Fahrettin Altun paylaştı! Harekat sonrası Türk milletini gururlandıracak mesajlar

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasının ardından CİMER'e gelen bazı mesajları sosyal medya hesabından paylaştı.

11 Ekim 2019 Cuma 16:51
Fahrettin Altun paylaştı! Harekat sonrası Türk milletini gururlandıracak mesajlar

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Suriye Milli Ordusu (SMO) desteğiyle Suriye'nin kuzeyine yönelik başlattığı Barış Pınarı Harekatı ile ilgili olarak kişisel Twitter hesabında bir paylaşımda bulundu.

Harekata ilişkin olarak Cumhurbaşkanlığı Erişim Merkezi'ne (CİMER) gelen bazı mesajları takipçilerine aktaran Altun, "Bu milletin her bir ferdi bir mucizedir. Zaman değişir, teknoloji değişir, dünya değişir; milletimizin fedakarlığı, vatan sevgisi, feraseti değişmez. Bu millet eğilmez" dedi.
Öğrenciler askerlik şubesi önünde toplandı

Öte yandan Başkentte Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için Çankaya ilçesindeki askerlik şubesi önünde toplandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2019 Cuma 16:51

YORUM YAZ

  • misafirmisafir6 gün önce
    Hiç bir şeye ihtiyaç hissettirmeyen ALLAHIMIZ'A ümmet olabilmekleşerefli ordumuzun muvaffakiyeti için ,Peygamber efendimizin belirttiği ve daha önceden de olduğu gibi en yakın kurtuluş savaşı ve ondan beriye girdiğimiz operasyonlarla da mü'minin silahı olduğu kanıtlanan duayı bol bol etmeli.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2019