• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

"Hanım koleksiyonu" yapanları değil açıklayanı kovdu! Kirli çamaşırları ortaya dökünce Akşener devreye girdi

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay'ın, eski başkanın ekibinin kirli çamaşırlarını ortaya dökmesi nedeniyle istifasını isteyen Meral Akşener, özür dileme çağrısı da yaptı.

Yeniakit Publisher
2022-05-26 18:34:00 -
"Hanım koleksiyonu" yapanları değil açıklayanı kovdu! Kirli çamaşırları ortaya dökünce Akşener devreye girdi

İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Ömer Ay, yaptığı bir konuşmada eski Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve iş ortakları hakkında iddialar öne sürdü.

Açıklamalarında eski başkanın birlikte çalıştığı kişilerin eşlerini boşadıklarını belirten Ömer Ay, bel altı ifadeler kullandı.

Brezilya dizisi göndermesi yapan Ömer Ay'ın söylemlerine yukarıdan müdahale geldi.

Skandala adları karışanları değil açıklayanı gönderdi: Özür dile, istifa et

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İl Başkanı Ömer Ay'ın açıklamalarından dolayı özür dilemesini ve istifa dilekçesini yazmasını istedi.

"Hanım koleksiyonu yapıyorlar"

Ay'ın görevden istifasının istenmesine neden olan açıklamalarda şu ifadeler yer aldı:

"Belediye çalışanlarının, Hasan Ünver'in iş ortaklarının dördü de hanımlarını değiştirdiler. Dördü de eski hanımlarını boşadılar. Yeni hanımlar aldılar. Genelde sekreterlerini aldılar. Şimdi büyük bir ilçemizin belediye başkanı ile şoförü Yıldız isimli bir kızı paylaşamıyorlar. WhatsApp'tan yazışmalarını Twitter'da okumuşsunuzdur. Yıldız'ı belediye başkanı mı kahve içmeye götürecek, Halil mi götürecek tartışıyorlar. Artı il özel idare başkanımız dördüncü veya beşinci hanımını aldı. Adeta hanım koleksiyonu yapıyor. Brezilya dizisine çok uygun bir partiyle karşı karşıyayız."

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Güney Doğulu

Aile Bakanımız nerede? Bu bir ihbardır...

kafkasyalı

reziller partisi ne beklenir ki!insanların anasına bacısına aleni milyonların gözü önünde küfreden rezil vekili halen partisinde tutan bir basiretsiz liderden ne hayır gelir.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23