• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fahrettin Altun Twitter kampanyasına sert tepki gösterdi: Devletimiz dimdik ayaktadır

İletişim Başkanı Altun, yangını bahane ederek yurt dışı merkezli sözde yardım kampanyasına yönelik bir açıklama yaparak, kampanyanın devlet ve millet birlikteliğini zayıflatmak için açıldığını söyledi.

Yeniakit Publisher
2021-08-02 02:19:00 - 2021-08-02 02:32:09
Fahrettin Altun Twitter kampanyasına sert tepki gösterdi: Devletimiz dimdik ayaktadır

İletişim Başkanı Fahrettin Altun Twitter üzerinden organize edilen sözde yardım kampanyasına sert tepki gösterdi.

Altun, "Ülkemizi etkisi altına alan orman yangınlarıyla devletimizin tüm imkanları seferber edilerek mücadelemiz devam etmektedir. 35 ilimizde 129 yangının 122'si kontrol altına alınmıştır. Türkiyemiz güçlüdür! İyi niyetli her yardım ve katkı milli birlikteliğimizin gereğidir. Ancak bu akşam itibariyle yurtdışından ve tek merkezden organize edilen sözde yardım kampanyası ideolojik saiklerle, devletimizi aciz göstermek, devlet-millet birlikteliğimizi zayıflatmak amacıyla başlatılmıştır. Türkiyemiz güçlüdür.Devletimiz dimdik ayaktadır.Cumhurbaşkanımızın dediği gibi yitirdiğimiz canlar dışında bütün kayıplarımızı telafi edecek, içimizi yakan bu ateşi söndüreceğiz. #StrongTürkiye Şu anda sosyal iletişim platformlarında, anlık mesajlaşma gruplarında, forumlarda yayılan bilgilerin büyük çoğunluğu yalan haberdir. Bugün böyle bir doğal afet durumunda dahi bu türden yalanları yayanların tuzağına düşmeyelim. Lütfen resmi mercilerin açıklamalarına itimat edelim." dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ali YILMAZ

Yangını anında söndürecek buluş yapsın üniversiteler boş duruyorlar. Ingilizceden 78 alan prof oluyor ilmiyle deyil yabancı dil ile. Artı bir cok imkanları var ilme buluşa zorlayın. Olası Allah esirgesin İSTANBUL depreminde can ve mal kaybını azaltma imkanı var. Hep medyatikler fay hattı ve saglam bina demekten başka bir sey söyleyemiyorlar. Boş durmasınlar yoksa dagıtın üniversiteler ilim yuvası deyilmi fahrettin başkan. YÖK NE İŞE yarar ki yangında söndürme imkanı vardır Allah o ilmi o kimyayı mutlaka vermistir bulsunlar bu cennet vatan hepimizin saygılar
 • Yanıtla

Vatandaş

Allâh-u Te'âlâ bunlara firsat vermesin.Acimiz da bile rahat durmuyorlar.Zaten bizi candan seven ulkeler,Basta Can Azerbaycan yardimimiza koştu Allâh-u Te'âlâ razi olsun.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23