Fatih Altaylı: Uğur Dündar bundan korktu

Fatih Altaylı, CHP yandaşı Uğur Dündar'ın Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun bir araya geleceği ortak canlı yayında moderatörlük yapmayacağını duyurmasını eleştirerek, "Dündar korktu. Bunu açıkça söylese çok rahatlayacak" dedi.

11 Haziran 2019 Salı 11:23
Fatih Altaylı: Uğur Dündar bundan korktu

Fatih Altaylı, 23 Haziran İstanbul seçimleri öncesi bir araya gelecek olan Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun ortak canlı yayında moderatörlük görevini reddeden Uğur Dündar'ı eleştirdi.

Fatih Altaylı, bugünkü 'İsmail bu işin içinden nasıl sıyrılacak!' başlıklı yazısında Uğur Dündar'ın ortak canlı yayındaki moderatörlük görevini kabul etmemesine ilişkin dikkat çeken ifadeler kullandı.

İşte Altaylı'nın yazısından o bölümler:

Sevgili Uğur Dündar ağabeyimiz açıklama üzerine açıklama yaparak bu işten niye tüydüğünü anlatmaya çalışıyor.

Söylediği her şey, benim dün yazdığıma çıkıyor.

“Eleştirilmekten korktum”.

Haklı.

Ne yapsa eleştirilecekti.

Ya bir taraf ya diğer taraf ya da muhtemelen her iki taraf.

Dündar bundan korktu.

Bunu açıkça söylese çok rahatlayacak.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Haziran 2019 Salı 11:23

YORUM YAZ

 • kibarcikkibarcik13 gün önce
  cakma derviş senın gıbılerın duası daha agzından cıkar cıkmaz yere cakılır dınııslama harpo edecek senın cakllarda dua edecxekmış o zaman göktenkemık yagması lazım heeeee bınalı kım gelırse gelsın fark etmez dedı dündar kendı camıasının ne denlı nakör oldugunuherkesten cok ıyı bılır veselam
 • Derviş DönmezDerviş Dönmez13 gün önce
  Uğur Dündar korkacak sizler gibi zayıf karekterli gazetecimi?Hayır!! Herşeyden önce Atatürkün asketi olduğu için korku bilmez.Arkadan kalleşçe bir olaya söz olarak kurbana gitmedin diye, bana göre itiraz hakkını kullanmış.ZBana göre işini bilir.İlerde büyükk olmanın ne olduğunu ispatlıyacak.Gölgesi eksik olmasın.DUACIYIZ.
 • MecnunMecnun13 gün önce
  Sn Binali diyecekti ki PKK bir terör örgütüdür ve 50.000 vatandaşın askerin polisin öğretmenin ve işçinin katilidir.Öyle değil mi Sn Dündar ve sn İmamınoğlu.İşte Dündar ve İmamınoğlu orada kepaze olup bitmişti.
 • ereneren13 gün önce
  akit ve dilipakin .. yazilarina istinaden saadetin hakli bi hareket olduginu anliyorumm,ulkenin tek sahibi milli goruş. partisi saadet e verecez insaallhh
 • AliAli14 gün önce
  Altaylı seni kıskançlık tutmuş. Adam iyi yaptı. Sen ve terim sevilmiyorsunuz
 • GüneyrüzgarıGüneyrüzgarı14 gün önce
  Binali bey,Uğur DÜNDAR'ın ne kadar boş biri olduğunu yaptığı taktik ile belgeledi.Uğur DÜNDAR, KILIÇDAROĞLU GÖKÇEKbuluşmasında da ne kadar taraflı olduğunu göstermiş Kemal efendiyi savunmak zorunda kalmıştı.İş kala kala Siyonist hizmetçilerine kaldı.
 • EKOLL EKOLL 14 gün önce
  Neden korkmuş. Dündar ı bilenler bilir. Cami ve islâm düşmanı biridir. Gençliğimizde tv 'lerde çok gördük cumaya giden çocukları haber yaptığını. Öğretmenlerini haber yaptığını
 • KocasokakKocasokak14 gün önce
  Dündar ı adam yerine koyan, millet nazarında adam değildir. B. Yıldırımbenim yanımda E. İmamoğlu katına inmiş,bitmiştir.
 • SonundaSonunda14 gün önce
  Hayatinda bir doğru laf etti
 • John DünndarmJohn Dünndarm14 gün önce
  Bu Dündarlarda bir problem var.. uğur, can v.s. hep problem, hep sıkıntı...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Haziran 2019