• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Erbakan’dan Hollywood tespiti! ‘Her 3 filmden birinde…’

Yeniakit Publisher
2022-10-01 13:21:00 -
Fatih Erbakan’dan Hollywood tespiti! ‘Her 3 filmden birinde…’

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Hollywood tarafından son üç senede yapılan üç filmden bir tanesinde LGBT izlerini görmeniz mümkün." dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin genel merkezinde "Aileyi ve Milletimizi Koruma" konulu basın toplantısı düzenledi.

İstanbul Sözleşmesi ve 6284 sayılı kanuna değinen Erbakan, şunları söyledi:

"CEDAW ve İstanbul sözleşmelerinin arkasında dünya siyonizmi vardır ve bu çok açık bir gerçektir. İstanbul Sözleşmesi doğrultusunda çıkarılan 6284 sayılı kanun da aile yapısının bozulması ve yuvaların yıkılması için düzenlenmiştir. Bu kanunun İstanbul Sözleşmesi doğrultusunda çıkartılmasının ispatı 1/2a maddesinde belirtilen gerçeklerdir. Bu kanunun uygulanmasında İstanbul Sözleşmesi'nin prensiplerine özellikle uyulacağı belirtilmiştir. 6284 sayılı kanun İstanbul Sözleşmesinin bir ürünüdür."

Erbakan, "İstanbul Sözleşmesi'nin uzantısı, haksız, hukuksuz, ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı bir garabet halindeki 6284 sayılı kanunun bir an evvel yürürlükten kaldırılması gerektiğini burada bir kez daha ifade ediyoruz. Tüm yetkililere buradan çağrıda bulunuyoruz, dış güçlerin oyunlarına alet olmayın ve aynı zamanda yıkılan bu yuvaların babasız kalan bu çocukların günahına ortak olmayın diyoruz" dedi.

Son dönemde yapılan filmlere dikkati çeken Erbakan, şunları kaydetti:
ÖNE ÇIKAN VİDEO

"Hollywood tarafından son üç senede yapılan üç filmden bir tanesinde LGBT izlerini görmeniz mümkün. Medya ile rol modelleriyle yapılan propaganda ile bunun normalleştirilmesi, toplumsal cinsiyet kavramıyla cinsiyetsiz toplum inşa edilmesi, bunlara dernekleşme ve örgütlenme hakkının verilmesi, aile kurumunun ortadan kaldırılması, doğal ve sağlıklı yoldan üremenin, çoğalmanın durdurulması ve aynı zamanda toplumsal ahlakın sekteye uğratılması. LGBT propagandasının arkasında da aynı güçler aynı amaçla duruyorlar."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Harun raşit öz

Fatih erbakana katılıyorum acil bu kanunlar değiştirilmeli..acil aileler aileler dagılmadan değiştirilmeli

Zeki Gedikoğlu

Bunu görmek için körbakan olmaya gerek yok gündeme getirip durmayın şunu
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23