• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fazıl Say AK Parti'yi hedef aldı! FETÖ'cü internet sitesi manşete taşıdı

FETÖ'cüler ve kendini muhalif olarak görenler bile Türkiye'deki orman yangınlarını fırsata çevirmek için devreye girdi. FETÖ'cü haber sitesi piyanist Fazıl Say'ın AK Parti'yi hedef alan açıklamalarını manşetine taşıdı.

Yeniakit Publisher
2021-08-05 02:00:00 -
Fazıl Say AK Parti'yi hedef aldı! FETÖ'cü internet sitesi manşete taşıdı

Zillet ittifakı ve FETÖ'cüler orman yangınlarından bile medet umar hale geldi. Piyanist Fazıl Say'ın AK Parti'yi hedef alan açıklamalarını FETÖ'cü site manşetine taşıdı.

FETÖ'cü sitede yer alan haber şöyle:

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, orman yangınlarını felakete dönüştüren iktidar partisi AK Parti'ye yönelik eleştirilerini sürdürüyor.

Türkiye’yi sarsan orman yangınları sonrası hükûmete yönelik eleştirileriyle dikkati çeken ünlü piyanist Fazıl Say yeni paylaşımlarda bulundu.

Say şahsi Twitter hesabında, “Kendileri inanıyor mu ‘Güçlü Türkiye’ deyimine? Pandemide en parasız, en zor günlerde, IBAN gösterilmişti üstüne! Hatırlıyor mu? Şu yangınlardaki beceriksiz duyarsız, aciz hali, paramızın erimesini, insanlarımızın küçümsenmesini? Anlıyor mu? Evet! Anlıyor! Yine de yapıyor, Neden?” diye sordu.

“Yapamıyorsa gidecek”

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) “sadece hükûmet” olduğunu vurgulayan Fazıl Say, şöyle devam etti

Ben bu milletin yanındayım, tüm dünyada, dürüstçe, sanatımla, elimden geldiğince; devletimin de yanındayım , Türk kültürünün dünyada savunucusuyum, hiçbiri yalan değildir.

Ama kardeşim sen de şunu kabulleneceksin; #AkpDevletDeğildir. Sadece hükûmettir. Yapamıyorsa gidecek!”

Kendileri inanıyor mu “Güçlü Türkiye” deyimine?

Pandemide en parasız, en zor günlerde, iban gösterilmişti üstüne! Hatırlıyor mu? Şu yangınlardaki beceriksiz duyarsız, aciz hali, paramızın erimesini, insanlarımızın küçümsenmesini? Anlıyor mu? Evet! Anlıyor! Yine de yapıyor, Neden?

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

yakup

Ne kadar lağım faresi varsa her felakette deliklerinden kafalarını çıkarıyorlar.Alcaklar.
 • Yanıtla

Kerim

Fazıl Say Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi müzisyenlerinden biridir. Yurtdışında da Türkiye’yi her zaman en iyi şekilde temsil etmiştir. Fikirleri de gayet objektif ve neden-sonuç ilişkisine dayalı mantıksal çıkarımlardır. Zaten size göre Ak Parti’nin her şeyi mükemmel. O kadar iyi ki Türkiye’de hiçbir sorun yok. Güllük gülistanlık herkes yaşıyor. Millet artık bu algılarınızı anlıyor. Bana göre bu değersiz ithamlarınızın sonuna yaklaşıyoruz ülkeye bağımsız yargı geleceği için yakında.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23