• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Hakkı söyleyen İhsan Şenocak hoca efendiye laikçi linci!

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın ortalıkta dolanan baldır bacak fotoğraflarının ardından, "İslamın kızı! Sen oyun alanlarının değil, imanın, iffetin, ahlakın, hayanın, edebin sultanısın" diyen Fıkıh Doktoru İhsan Şenocak, laikçiler tarafından sosyal medyada linç edildi.

Yeniakit Publisher
2021-07-26 12:50:00 -
Hakkı söyleyen İhsan Şenocak hoca efendiye laikçi linci!

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları B Grubu ilk maçında Çin'i 3 - 0 mağlup etti.

Galibiyetin ardından kadın voleybol takımının gayri ahlaki görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı.

Yayılan görüntülerin ardından, görevi Ahkam-ı Şer'iyyeyi bildirmek olan Fıkıh Doktoru İhsan Şenocak, sosyal medya hesabından önemli bir duyuru yaptı.

Şenocak, “İslam’ın kızı! Sen oyun alanlarının değil, imanın, iffetin, ahlakın, hayanın, edebin sultanısın; sen 'burnunu göstermekten utanan' anaların evladısın. Ekranlara ve sakallı ağabeylerinin popüler kültürün kurbanlarına 'sultan' demesine aldanmayasın! Umudumuz da duamız da sensin!” diye yazdı.

İhsan Şenocak’ın sözleri Müslümanlar tarafından büyük beğeni aldı. Ancak İslam’a alerjisi olan laikçi azgın azınlık, Şenocak’ı linç etmeye kalkıştı.

Laikçilerin linç girişiminin ardından bir paylaşım daha yapan hoca efendi, “İfademde tek cümlelik bir hakaret yok. İslam’ın kızına ne olması ve olmaması noktasında bir çağrı var. Sermayesi "küfür" olan ahlak yobazlarıyla hukuk önünde tek tek hesaplaşacağım. Sizin keyfinize göre değil İslam’a göre konuşacağım. Dinime sövenle hesaplaşmadan canımı alma ya Rabbi!” paylaşımı yaptı.

İhsan Şenocak’ı eleştiren ahlak yoksunlarının, yaklaşık 100 yıldır Müslümanlara söylenen ezbere eleştirilerle ve hakaretlerle konuşmaları da ayrıca dikkat çekti. Ahlak yobazlarının çıplaklığı modernlik olarak nitelemeleri, 100 yıldır bir arpa boyu mesafe kaydedemediklerini gözler önüne serdi!.. 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mahmut yılmaz

İyiliği emredip kötülüğü nehyetmezsek başımıza gelecek musibetlere hazır olalım hocamdan Allah razı olsun. Erdoğana oy veren bisi olarak Erdoğanı da kınıyorum beş dakika geçmeden tebrik etti çok üzüldüm kızların hali ortada.
 • Yanıtla

Bir Zamanlar Kıbrıs

Kadın voleybolu hokkabazlıktır
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23