• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

'Eşi CHP'li başkanı metresiyle yatak odasında basmış' Sabahattin Önkibar'dan uyarı geldi

Karanlık Oda TV'de kalem oynatan Sabahattin Önkibar, CHP Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün kayınpederinin sosyal medyada paylaştığı mesaj ile ilgili olarak çok konuşulacak ifadeler kullandı. Önkibar'ın Gül'ün CHP'de yeni facialara neden olacağını söyledi.

Yeniakit Publisher
2020-02-17 12:41:00 - 2020-02-17 12:44:25
'Eşi CHP'li başkanı metresiyle yatak odasında basmış' Sabahattin Önkibar'dan uyarı geldi

CHP Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün kayınpederinin sosyal medyada paylaştığı mesaj hafta sonu siyasi kulislere bomba gibi düştü. Gül'ün eşini aldattığı iddiası hakkında gazeteci Sabahattin Önkibar'dan da yeni detaylar ve CHP yönetimine önemli uyarılar geldi.

CHP'li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün kayınpederi Hüseyin Işık, damadı hakkında "yasak aşk" iddiasında bulunarak "yolsuzluk" imaları ile bezeli bir mesaj paylaştı.

Kemal Kılıçdaroğlu'na yakın bir isim olan Erdem Gül'ın kızını aldattığını ve metres tuttuğunu iddia eden öfkeli kayınpeder Gül'e üstü kapalı "yolsuzluk" suçlamaları da yöneltti.

Hüseyin Işık sosyal medyada paylaştığı ve Erdem Gül'ü hedef alan mesajında, çocuklarının masraflarını karşılayacağını söyleyen CHP'li başkana çok ağır sözlerle yüklenerek; "Aldığın 9-10 bin lira aylıkla içkilerinizi mi, metresini mi, tuttuğun evin ve adadaki evin giderlerini mi karşılayacak acaba?" diye yazdı.

Işık, damadı Erdem Gül hakkında yolsuzluk imasında da bulunarak, 2 milyonluk ihaleyi 15 milyona yaptırmak istediğini ileri sürdü.

"Metresiyle basıldı" iddiası

Yeni yasak aşk skandalı CHP'yi bir kez daha karıştırırken partiye yakın bir isim olan gazeteci Sabahattin Önkibar'dan konuyla ilgili yeni detaylar geldi.

Skandalın nasıl ortaya çıktığını CHP'li kaynaklarına dayanarak anlatan Önkibar şu ifadeleri kullandı;

"Aslı Hanım eşi Erdem Gül'ü metresiyle yatak odasında suçüstü yapmış. Evet böyle bir bilgi CHP'nin içinden geldi. Bu ne anlama geliyor, bunun sonuçları ne olur, sorusuna gelince bakın AKP zaten bu tür bahaneler malzemeler arıyor.

Bendeniz hatırlarsınız bu ikazlarımı sadece Erdem Gül bağlamında yapmıyorum, aynı şeyi Ekrem İmamoğlu için de yaptım. Malum o kayak tatili olayında, ki Ekrem İmamoğlu'na açıktan destek veren bir gazeteciyim."

"Yeni facialara neden olacak"

Erdem Gül konusunda önümüzdeki günlerde yeni gelişmeler yaşanacağına da dikkat çeken Önkibar, "Bu arkadaş önümüzdeki günlede yeni facialara neden olacak. Bana o yönde gelen bilgiler var. Ne yapılabilir bilmiyorum istifa etse Adalar'da onun yerine birisi gelse... Ama istifa edeceğine pek ihtimal vermiyorum ama bu arkadaş ne idi ne oldu, havalandı tabiri caizse." değerlendirmesinde bulundu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sayfa HARMAN

Gazetecilik zor iş gibi görünüyor.Her santimetresi özenle doldurulmalı.
 • Yanıtla

Hayrettin

Bu tür haberlerin bu gazete de yeri olmamalı,hem dünya görüşünüze hem ahiret görüşünüze ters.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23