumda infial yaratacak her olgunun arkasında olacaklar Ey AK parti uyumada çıkar şu yasayı bu oluşumlar Ataizm dernekleri vs topluma zarar veren dernek vakıf cemaat yapıl anmalarını hepsini pkk dhkpc vs ne varsa aynı şekilde yargıla yoksa bu toplum bitiyor yarın sizin çocuklarınızda torunlarınızda çoğunluğa uyarak VELEVKİ İBNEYİZ diye aleni yayın yapacak bilesiniz mezarda ah edip kemikleriniz sızlayacak ben kimmiyim acı geldi ise yazdıklarım dost acı söyler miş
 • bir garipbir garip3 ay önce
  bunlar chp nin hdp iyi partinin can doslari,,chp böyle toplum istiyorahlaksiz toplum bunlarin isinegelir ,,cunku bunlar dan baska bir seybeklenmez cunku tarihleri sabikali
 • osman kayaosman kaya3 ay önce
  SÜREKLİ AYNI RESMİ PAYLAŞIP DURUYORSUNUZ EYY AKİT NEYİN PEŞİNDESİN
 • DikkatDikkat3 ay önce
  Devlet nerede.. sn Erdoğan bu meseleye bi el atmalıdır.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019