THY- Euroleague

Gelin gelemedi damat tek başına düğün yaptı!

Diyarbakır'da yaşayan Suriyeli Dilxweş Osman, eşi Almanya'dan dönemeyince tek başına düğün yaptı. Dilxweş Osman, "Resmi bir düğün yapmasaydık bir araya gelemeyecektik" dedi.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 17:28
Gelin gelemedi damat tek başına düğün yaptı!

Diyarbakır’da yaşayan, ikisi de Suriyeli Dilxweş Osman (21) ve Wane İbrahim (18) evlenmeye karar verdi ancak bu süreçte genç kadın, ailesiyle Almanya’nın Münih kentine taşındı. Dilxweş Osman düğün hazırlıklarını tamamladığı halde, Wane İbrahim Türkiye’ye gelemeyince, düğünü gelinsiz yaptı. Düğününde gelin olmadan oynayan damat Osman, Almanya’da gelinlik giyen Wane ile cep telefonundan görüntülü konuştu.

TELEFONLA BAĞLANDI

Düğünün gerçekleştirildiği mekanda, gelin ile damadın salona indiği asansörden tek başına inen Dilxweş Osman, kendisini karşılayanlarla halay çekti. Düğün sırasında Münih’te olan Wane İbrahim ise gelinliğini giyerek, salona cep telefonu aracılığıyla görüntülü bağlandı. Telefonda görüntülü konuşan çift, en kısa sürede kavuşmayı ümit ettiklerini söyledi. Gelinsiz düğüne katılan yabancı misafirler ise şaşkınlık yaşarken, bir süre sonra durumun kendilerine anlatılması üzerine, eğlenceye katılıp, damatla beraber halay çekti.

Haber Tarihi: 16 Mayıs 2018 Çarşamba 17:28

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    18 Ekim 2018