• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Halkbank internet şubesi

Halkbank şubeleri. 1938 yılında esnaf ve sanayiciyi desteklemek amacıyla Halkbankası kuruldu. Kamu bankası olan Halkbank, yurt içinde yüzlerce şubesi olduğu kadar yurt dışında da temsilcilikleri vasıtasıyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Peki Halkbank internet şubesi ile hangi hizmetler yapılır? İşte, Halkbank internet şubesi hizmetleri.

Yeniakit Publisher
2020-09-20 14:10:00 - 2020-09-20 14:12:04
Halkbank internet şubesi

Kamu bankası olan Halkbank, üzerinden işlemlerinizi kolay ve güvenli şeklide masraf ve komisyon ödemeden 7-24 gerçekleştirme imkanına Halkban internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Peki Halkbank internet bankacılığı, Halkbank internet şube, Halkbank internet bankacılığı şifre alma, Halkbank internetten hesap açma, Halkbank internet bankacılığı şifre nasıl alınır? İşte Halkbank internet bankacılığı detayları.

Halkbank internet bankacılığı şifre nasıl alınır?

Kamu bankası olan Halkbank hizmetlerine daha kolay ulaşabilmek için Halkbank internet şifresi almak isteyenler Halkbank internet şifresi nasıl alınır? Sorusunu sormakta. Halkbank İnternet şifresi almak için ilk yapılması gereken,  www.halkbank.com.tr internet sitesine giriş yapmaktır. Halkbank sitesine giriş yaptıktan sonra sitenin en üst kısmında bulunan İnternet Şubesi sekmesi tıklanır. Halkbank, kurumsal parola al, Halkbank bireysel, güvenlik seçeneklerinden hangisi tıklanacaksa o tıklanır. Halkbank internet şubesi girişi yapmak için internet şubesi seçeneklerinden kurumsal ya da bireysel sekmesi tıklanı. 

İnternet şube giriş yapmak için TC kimlik numarası ile birlikte parola girilerek ve internet şube seçilerek giriş yapılır.

Halkbank parola nasıl oluşturulur?

Halkbank parola oluşturmak için Halkbank internet sitesine giriş yapılır. Halkbank parola oluşturmak için tıklayınız.

Açılan kısımlarda ilk başta kart tipi bilgileri doldurulur. Bilgiler doldurulduktan sonra devam butonuna tıklanır ve şifre kısmındaki bilgiler de yine tamamlanır. Sonraki adımlar ise kart doğrulama, parola oluşturma ve başarılı parola adımları olacaktır.

Halkbank İnternet Şubesi hizmetleri neler?

Halkbank İnternet Şubesi üzerinden hangi işlemler yapılır? Halkbank İnternet Şubesi üzerinden pek çok hizmet yapılmakta. İşte Halkbank İnternet Şubesi hizmetleri listesi.

Halkbank kart işlemleri

Halkbank kart işlemleri üzerinden müşteriler çok sayıda hizmeti yerine getirmekte.

Kurumsal Halbank internet şubesi hizmetleri neler?

Normal kullanıcı hizmeti: Tüm işlemlerinizi tek bir kullanıcı üzerinden yapabilirsiniz.

Hesap bakiyesi ve hesap görüntüleme: Firme bankacılık işlemi gerçekleştiremez, sadece hesap hareketlerini görüntüleyebilir.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23