Seçim 2019 Sayfası

Gizli tanık anlattı... Tüm pislikler ortaya döküldü

Adnan Oktar ve suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma tüm hızıyla sürerken, bu kirli yapıya ilişkin detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

13 Temmuz 2018 Cuma 21:02
Gizli tanık anlattı... Tüm pislikler ortaya döküldü

Adnan Oktar ve suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma tüm hızıyla sürerken, bu kirli yapıya ilişkin detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Oktar'ın kedicikleri arasında bulunan bir gizli tanık tüm her şeyi en ince ayrıntılarına kadar anlattı. İşte gizli tanığın Oktar ve örgütü ile ilgili anlattığı kan donduran ifadeler...

O DÖNEMDE YAŞADIKLARINI AYRINTILARIYLA ANLATTI

Daha önce Adnan Oktar ve adamları hakkında açılan, ancak 2013'te zaman aşımından düşen davanın dosyasındaki "Gizli Tanık" ifadeleri örgütün o dönemdeki faaliyetlerine de ışık tutuyordu. Bu soruşturmada "3 Numaralı Gizli Tanık" olarak ifade veren bir mağdur, Adnan Hoca grubunun içinde kaldığı dönemde yaşadıklarını bütün ayrıntılarıyla anlatıyor.

"TELKİNLERE İNANDIM"

İfadelerdeki detaylar yapılanmanın içindeki çarpık ilişkileri ve yapının nasıl işlediğini ortaya koyuyor. Örgüte çocuk yaşta girdiği anlaşılan ve örgüt içindeki 40'tan fazla kişiyle ilişkiye girdiğini söyleyen gizli tanığın ifadeleri adeta kan dondurdu. İşte o ifadeden bazı bölümler:

"ÇIRILÇIPLAK İBADET!"

"16 yaşımdayken, sonradan Adnan Hoca grubundan olduğunu öğrendiğim bir şahısla tanıştım. Bana dini telkinlerde bulundu, ibadet etmem gerektiğini ve bu ibadeti herkes tarafından bilindiği şekilde değil de günde iki vakit; sabah akşam ikişer rekât halinde ve her rekâtta birkaç kelime söyleyerek yapabileceğimi söyledi. Hatta çırılçıplak da yapabileceğimi söyledi."

"TELKİNLER SONUCU..."

"Bana mantıksız gelmişti ama yapılan telkinlerle ben de buna inanmaya başladım. Kısa bir süre sonra beni grubun diğer üyelerinin de kaldığı evlere götürmeye başladı. Erkek arkadaşımın telkinleri sonucunda kendisinin grubundaki diğer arkadaşlarıyla birlikte olmamın sevap olacağına inanmaya başladım."

"HASTALIK KAPTIM"

"Bu dönemde arkadaş grubunun üyesi olan A.T, A.A, A.Ç, A.A.B, A.A, A.K, B.B, B.Y, B.S, H.A, C.Y, C.G, E.E, F.T, F.K, H.E, İ.T, K.K, M.M, M.D, N.A.K, N.N, O.B, U.Z, Ö.B, A.S.E, S.U, S.A, S.S, S.K, S.M, T.K, U.S.T adlı şahıslarla çeşitli şekillerde ilişkiye girdim. Bu ilişkiler sebebiyle cinsel hastalıklara yakalandım. Tedavi gördüm. Bu hastalıklara diğer bazı kızlar da yakalanmıştı. Doktor bu hastalığın sebebini çok eşlilik olarak açıklamıştı.

"CARİYE EVİNDE KİTAP, KARDEŞLER EVİNDE İLİŞKİ"

"Grubun içinde 'Cariye' olarak bilinen kızların evine gidip gelmeye başladım. 'Abi' olarak nitelendirilen Adnan Hoca'nın yazdığı iddia edilen kitaplar sürekli okutuluyordu. 'Kardeşler' olarak nitelendirilen grubun evlerinde de sürekli ilişkiler oluyordu. Buradaki B.G, T.A.T, D.A, Ç.Y, S.S, B. ve İ. adlı kızlar da aynı şeyi yapıyordu."

ERKEKLERLE İLİŞKİYE "HİZMET" MASKESİ

"Adnan Hoca'dan '100 senede bir gelen kurtarıcı' olarak bahsediliyordu. Erkeklerle ilişkilerin Kardeşler'e ve Adnan Hoca'ya itaatin bir gereği olduğu, bunun bir 'hizmet' olduğu ve karşılığının da öbür dünyada görüleceği söyleniyordu."

"BİZDEN AYRILAN CEHENNEME GİDER"

"Onların arasından ayrılanın da cehenneme gideceği söylenerek sürekli baskı yapılıyordu. Grup üyelerine ağırlığın cinselliğe değil dini bilgilere verilmesi gerektiğini söylediğimde Abi'nin (Adnan Hoca) bu konuları iyi bildiğini, sadece itaat etmem gerektiğini söylediler."

"LÜKSÜN CAZİBESİ..."

"Evlerdeki koltuklar genelde altın varaklı aynalar, plazma televizyonlar, şirketlerde de genelde deri koltuklar kullanılarak lüks ve cazip bir hava oluşturuluyordu. Özellikle yatak odalarında yatağın karşısında aynalı bir dolap olurdu. Kişinin kendi boyun bölgesi ve (bazı mahrem noktalarına) bakması haram kabul edildiğinden bu bölgelerin ancak aynaya bakılarak görülebileceği söyleniyordu."

"TEVRAT ANTALYA'DAN ÇIKACAK"

"Bir gün Ortadoğu'ya hâkim olunacağı, Antalya bölgesinden Tevrat'ın en eski halinin çıkacağı, bunun da bizim kutsal kitabımız ile aynı olacağı söyleniyordu. Kardeşler 'Abi'yi hayvanlarla konuşurken gördüklerini söyleyerek onu gözümüzde büyütmeye çalışıyorlardı."

"İNCEL BEL" KONTROLÜ VE...

"Evdeki 5 kişiyle birlikte Adnan Hoca'nın Vaniköy'deki evine gittik. Gitmeden önce kardeşlerden birisi bana açık dekolte bir elbise giyerek gitmemi söyledi. Ancak ben kapalı bir kıyafetle gittim. Adnan Hoca geldiğinde yine kardeşlerin telkiniyle ayağa kalktım. Adnan Hoca oturduğu yerden yanına çağırdı. Elleri ile bellerimizin inceliğini kontrol etti. Dudağımı eliyle aşağı yukarı ittirip ağzıma baktı. Kitaplarını okumamızı, kardeşleri dinlememizi, şirket işlerine yardımcı olmamızı söyledi. Bir kadın ve erkeğin yalnız oldukları zaman ilişkiye girmeleri yasaktı."

HERKESİN İÇİNDE...

"İlişki sırasında bir erkek odaya rahatlıkla girip çıkabiliyordu. Bizi ailelerimizden soğutmak için ailelerimizin 'münafık' olduğu söyleniyordu. Birinin tercih edilmesi gerekirse kendilerinin tercih edilmesi gerektiği ancak aileler tarafından para verilir ve bu paralar da 'Kardeşler' için harcanırsa ailelerin sevaba gireceği anlatılıyordu. 'Adamlık Dini' diye bir kitapları vardı. Bizim için ölçü bu kitaptı. Dış dünyayla temasa geçmeye başladığımda yaptığım şeylerin ne kadar korkunç şeyler olduğunu anladım. Bu şahıslarla irtibatı kestim."

Sabah

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 21:02

YORUM YAZ

  • SelcukluSelcuklu9 ay önce
    Allahin dini islamin hukumlerini beyenmeyip yeni din arayislarina giren herkesi dunyada zillet ve ahirette ates bekliyor. Butun bu hastalikli toplumu rejimin kendisi uretiyor yoneticilerde dolarin inisine cikisina bilmem kac ciplak rus turist gelip ekonomiye katki saglayacak diye avunup duruyorlar. İslama donus yoksa gerisi bos.
  • YavuzYavuz9 ay önce
    Adnanın, yargı ile ilişkileri araştırlmalı. Bu adama(!) Yargının desteği vardı vedahi yargıyı kullanıyordu. İdtediği kişiye dava açıyor ve kazanıyordu. Bakalım kasetlerden kaç savcı ve halimin görüntüleri çılacak.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019