• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Eski CHP'li Öztürk Yılmaz'dan bomba 'Akit TV' açıklaması

CHP'den ihraç edilen Öztürk Yılmaz, Akit TV'de rahat rahat fikirlerini ifade edebildiğini, Halk TV ve Fox TV'nin ise muhalefeti eleştirmeye, düşünceleri ifade etmeye engel olduğunu söyledi.

Yeniakit Publisher
2020-06-02 19:41:00 -

CHP'den ihraç edilen Öztürk Yılmaz, Akit TV'de rahat rahat fikirlerini ifade edebildiğini, Halk TV ve Fox TV'nin ise muhalefeti eleştirmeye, düşünceleri ifade etmeye engel olduğunu bildirdi.

Öztürk Yılmaz, şu ifadeleri kullandı:

"2 gün önce Akit'teydim, en çok AK Parti'yi eleştirdim. Ne yapalım. Çıkarsınlar beni Halk TV'ye, Fox TV'ye, ben orada da bıraksınlar Kılıçdaroğlu'nu biraz eleştireyim. Niye, hani demokrasi değil mi? Ben mecbur muyum, onların bütün dediklerini desteklemek zorunda mıyım? Bir kişiyi konuşturmazlar ya. Hep karşı tarafı eleştireceksin. Ya bir de kendinle ilgili bir konuş. Bir tane bir cümle kurdur ya o kanallarda. Bunlar hep giderler işte neredeki FETÖ'cü, o tabanı desteklemiş bir sürü adamı çıkarırlar."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

kara

dogru dersin!ve de ata sozude tam yakismis " dogru soyleyeni dokus koyden kovarlar ama onuncu koy de var" siz dogru bildiginizi yapin kaybetmezsiniz,ataturkle ilgili sadece isim kalmis chpde, yanis bos,
 • Yanıtla

Muhaseci

Ah akit medya Senide kaybettik yada sende kendini kaybettin Daha düne kadar muhaseci kenan diye her fırsatta ti ye aldığınız ve ezanın türkce okunması lazım diyen adamı Bugün öve öve yere göğe sığdıramaz oldunuzya Sizde düşmanımın düşmanı benim dostumdur demeye başladınızya Helal olsun  
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı