Fransa yanıyor! ABD Başkanı Trump fena ti'ye aldı

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, Fransa'da yaşanan olaylara ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

08 Aralık 2018 Cumartesi 16:22
Fransa yanıyor! ABD Başkanı Trump fena ti'ye aldı

ABD Başkanı Trump Fransa genelinde Sarı Yelekliler tarafından düzenlenen protestolar hakkında Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Ti'ye aldı: Fransa'yı seviyorum

Donald Trump, Twitter hesabında, "Paris Anlaşması, Paris için pek de işe yaramıyor. Fransa'nın her yerinde protesto ve kargaşa var. İnsanlar doğayı koruma önlemi olarak üçüncü dünya ülkelerine büyük meblağlar ödemek istemiyor. 'Trump'ı istiyoruz' naraları atıyorlar. Fransa'yı seviyorum" notunu yazdı. 

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Aralık 2018 Cumartesi 16:22

YORUM YAZ

  • Oğuzsoylu Oğuzsoylu 3 ay önce
    Bizim REİS yazsaydı aynısını, içimizdeki şerefsizler vatan hainleri Fransadaki olaylarda Erdoğan'ın parmağı var diye Fransa''nin köpeği olmak için sıraya girerlerdi çünkü köpekli genlerinde var.
  • HafiHafi3 ay önce
    Bu sarı kafaya biz tahammül edemiyoruz amerikalılar buna nasil katlanıyor çok itici çok
  • ahmet yıkıcıahmet yıkıcı3 ay önce
    + kan dolaşımını hızlandırır aspirin etkisi yapar

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Mart 2019